נשים ועסקים / נירית טורטן

נירית טורטן חיה סטיילינג, כותבת מהנשמה, מאמינה שאהבה מביאה אהבה, משווקת וכותבת עסקים במדיה החברתית, מנטורית לדימוי חיובי ומנחת קבוצות.

נירית טורטן יועצת תדמית אישית ועסקית

איך העסק התחיל?

"בעבר הייתי מכורה לקניות, והבגדים היו הדרך היחידה שלי להרגיש חיה. הם היו ההגנה שלי והדרך שלי להסתיר את חוסר הביטחון שלי. ביום שהתגרשתי ועזבתי את הבית, ארזתי קרטונים לתרומה לנשים מוכות ולמשפחות נזקקות וההרגשה הייתה בלתי ניתנת לתיאור במילים – זה היה היום בו הבראתי והבטחתי לעצמי לא עוד. הבנתי שמצאתי את ה'מתנה' שלי – לשקף לאחרים את מה שלא נאמר במילים ולקרוא את הנפש של האדם שעומד מולי. הריפוי שלי הוא הייעוד שבחרתי לעצמי -ללוות נשים, נוער וגברים שהם מראה ושיקוף של מי שהייתי פעם. אנשים שאני מלווה בדרך בה הלכתי ואני עדיין הולכת בה בעצמי כל יום."

כמה משפטים על העסק

"אני יועצת תדמית אישית ועסקית, ומנחת קבוצות להעצמה וריפוי דרך בגדים, צבעים ואנרגיה. אני מאמינה שאנשים בסך כל רוצים שיראו אותם בלי פילטרים וללא ביקורתיות. הם מצפים שיראו אותם כפי שהם ולא כפי שהחברה מצפה שייראו. לאחר שנים שלא ידעתי מה זה אומר להיות מאושרת, החלטתי לבחור באהבה והנס האישי שלי, הוא המגנט הכי חזק בעולם – הוא אהבה ללא תנאי."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני עושה הכול באהבה ומכל הלב, אני רואה את מי שעומד מולי ומקשיבה, אני לומדת אותו כאישיות ומבינה מה הם צרכיו האישיים והעסקיים ועל פי זה אנחנו מתקדמים. התהליך איתי הופך להיות חלק מרכזי בחייו גם באופן עצמאי כשאנו מסיימים כי הוא מגיע מבפנים, מהחיבור, מהרצונות, האמונות והערכים שלו כאדם שמהווים בסיס להתנהלות היומיומית שלו."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"תקומי בבוקר, תתקלחי, תשני אנרגיית לילה לאנרגיית בוקר, תצאי להליכה, תעשי מדיטציה, תעשי יוגה, מה שנכון לך, העיקר שתתחילי את היום באנרגיה מנשימה ומלאת מוטיבציה לעוד יום חדש שיביא איתו בשורות טובות."

"לפנות לפחות חצי יום במהלך השבוע כדי לעסוק במה שחשוב להתפתחות של העסק שלך, להכין תוכנית עסקית, ליצור רעיונות חדשים ומרעננים, בכל יום יש הזדמנות חדשה."

"אין סוף לידע מבחינתי, אני מאמינה כשאנחנו יודעים טוב יותר אנחנו עושים טוב יותר בעצם כל דבר אפשרי בחיינו, לאחרונה התחלתי ללמוד אימון מנטלי שמשנה לי סדרי חשיבה ומאפשר לי להסתכל על הערכים, האמונות, התחושות והרצונות שעושים את מי שאני היום. לכו ללמוד אצל רן וגדעון מבית הערך המנטלי TMV, העשירו את סל הידע שלכם זה יקר מפז בעייני."

לקוחה מיוחדת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"פנתה אלי לקוחה שהייתה אחרי תהליך גירושין לא פשוט, ונותרה יום אחד נטולת הכנסה, ללא ילדים וללא בית. בשלב הראשון מצאנו לה פתרון לדיור דרך מחלקת הרווחה וליווי צמוד עד אשר תמצא עבודה. כתוצאה מהמתח הרב, היא עלתה במשקל 40 ק”ג, נכנסה לדיכאון עמוק, איבדה כל רצון לצאת מהבית, להתלבש, לראות אנשים ולמצוא עבודה. בניתי לה מלתחה מרהיבה בתקציב מאתגר ובצבעי פסטל עדינים לקראת ראיון עבודה לתפקיד של עוזרת לבעלת גן ילדים שהיה צפוי לה למחרת. המלתחה שיקפה את כל התכונות שרציתי להדגיש: בטחון עצמי, רכות, אימהות, הכלה, חכמה והמון חום ואהבה. לא אשכח את הרגע הזה שהיא הסתכלה במראה באותו היום, חייכה עם דמעות, ואמרה לי: 'אני יפה. שנים לא שמעתי את קולי אומר את זה', ואני בכיתי יחד איתה. יום למחרת, היא הגיעה לראיון, וזכתה בתפקיד. עם השנים, התקדמה, ניהלה מספר גנים במקביל וכעבור שלוש שנים, ולאחר מאבק ממושך זכתה בילדיה. היא עדיין עסוקה באיחוי השברים בינה לבין עצמה, ובינה לבין המשפחה והילדים."

נירית טורטן יועצת תדמית אישית ועסקית

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאמינה בכוחה של מילה, במחשבה בוראת מציאות, בזימון שפע, בהקשבה למסרים, להודות על היש, בחיבוק עוטף מכל הלב, בכתיבה משחררת אותנטית ומלאה באופטימיות, להסתכל קדימה כל הזמן ולראות מעבר תמיד, ככה אני צומחת ולא מוותרת אף פעם כי אין מבחינתי דרך אחרת. יותר מדי שנים שתקתי ונתתי לעצמי לאבד את הקול הפנימי שרצה להאיר לי את הדרך."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת ליצור, להעניק, לחבר, להתרגש, להעצים, לרפא, להנשים, להרגיע, למקד ולהתחבר לכל אדם שאני פוגשת בדרך. אין יום שדומה לקודמו. כל יום אני לומדת מלקוחותיי משהו חדש והם לומדים ממני ומרגש אותי כל פעם מחדש ללמוד להכיר אותם ואותי דרך הכתיבה, הנראות והעשייה."

רוצות להכיר את נירית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולפייסבוק שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה