נשים ועסקים / נטאשה מזור

נטאשה מזור היא יועצת עסקית עם התמחות בשיווק, בעלת ניסיון של 14 שנה. היא הגיעה אל התחום אחרי 15 שנות ניסיון בשיווק ומכירות. היא ליוותה מאות עסקים והעבירה קורסים בשיווק ומכירות במסגרות שונות ומתמחה גם בנטוורקינג. בשנתיים אחרונות נטאשה מתמקדת בהנחיית סדנאות מבוססות על משחקים עסקיים.

נטאשה מזור יועצת עסקית עם התמחות בשיווק

איך העסק התחיל?

"במקרה. חברה ביקשה ממני למלא מקום של מרצה באחד השיעורים בקורס לנשים יוזמות של העמותה לעצמה כלכלית לנשים. אחרי אותו שיעור שתי משתתפות פנו אלי כדי לקבוע פגישת יעוץ ו…כל שאר כבר היסטוריה."

"מקרה שני קרה כשהתקשרתי למרכז גולדה בחיפה, שם מעבירים השתלמויות למשלחות מחו"ל בכל מיני נושאים (פועל במסגרת משרד החוץ). נודע לי שמעבירים גם קורסים ברוסית. התקשרתי והצעתי את עצמי. 'מרצה לשיווק כבר יש לנו. יש עוד נושאים שאת יכולה להציע לנו?' – 'נטוורקינג' נפלט לי. והתברר שזו הייתה מילה גורלית."

כמה משפטים על העסק

"כיום אני מעבירה סדנאות מבוססות על משחקים עסקיים. ארבעת המשחקים בסדנאות שלי הם: Freshbiz – משחק לפיתוח חשיבה יזמית וגישה רב ממדית להזדמנויות; NetWorker – סימולאטור למיומנויות וורבליות: הצגה עצמית, הצעת מוצר/פרויקט, התמודדות עם שאלות והתנגדויות; זמן איכות – משחק 'אנטי-סטראסי'. עוסק בתענוגות וחווית טובות שהיו לנו במהלך החיים ומעביר תשומת לב מהשגיות להנאות החיים; МatriX סיעור מוחות ייחודי. מתאים ליצירת מוצרים חדשים, מציאת פתרונות יצירתיים, תכנים לפרסום וקידום. בנוסף למשחקים אני מעבירה סדנאות בנושא נטוורקינג ושיתופי פעולה בארץ ובחו"ל ומלווה עסקים כיועצת שיווק." ליצירת קשר עם נטאשה מוזמנות להיכנס לפרופיל הפייסבוק ולדף העסקי שלה.

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני יוצרת מרחב שבו קל לעשות שינוי, מעריכה אנשים ואת מה שהם עושים ומאמינה שהכל אפשרי.
המשחקים שלי מאד איכותיים ומקצועיים כמוצר (מראה חיצוני, מגוון אפשרויות) וההנחיה שלי מאפשרת למשתתפים להגיע לתוצאות מאד עמוקות ומשמעותיות וליישם אותן במציאות."

נטאשה מזור יועצת עסקית עם התמחות בשיווק

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"תתעניינו בכנות באחרים, תנו להם תשומת לב מלאה ורק אחר כך תספרו על עצמכן."

"אל תתביישו לדבר על עצמכן ועל עסק שלכן. אין לכן זכות לשתוק אם לפחות בן אדם אחד זקוק למה שיש לכן."

"תבקשו עזרה – זו פריווילגיה של אנשים חזקים. חלשים בדרך כלל בוכים שאף אחד לא עוזר להם."

פרוייקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"בין השנים 2016-2018 השתתפתי בפרויקט קנדי-ישראלי-אוקראיני בשם UHBDP שהיה מכוון לעזור לבעלי עסקים בתחום החקלאות באוקראינה. כל חצי שנה הייתי נוסעת לשם למספר שבועות עם כמה שותפים. בכל פעם היינו מגיעים לארבע ערים והייתי מלמדת את החקלאים איך ליצור קשרים ואיך להשתמש בהם ביעילות. עד היום אני מקבלת פידבקים וסיפורים שקרו כתוצאה מהסדנאות שלנו."

איך את צומחת ממשברים?

"אני רואה בהם אתגר, משחק… וצומחת."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את מגוון ההזדמנויות."

רוצות להכיר את נאטשה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקרוא עוד בפרופיל הפייסבוק ובדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה