נשים ועסקים / לירז אברהם

לירז אברהם עוסקת בפיתוח קריירה ויצירת תדמית עסקית לנשים בהתאמה אישית.

לירז אברהם פיתוח קריירה ויצירת תדמית עסקית
צילום: ענת קזולה

איך העסק התחיל?

"עבדתי כעשור בעולם הגיוס, במהלכו ראיינתי וליוויתי מאות נשים לעבודת חלומותיהן. במקביל לקריירה שלי, למדתי סטיילינג אישי ועסקתי בליווי נשים ובניית מלתחה עסקית, וכך נוצר הרעיון לשלב את שני העולמות יחד."

כמה משפטים על העסק

"אני מלווה נשים בתהליכי קריירה וסטיילינג, החל מהשלב של הבנת התפקיד אליו הן רוצה להגיע, דרך תהליך בניית קו״ח מותאמים למשרה, הכנה לראיון טלפוני ולראיון פרונטאלי ומפגש סטיילינג הכולל ייעוץ ובניית תדמית נכונה לראיון העבודה. הלקוחות שלי הן נשים שמחפשות את קריירת החלומות שלהן או כאלה שמעוניינות להתקדם לתפקיד הבא במקום בו הן נמצאות, נשים שמחוברות לאופנה וסטייל אוהבות להשקיע בעצמן ומבינות את החשיבות של הופעה חיצונית שמותאמת לתוכן ולאישיות הפנימית."

מה מיוחד בגישה שלך?

"כל לקוחה שאני פוגשת היא עולם ומלואו בשבילי וכל אחת שונה ומיוחדת, חשוב לי לדעת להתאים את עצמי אליה ולעשות תאום ציפיות כדי שהיא תקבל בדיוק את מה שהיא מבקשת. כל לקוחה שעוברת איתי תהליך ומצליחה להגיע למשרת חלומותיה ואני מצליחה ליצור אצלה שינוי בתודעה, בחשיבה ובתדמית היא סיפור הצלחה בעיני."

לירז אברהם פיתוח קריירה ויצירת תדמית עסקית
צילום: אורי קראוס

שני טיפים לנשים עצמאיות

"להשקיע בעצמך ולשים את עצמך במקום הראשון. תפני זמן לדברים שחשובים לך – כשתהיי רגועה יותר תגיעי לתוצאות טובות יותר ולרעיונות חדשים."

"לדעת לאזן בין העסק לבית. הכיני רשימת מטלות ולו"ז מסודר לכל יום, שיתנו לך מסגרת ברורה לכל דבר בשגרה שלך."

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"ליוויתי מנהלת משאבי אנוש בכירה בתהליך חיפוש עבודה. זה היה מאתגר עבורי כי היא חיה את עולם הגיוס ומראיינת מועמדים בעצמה. אחרי תהליך שכלל אבחון של מה מעכב אותה מלהגיע לאן שהיא רוצה, בנייה והתאמה של קו״ח לתפקיד אליו היא שואפת, הכנה לראיון העבודה ובניית מלתחה עסקית. היום היא עובדת בתפקיד בו היא באמת מביאה את כל היכולות שלה לידי ביטוי, מגיעה לעבודה עם חיוך והמון סיפוק בכל יום מחדש."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מנסה לעצור רגע ולהבין לאחר כל משבר מה יכולתי לעשות טוב יותר. אני נותנת לעצמי יום אחד לאסוף את עצמי ולהתאפס מחדש ולאחר מכן מרימה את עצמי ומסתכלת קדימה כי מכל משבר צומחים ולומדים."

לירז אברהם פיתוח קריירה ויצירת תדמית עסקית
צילום: אורי קראוס

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את הקשר שנוצר עם הנשים שאני מלווה – הוא מדהים בעיני. אני אוהבת לראות את התהליך והשינוי שהן עוברות, את הביטחון העצמי שעולה בדרך שאנחנו עושות ואת הרעב והרצון שלהן להצליח להגיע למקום שהן רוצות, כי זה מגיע להן."

רוצות להכיר את לירז קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה