נשים ועסקים / עופרה לוינקרון טיירו

עופרה לוינקרון טיירו היא מעצבת פנים העוסקת בתכנון, עיצוב והלבשת הבית, אומנית המציירת ומפסלת בהתאמה לכל חלל, בעלת סטודיו OLT. עופרה היא אדם של אנשים, תמיד עם חיוך מרוח על הפנים, קשובה לצרכי הלקוח ועם נתינה ענקית. 

צילום: אלה פאוסט

איך העסק התחיל? 

"מאז היותי ילדה, תמיד אהבתי לצייר ולהתעסק באומנות ובכיתה ו' אחד הציורים שלי זכה במקום הראשון הארץ בנושא התנ"ך. בתיכון למדתי עיצוב אופנה ולאחר מכן עסקתי בתחום. בהמשך למדתי איפור מקצועי בצרפת ועבדתי במשך ארבע שנים כמאפרת. לאחר התקופה הזו עשיתי הסבה לעיצוב פנים. הרגשתי שאני רוצה להגשים חלומות של משפחות שרוצות לחיות בבית המתוכנן ומעוצב על פי הצרכים שלהם."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו שלי עוסק בתכנון, עיצוב והלבשת הבית למגזר הפרטי והעסקי. אני רוקמת מערכת יחסים עם הלקוחות שבה אני נותנת ביטוי לטביעת האצבע שלהם בכל פרויקט."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הלקוחות שלי מקבלים חבילה גדולה הכוללת יעוץ, תכנון, עיצוב פנים והלבשת הבית – כל השירותים תחת קורת גג אחת. בנוסף, הם יכולים לרכוש ממני יצירה אומנותית – ציור או פסל שאני יוצרת עבור כל חלל בהתאמה מלאה."

עופרה לוינקרון טיירו מעצבת פנים
צילום: מירב פלברג – צילום אדריכלות ועיצוב פנים
עופרה לוינקרון טיירו מעצבת פנים
צילום: מירב פלברג – צילום אדריכלות ועיצוב פנים

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"כדאי להשתתף בסדנאות, כנסים וסיורים בנושאים שונים הרלוונטיים לתחומי העשייה שלנו כעצמאיות, על מנת להישאר מעודכנות בתחום."

"להיפגש עם קולגות בתחום על מנת להחליף רשמים, להתייעץ ובכלל לרקום חברויות טובות. זהו גם פתח להיכרויות ולשיתופי פעולה וגם הזדמנות למפגשים עם נשים עצמאיות אחרות וכך לא מרגישים לבד."

"לעשות כל מה שאת אוהבת."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"הגיעה אלי לקוחה ש'נכוותה' ממעצבת אחרת, אחרי שלא קיבלה מימנה שרות כפי שהוסכם. לאחר ששכרה את שירותי ורקמנו מערכת יחסים, אמרה לי בסיום הפגישה הראשונה: את נותנת לי להרגיש עשירה אפילו שאין לי תקציב גבוה ושמחה יותר שאת תוכלי להגשים עבורי את החלום. אלו הן מילים שממלאות את ליבי ומזכירות לי כל פעם מחדש שאני בתחום הנכון."

איך את צומחת ממשברים ?

"אני כאדם מאוד אופטימי, תמיד מסתכלת על חצי הכוס המלאה. למדתי עם השנים לנשום עמוק ולתת למשבר לחלוף ומשם רק להתחזק יותר." 

עופרה לוינקרון טיירו מעצבת פנים
צילום: מירב פלברג – צילום אדריכלות ועיצוב פנים

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"כל פרוייקט עבורי הוא לידה מחדש. אני אוהבת לראות כיצד הפרויקט רוקם עור וגידים משלב הייעוץ, התכנון ועד לשלב הביצוע. הכי מרגש לראות את תגובת הלקוח בסיום הפרויקט, לראות את פניו ולדעת שהצלחתי להגשים לו את החלום."

רוצות להכיר את עופרה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה