נשים ועסקים / מאיה האזרחי

מאיה האזרחי בעלת סטודיו לעיצוב פנים אשר מתמחה בתכנון ועיצוב פנים לשלל סוגי נכסים. תהליך העבודה עם מאיה הוא מאוד אישי, והמטרה שלה היא לייצר עבור הלקוח את המקום הכי נכון עבורו, בהתאם לטעמו האישי, לצרכיו, לחלומותיו וכמובן במסגרת התקציב הנתון.

איך העסק התחיל?

"לפני כ-12 שנים, לאחר פאוזה בחיים בעקבות מחלה, הגעתי לתובנה שאני רוצה וחייבת לסטות ממרוץ החיים, ולחשב מסלול מחדש. החלטתי לשנות כיוון ולהתחבר לתחום שבער בי מבפנים ושהיה חלק בלתי נפרד ממני – עיצוב ואומנות. כבר מגיל צעיר העיצוב היה חלק בלתי נפרד מחיי והרגשתי שזה הדבר הנכון ביותר עבורי. הפסקתי את לימודי באותה התקופה (מדעי המוח) ויצאתי לדרך חדשה – לימודי עיצוב פנים."

כמה משפטים על העסק

"שירותי הסטודיו כוללים ליווי מלא ללקוחות בתהליך של שיפוץ או בניה משלב התכנון הראשוני, לאורך כל השיפוץ ועד סוף שלב הביצוע והסטיילינג, עם מענה מקיף ומושלם עבור הלקוחות ליצירת החלל המותאם להם. אני מתעסקת גם בפרויקטים למגורים (בתים, דירות, פנטהאוזים) וגם בתכנון לעסקים (משרדים, חנויות). הלקוחות מאוד מגוונים וזה חלק מאהבתי למקצוע – אני פוגשת ומתחברת להמון סוגי אנשים, מלווה אותם בתהליך הכי אישי והכי חשוב בחייהם, ומוצאת את עצמי בהרבה מקרים מעבר למעצבת פנים עבורם."

מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: אסף פינצ'וק
מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: אסף פינצ'וק

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני מלווה את הלקוחות בצורה מאוד אישית וקרובה. התהליך הוא מאוד אינטימי ואינטנסיבי – בתחילת הדרך אני מבצעת תשאול מקיף ללקוחות, אני לומדת להכיר אותם ואת חלומותיהם, ומשם אנחנו עוברים את המסע לגמרי ביחד. אני מעניקה להם ליווי מאוד מקיף, עד הפרטים הקטנים ביותר, ועד התוצאה המושלמת עבורם. חשוב לי לייצר לכל לקוח את המקום הכי נכון עבורו ללא התחשבות בטעמי האישי, בטרנדים או ברעשי רקע אחרים. בחלק לא מבוטל מהפרויקטים, הקשר ביני לבין הלקוחות לא מסתיים עם סיום העבודה המשותפת, אלא הופך לחברות של ממש. זו מחמאה אדירה מבחינתי ואני מברכת על כך מאוד."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"העבודה כעצמאית היא מאוד דינמית – יש תקופות עמוסות עד טירוף, ויש תקופות יותר רגועות ושלוות. עם השנים למדתי להנות מכל אחת מהתקופות האלה, ולנצל אותן עד תום".

"גם בתקופות מאוד עמוסות, צריך לדעת לפנות זמן בצורה יזומה לזוגיות, ילדים ודברים אישיים אחרים שעושים טוב על הלב בתוך השגרה".

"כל הזמן להתחדש, ללמוד ולהתקדם. הרצון לא למחזר את עצמי, לא להשתעמם ולא לשעמם – הם קווים שמנחים אותי".

מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: אסף פינצ'וק
מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: ניצן הפנר

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"מאוד מרגש מבחינתי כשלקוחות חוזרים אלי כדי שאלווה אותם בתהליך שיפוץ פעם נוספת. אין מחמאה גדולה מזו שבוחרים בי שוב לאחר שעברו איתי מסע שלם שכנראה הביא אותם אל היעד בצורה הטובה ביותר עבורם."

איך את צומחת ממשברים?

"אני אדם מאוד אופטימי – משתדלת ובוחרת להסתכל תמיד על חצי הכוס המלאה, ולכן אני לא שוקעת במשברים או תהומות כלשהם. אם יש מהמורה בדרך אני משתדלת להפיק ממנה תובנות ולהתקדם קדימה אל עבר מקום טוב יותר."

מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: אסף פינצ'וק
מאיה האזרחי סטודיו לעיצוב פנים
צילום: אסף פינצ'וק

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני מודה כל יום על כך שאני עושה את מה שאני הכי אוהבת. אני חיה ונושמת עיצוב, זה תחום שמרגש אותי, ממלא אותי ונותן לי הרבה סיפוק. העבודה מול אנשים ומול לקוחות גורמת לי אושר, והיכולת להצליח להגשים ללקוחות חלומות מבחינתי זו מתנה מאד גדולה."

רוצות להכיר את מאיה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה