נשים ועסקים / נירית לדרמן

נירית לדרמן היא מתקשרת ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי עצמי וחיבור פנימי. עבודתה משלבת כלים מעולם התקשור, תטא הילינג, דמיון מודרך וכתיבה. היא שואפת שכמה שיותר אנשים וביחוד ילדים, יהיו מודעים ומחוברים לעצמם, מתוך אמונה שזה יוביל אותם לחיים מלאי שמחה ובריאות. נירית מאמינה שאפשר לחיות בקלות, מיישמת זאת בחייה ומעבירה את הידע לכמה שיותר אנשים, דרך האתר שלה והקהילה שהקימה.

נירית לדרמן מתקשרת ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי עצמי וחיבור פנימי.

איך העסק התחיל?

"בעיצומה של תקופה לא פשוטה בחיי, הקשבתי לעצה שניתנה לי ונרשמתי לקורס תטא הילינג. ברגע שהקורס התחיל, הרגשתי כאילו כל חלקי הפאזל של חיי הסתדרו במקום – הבנתי שזה מה שעשיתי כל החיים, רק לא ידעתי שככה קוראים לזה. כמה חודשים לפני שיצאתי לקורס, החלטתי לסגור עסק לסדנאות יצירה שהיה לי. אנחנו בחינוך ביתי והרגשתי נורא כי היה לי ברור שאני רוצה לעבוד ולא רק לגדל את הילדים, אך לא ידעתי במה אני טובה. לקח לי מספר חודשים להשלים עם הידיעה שתטא הילינג היא דרך החיים שלי, אני עוזרת לכל כך הרבה אנשים כל חיי, זה הדבר שאני עושה הכי טוב. אחרי לא מעט מחשבות ועבודה פנימית, החלטתי לצאת לאור והתחלתי לטפל באנשים וככל שהימים חולפים אני מבינה שבחרתי נכון."

כמה משפטים על העסק

"השירותים שאני מציעה כיום הם סשנים של תטא הילינג בהם עובדים על איתור אמונות מגבילות ודפוסים מעכבים בתת המודע. עבודה עם תדר תטא, שהוא התדר בו אנחנו נמצאים בעת חלימה, מאפשרת עבודה מעמיקה ומאוד יסודית. במהלך השיחות עולות חוויות ולפעמים טראומות שמקבלות ריפוי אנרגטי ומקלות על הנשמה והגוף. הטיפולים שלי כוללים בין השאר תקשור עם מלאכים שומרים ועם נפטרים, ניקוי אנרגטי לבית וליושבי הבית וזיהוי חסמים בחיים. מגיעים אלי אנשים סקפטיים שנדהמים ממה שהם מקבלים וגם אנשים שמאמינים שיש המון מעבר למה שהעין רואה, הורים שמעוניינים להעמיק וללמוד על הקשר בין הילדים שלהם לבינם, אימהות שרוצות לסייע לילדים שלהן וגם בעלות עסקים שמתלבטות איך לפעול או מרגישות שהתעייפו מעט ומחפשות בוסט שיסייע להן למצוא מחדש את ההנאה שבעשייה שלהן."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני חושבת שמה שמיוחד בתהליך ובעבודה איתי הוא הידע שאני מקנה במהלך הליווי שלי. חשוב לי מאוד שאנשים ידעו לטפל בעצמם ויהיו עצמאיים כמה שיותר. לכן אני נותנת כל מיני תרגילים ומשימות לאנשים כדי שיום אחד, כשנסיים את הליווי הם יוכלו להיזכר בתרגילים שנתתי להם וליישם אותם."

נירית לדרמן מתקשרת ומלווה אנשים בתהליכי ריפוי עצמי וחיבור פנימי.

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"זמן הוא דבר ליניארי ואפשר לשחק איתו. ברגע שאת מבינה שאת יכולה להספיק הכל, משחררת את החששות והלחץ, תגלי שאת מספיקה כל מה שרצית ואפילו יותר."

"קיימת נטייה להפריד בין חלקים בחיים שלנו, למשל עבודה בנפרד ובית בנפרד. זה נעשה מתוך אמונה שככה יהיה לנו קל יותר להתנהל, לשלוט על הדברים ולהגיע לתוצרים פרודוקטיביים יותר. הטיפ שלי הוא ליצור כמה שיותר חיבורים מכיוון שככל שאנחנו יוצרות יותר הפרדות בחיינו, קשה יותר להתנהל בתוכן."

"בכל פעם שיש לך התלבטות לגבי משהו בחייך או בעסק, עצמי את העיניים, חשבי על הנושא שמטריד אותך ואז דמייני מפל של מים שוטף אותך. בקשי מהמפל לשטוף כל קול וכל דעה שאינם שייכים לך. קחי מספר נשימות עמוקות כשהמפל יסיים לזרום ופקחי את העיניים. חשבי שוב על הנושא שהתלבטת לגביו, יתכן שתמצאי את הפתרון מיד. אם את מרגישה בלבול, חזרי על התרגיל עד שתרגישי שקט בתוכך."

חוויות מעניינות שהיו לך כחלק מהעבודה

"זכיתי ללוות שתי נשמות חדשות שהגיעו לעולם, לסייע להן להבין היכן הן נמצאות ולשלוח להן ריפויים אנרגטיים שעזרו להם לעבור את ברית המילה בקלות רבה יותר. זכיתי גם ללוות נשמות של אנשים רגע לפני שעזבו את העולם הזה. אלו היו חוויות מרגשות ועוצמתיות ביותר, אני מאושרת שיצא לי ללוות את הנשמות האלה ולהיות חלק בתהליכים המרגשים והחשובים האלו."

איך את צומחת ממשברים?

"אני לא רואה משברים, אני רואה שאלות שמחכות שאמצא להן פתרון. אני מאמינה שנולדנו כדי לעשות כמה שיותר עבודה פנימית, לשחרר כמה שיותר כובד מעלינו ולמצוא קלילות ושמחה בחיינו. מה שלא אספיק לשחרר בחיים האלו, ילווה אותי לחיים הבאים שלי ואליהם אני מעוניינת להגיע כמה שיותר קלילה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת מאוד את הלמידה האינסופית, את החקירה, את המשחק שקיים בה ואת האנשים שמגיעים אלי ובוטחים בי שאסייע להם. אני אוהבת לראות את התובנות מגיעות ועוטפות אותם, אוהבת לשמוע אימהות נרגשות שאחרי שיחה אחת שלנו, הילד הפסיק להרטיב בלילה או להתנהג בצורה שאינה אופיינית לו. אוהבת להעביר מסרים ממלאכים שומרים ולעזור לאנשים להבין שהנפטרים נמצאים במקום אחר. אני אוהבת את העובדה שאני לא מרגישה שזאת עבודה אלא זכות ומתנה ענקית."                                                                 

רוצות להכיר את נירית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לדף העסקי ולקהילה שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה