נשים ועסקים / נעמי מן

 נעמי מן היא מאמנת רגשית לילדים ונוער בשיטה אינטגרטיבית. נעמי מגיעה לחדר האימון בתשוקה גדולה מאוד. הידע והיכולת לתת לילדים כלים ובטחון לנהל את עצמם מבפנים מהווים עבורה זכות ומרגשים אותה. נעמי מאמנת מוסמכת (קוצ'רית) המתמחה בילדים ונוער החל מגיל 9 בשיטה אינטגרטיבית.

נעמי מן היא מאמנת רגשית לילדים ונוער

איך העסק התחיל?

 "במשך 18 שנים עבדתי כמנהלת פיתוח בחברת תכשיטים בין-לאומית. לפני כארבע שנים יצאתי לדרך כעצמאית. אל האימון הגעתי מתוך רצון ללמוד ולהתפתח, ולקבל כלים למה שעד אז עשיתי כייעוץ עסקי. במשך מספר שנים ליוויתי ואימנתי מבוגרים. בתקופת הקורונה חוויתי את הקשיים שהילדים עוברים והחלטתי שזה בדיוק התחום בו אני רוצה להמקד. עשיתי התמחות באימון ילדים בשיטה האינטגרטיבית, המבוססת על תפיסת העולם של אהבה וכבוד לילד.  מוקד האימון הוא מה שהילד חווה, ולא התווית שאחרים שמו עליו. הילד ממקד איפה הקושי, ואיזו מיומנות הוא צריך לפתח כדי להתגבר על אותו הקושי. באימון האינטגרטיבי, הילד לומד שמה שהוא חושב ומאמין על עצמו, משפיע במידה רבה מאוד על מה שהוא חווה ומצליח לעשות. כאשר הוא לומד לשנות את מה שהוא חושב – הרבה דברים מתחילים לקרות ולהשתנות לטובה."       

כמה משפטים על העסק

"האימון הוא תהליך שיכול להתאים לכל ילד, ילדה, נער ונערה שרוצים ליצור תקשורת וקשרים טובים ואפקטיביים יותר, לחזק ולשפר את הבטחון הפנימי ביכולות שלו ולהעלות את הדימוי העצמי, להאמין, להעריך ולאהוב את עצמם. הוא מתאים למי שרוצה ללמוד לראות את הטוב, לחשוב מחשבות חיוביות, מעצימות ומקדמות כך שיובילו ליצירת מציאות מיטבית, למי שרוצה להתמודד בצורה טובה ויעילה יותר עם אתגרים ומשברים, להתחבר טוב יותר להורים או לאחים וליצור פתיחות ושותפות ולבטא את עצמו ואת הרגשות שלו בביטחון."

"התהליך מתאים לילדים מגיל  9 ומעלה והאימונים מתקיימים בקליניקה שלי במרכז ת"א. התהליך מתקיים במשך תקופה של שלושה – ארבעה חודשים.  במפגשים שבועיים האורכים 50  דקות. ניתן גם לתאם סדנאות העצמה לקבוצות קטנות. המיומנויות שרוכשים הילדים והנערים במהלך התהליך ישרתו אותם גם בהמשך חייהם." ליצירת קשר עם נעמי מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

נעמי מן היא מאמנת רגשית לילדים ונוער

מה מיוחד בגישה שלך?

"תפיסת העולם שלי היא שילד או ילדה מסוגלים להכיל דברים שמוצגים בשפתם ובאמצעות מושגים מעולמם. באימון הילד מרגיש שהאימון 'בעדו'. המפגשים נתפסים אצל הילדים ככייפים, מעצימים, במהלכם הם זוכים להקשבה, הבנה, קבלה ואהבה, והילדים הופכים  למאמנים (לחיים) הכי טובים של עצמם."

טיפים לנשים עצמאיות

"הדבר הכי חשוב כעצמאית זאת האמונה בעצמך ובחזון שלך. לוקח זמן לבנות עסק ומאוד קל 'ליפול' למקום של סימני שאלה. לכן, חשוב שבמקביל לשאלות, תתקיים גם עשיה שתניע את החלומות והתשוקות. להציב עוגנים ולעשות כל יום לפחות פעולה אחת לקידום העסק. עד כמה שזה נשמע קלישאתי, לצאת מאזור הנוחות כי מהמקומות האלו אנו צומחות."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"אחד התהליכים הזכורים ביותר עבורי הוא תהליך אימון עם ילד בן 11. הסיבה שהגיע הייתה 'כי אין לו חברים והוא מכור למסכים'. הוא חווה הרבה שעות של בדידות מול המסך שגרמו לו לנתק מעצמו ומהעולם. במהלך המפגשים עבדתי איתו על החיבור שלו לעצמו. אני לא אשכח איך כעבור מספר שבועות הוא נכנס אלי לקליניקה בחיוך ענק והראה לי בגאווה את השרירים שצמחו לו כתוצאה מזה שהוא התחיל להכניס ספורט לחיים שלו. זאת הדרך שהוא מצא, עבור עצמו, לחזק את אותו מבפנים (ומבחוץ) והתחיל להיפתח ולהכיר את החוזקות שיש בו. זה רק סיפור אחד מתוך רבים שגורמים לי בכל פעם להתפעל מהתוצאות ומהאדוות של אימון ילדים."

נעמי מן היא מאמנת רגשית לילדים ונוער

איך את צומחת ממשברים?

"מאמינה בעצמי וביכולות שלי. מקשיבה לאינטואיציה שלי ובעיקר נושמת ס ב ל נ ו ת." 

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"את הזכות ל'מפגש משמעותי'. להיכנס, להשתלב ולהיות משמעותית בתהליך האימון לילד, להורים המעורבים בתהליך ולראות את השינוי וההשפעה על כל המשפחה."

רוצות להכיר את נעמי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה