נשים ועסקים / אורלי זיו

אורלי זיו היא אישה אינטואיטיבית שחגגה 60 לפני כחצי שנה והיא חיה את החיים תוך כדי גילוי המטמונים שהניחה לה הבריאה. החיים נראים לה כמו המשחק מחפשים את המטמון. היא אוהבת את מה שהיא עושה ועושה את מה שהיא אוהבת. היא מתרגשת מצירופי מקרים וחיבורים לבביים. היא אוהבת לגעת בליבם של אנשים ולהאיר להם דרכים לשלום פנימי דרך טיפולי הילינג וציור אינטואיטיבי בצבעי מים. היא רואה את השליחות שלה בלהאיר ולעורר אנשים לנקודות מבט וזוויות ראייה חדשות שפותחות את הלב בחיבור ובאהבה עצמית.

אורלי זיו טיפולי הילינג

איך העסק התחיל?

"אני מאמינה שהדברים קורים כפי שהם צריכים לקרות, שישנה תכנית אלוהית לכל אחד. העיסוקים שלי מצאו אותי והתמסרתי למה שהגיע עבורי. אני חיה מתוך אמונה בבורא ובהקשבה לקול הפנימי שלי, הוא האינטואיציה. יום אחד גיליתי את כוחות ההילינג שבי דרך הברך הפצועה של בני. באופן ספונטני לחלוטין הנחתי את כפות ידי מעל הברך הפצועה שלו מבלי לגעת בה והוא קפץ ואמר שהברך שלו נשרפת. כך הבנתי שהידיים שלי מעבירות אנרגיה של חום. תוך שבוע התחלתי ללמוד הילינג ומיד גם התחלתי לטפל."

"בעקבות סדנת ציור אינטואיטיבי לרגל חגיגת יומולדת משותפת עם בנותיי, גיליתי את התשוקה שלי לציור אינטואיטיבי, שגרם לי מאותו יום להמשיך ולצייר. פיתחתי שיטה ייחודית לציור אינטואיטיבי, שיטה שבה אני בוחרת את הצבעים בעיניים עצומות ומציירת בידי השמאלית. כיום אני מציירת רק בצבעי מים כי מים ידועים כמוליכים אנרגטיים. הציור מוביל אותי לחיבור עמוק לעולמי הפנימי ודרכו אני מקבלת ומעבירה מסרים ותובנות."

כמה משפטים על העסק

"אני מעניקה טיפולי הילינג בקליניקה שלי ברמת השרון ומעבירה סדנאות לציור אינטואיטיבי בצבעי מים בביתי שברמת השרון. אני מטפלת בעיקר בנשים ובגברים שבאים בעקבות המלצה, עוזרת להסיר מועקות ולפתוח חסימות רגשיות לאנשים שמרגישים תקועים בחייהם. הטיפול בהילינג מאפשר לי למצוא מחט בערמת שחת וכך אני עוזרת לאנשים למצוא שלום פנימי ואהבה לעצמם. טיפולי ההילינג שלי משלבים בין שיחה וטיפול אנרגטי שמגלה ופותח שורשים לחסימות הרגשיות."

"אני מארחת בביתי סדנאות ציור אינטואיטיבי בצבעי מים ומלמדת את אנשים לקרוא את עצמם דרך הציורים שלהם, להתחבר ולסמוך על האינטואיציה שלהם. הסדנאות הן חווייתית ומרגשות. מתוך אהבתה לבישול אני מכינה ארוחות קלות ויצירתיות לסדנה. ובנוסף יש את 'לחיות עם פְּרָאנָה' – ספר שכתבתי ובו סיפורים וציורים מרפאים ואת מחברת 'חכמת הלב' שיצרתי לכתיבה עצמית עם משפטים מחזקים."

ליצירת קשר עם אורלי מוזמנות להיכנס ליוטיוב, לדף העסקי ולקבוצת פייסבוק שלה. כאן תוכלו לקרוא פרטים נוספים על סדנאות להאיר ולעורר את האינטואיציה דרך ציור אינטואיטיבי בצבעי מים, על מחברת חכמת הלב ועל הספר 'לחיות עם פְּרָאנָה'.

אורלי זיו טיפולי הילינג

מה מיוחד בתהליך איתך?

"בסדנאות הציור נשים מתחברות לאינטואיציה שלהן ולומדות לסמוך עליה. הצבעים לציור נבחרים בעיניים עצומות, הציור נעשה ביד הלא דומיננטית תוך כדי שימוש במים. הציור שמתקבל מראה לכל אחת את האנרגיה הפנימית שלה. מתוך הציור שנוצר מתקבלות תובנות ומסרים אישיים. שיטת הציור הזאת ייחודית כי נותנים לאנרגיה לזרום על הדף עם הצבעים ואז קוראים את מה שמתקבל. טיפולי ההילינג שלי מאירים ומעוררים כוחות ריפוי פנימיים ועוזרים למטופלים למצוא תשובות ושלום פנימי בתוך עצמם."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"אלו הטיפים שלי לסוד האושר האמיתי הנמצא באישור שלנו את עצמנו בכל רגע מחדש ללא תלות באישור מאף אחד. אני ממליצה לכל אישה לשאול את עצמה מספר פעמים ביום מה שלומה מבלי להמתין שמישהו ישאל אותה כדי לתת מקום לרגשות שלה."

"ממליצה לכל אישה להקשיב לקול הפנימי שלה להאמין ולסמוך על האינטואיציה שלה."

"ממליצה לכל אישה לטפח לעצמה מרחב משלה ולעסוק בדברים שמשמחים אותה ודרכם להרגיש את המעיין הנובע מתוכה."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"החוויות המרגשות הן כשמתגלים שורשים עמוקים של כאבים וההבנות משחררות מצוקות וחסימות רגשיות. כשצ'אקרת הבסיס מתחזקת בעקבות הטיפולים. כשנשים מגלות על עצמן מקומות חבויים דרך הציורים. כשנשים מרגישות חיבור עמוק דרך קריאת הסיפורים שלה. למשל משוב מרגש ממשתתפת בסדנת ציור 'הסדנה הייתה עבורי זרקור אור, אל תוך האיכויות הטמונות בתוך לבי, עמוק פנימה, איכויות שכוסו בערימות של נטל ודאגה כלפי האחר ופחות כלפי עצמי. אני יוצאת מפה עם אהבה עצמית מלוא החופן, בידיעה שיש השגחה פרטית מדויקת עלי'."

איך את צומחת ממשברים?

"משברים עבורי הם תמיד הזדמנות לצמיחה. בכל משבר מתגלים לי לצד הכאב כוחות ותעצומות נפש. לאחרונה גיליתי שההתרסקות לתוך התהום מגלה שם את המים המתוקים שלי. אני מקפידה על שיחה עם עצמי דרך כתיבת דפי בוקר בכל יום. את הכתיבה אני מתחילה בהודיות על כל מה שיש בחיי ועל כל מה שהייתי רוצה שייכנס לחיי כאילו הוא כבר קיים. אני מכוונת לשלום פנימי עם כל החלקים שלי ומחברת את השברים בחוטי זהב כמו שהיפנים עושים בכל הקרמיקה שלהם."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את המפגש עם האנשים. את החיבורים הלבביים שנוצרים. אני אוהבת את ההתרגשות מהגילויים המפתיעים. אני מוקירה את היכולת שלי להיות צינור של אור שמאיר חלקים חבויים."

רוצות להכיר את אורלי קצת יותר? מוזמנות להיכנס ליוטיוב, לדף העסקי ולקבוצת פייסבוק שלה. כאן תוכלו לקרוא פרטים נוספים על סדנאות להאיר ולעורר את האינטואיציה דרך ציור אינטואיטיבי בצבעי מים, על מחברת חכמת הלב ועל הספר 'לחיות עם פְּרָאנָה'.

 

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה