נשים ועסקים / נעם צור-אלמוג

נעם צור-אלמוג היא בעלת הבלוג והעסק מרחב של ריפוי ויוצרת קלפי ההודיות. נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי בעזרת עבודה אנרגטית, פיסית ורגשית במפגש פנים אל פנים ומרחוק, מלמדת נשים להתחבר אל עצמן, אל גופן ואל ההדרכה שלהן בעזרת מטוטלת ולהעמיק את הקשר שלהן אל נשמתן בעזרת עבודת שחזור גלגולים.

נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי
צילום: גל מוסינזון

 

איך העסק התחיל?

"אני זוכרת את הרגע בו הבנתי שאני הולכת להיות מטפלת. הייתי בתוך תהליך מאוד משמעותי כמטופלת ובאמצע סשן שקיבלתי פתאום פשוט ידעתי שזה מה שאני הולכת לעשות. לעבוד עם נשים ולעזור להן לצעוד בדרך הריפוי ממש כמו שאני עושה. מתוך הידע והניסיון של מי שהייתה שם ויכולה לתת יד וכיוון. משם זה פשוט קרה וזרם, הדבר הראשון שלמדתי היה לרפא את עצמי. התחלתי ללמוד ולא הפסקתי. את העסק פתחתי בגיל 24 ובעצם אני עצמאית כל חיי למעט אפיזודות זניחות שבהן הייתי שכירה, בעיקר כמורה."

כמה משפטים על העסק?

"אני מלווה נשים שמחפשות הנחיה בתוך התהליכים שהן עוברות. לפעמים אלה תהליכים של ריפוי פיסי ממחלות ופציעות ולפעמים זה ריפוי רגשי. הליווי נעשה במסגרת פגישות וסשנים בקליניקה או בזום ובעבודה אנרגטית מרחוק. חלק מהתהליכים משלבים את שניהם. לצד התהליכים שאני מלווה יש תהליך מקוון שנקרא '21 ימים של ריפוי' אשר במהלכו ניתן ללמוד ליצור קשר קבוע עם עצמנו ועם כוחות הריפוי של הגוף שלנו, להתחיל לעבוד איתם ובתקווה לבסס את העבודה איתם כחלק משגרת היום יום. בארבע השנים האחרונות אני עובדת הרבה מאוד עם הכרת התודה. יצרתי את קלפי ההודיות שלי מתוך תקופה מאוד מאתגרת בה בן הזוג שלי עבר אירוע רפואי מטלטל. גיליתי ולמדתי את הצורך והיופי להודות על מה שיש לנו בחיים. ומעבודה זו, נולדו ההודיות – קלפים פשוטים ומלאי קסם. ההודיות מאפשרות לנו לגלות את כוחה של הכרת תודה, להכניס אותה לחיינו ולתרגל אותה באופן מהנה, פשוט, נגיש וממלא השראה."

 

 

 

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני חושבת שמה שמיוחד בעבודה איתי היא שעברתי דרך הדברים עצמם – דרך הכאב ודרך הריפוי. מצאתי בתוכי הרבה מאוד כוחות, נעזרתי במטפלות, מטפלים, מורות ומדריכים לאורך השנים ומכל דבר למדתי וצמחתי."

נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי

נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי

נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"למצוא את האיזון שמתאים לך באמת בין עבודה ומשפחה. לא להסתכל על האופן שבו נשים אחרות מאזנות. להסתכל פנימה ולשאול, מה הכי מתאים לך עכשיו, בתקופת החיים הזו ולזכור לשאול כל כמה זמן, כי הילדים גדלים, והצרכים וגם הרצונות משתנים. כשאנחנו שלמות עם הרצונות שלנו ומעצבות על פיהם את החיים שלנו אנחנו שקטות יותר ומצליחות לעשות הכל טוב יותר."

"להודות על מה שיש. על כל הטוב שיש בסביבה שלנו. כשאנחנו שמות לב לטוב שבחיינו אנחנו שמחות יותר ומאפשרות לו לתפוס יותר מקום בחיינו, מאפשרות לו להתרחב וגם מהדהדות אותו החוצה ומושכות אלינו תדרים דומים."

"להיות בעשיה מתוך תשוקה. למצוא את הדרך להבין מה את רוצה לעשות, מה החזון שלך, ולמה את רוצה לעשות את זה. כשאנחנו פועלות מתוך תשוקה העשייה שלנו מביאה לנו סיפוק ושמחה והיא גם טובה יותר עבור הלקוחות שלנו."

נעם מלווה נשים בתהליכי התפתחות וריפוי
צילום: גל מוסינזון

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לא מזמן הייתה לי שיחה עם מישהי שסיפרה לי שהיא ובן זוגה משתמשים בקלפי ה'הודיות' באופן קבוע ויום יומי ושהיא ממש רואה את ההשפעה של הטקס שיצרו לעצמם עם הקלפים על מערכת היחסים שלהם ועל היכולת שלהם לעבור דרך קשיים שבדרך. אני מתרגשת כשאני מגלה שיש נשים שהקלפים ממש הופכים להיות משמעותיים עבורן ושהן מוצאות כל מיני דרכים לעבוד איתם שלא עלו בדעתי."

איך את צומחת ממשברים?

"בדרך כלל בעזרת פרספקטיבה חיצונית נוספת, של חברה, של בן הזוג, של מטפלת או קולגה. בדרך כלל אני משתדלת גם לעצור ולהתבונן ממקום פחות מופעל ומעורבב כדי לא להישאב פנימה ולמטה. הרבה פעמים אחרי פסגת המשבר, כשאני עומדת שוב על קרקע יציבה ובטוחה יותר אני נזכרת בכל הכלים שיש לי ונעזרת בהם."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את המפגש עם הנשים, את הזכות להיכנס אל תוך חייהן ונפשן ולתמוך בהן, את התגובות שלהן בזמן תהליך או בסיומו על כמה שהן מרגישות את ההשפעות של העבודה המשותפת שלנו."

רוצות להכיר את נעם קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה