נשים ועסקים / לילך מורבר

לילך מורבר היא בעלת סטודיו לעיצוב ולאדריכלות המתמחה בתכנון ובעיצוב של בתים פרטיים, דירות ומשרדים, ומציע פרשנות שונה וייחודית לסגנון מינימליסטי ומודרני. לילך רגישה מאוד, מופנמת, יצירתית ובעלת יכולת אמפתית גבוהה.

איך העסק התחיל?

"כשהורי החליטו לשפץ את ביתם ושכרו את שירותיה של אדריכלית מובילה, היא זיהתה את התשוקה וההבנה שלי בפרופורציות, יופי ואסתטיקה, ועודדה אותי להירשם ללימודים שבסופם פתחתי את הסטודיו."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו מתמחה בשיפוצים של חללים שונים – בתים, דירות, משרדים וחנויות, ובהפיכתם לחללים מרגשים , חד פעמיים, אסתטיים, רכים ומלאי נשמה שיעמדו במבחן הזמן. חשוב לי שהפרויקטים שלנו יעוררו תגובה רגשית."

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה בעיצוב על זמני, כשמילות המפתח הן רלוונטיות לצד פרקטיות ואסתטיקה. חשוב לי שהחללים יעמדו במבחן הזמן ויעוררו תחושה יומיומית של התרגשות, של התרחבות הנשמה למראה היופי, האסתטיקה ותחושת השלווה. הפילוסופיה שלי היא תמיד לעסוק בדברים שאני נהנית מהם ולכן חשובה לי מאוד הדרך, ועבודה עם אנשים נחמדים שיש לנו כימיה משותפת. כל מקום מעניק למשתמש בו חוויה רגשית, מודעת או לא מודעת, וחשוב לי שהחוויה הזאת תהייה מתמשכת. החלל צריך לנסוך במשתמש שלווה וביטחון באופן שיגרום לו לשמור ולטפל בו בצורה המיטבית."

טיפ לנשים עצמאיות

"מהרגע שהקמתי משפחה היה לי ברור מהם סדרי העדיפויות שלי ובחרתי להקדיש את מירב הזמן לגידול ילדי מתוך הבנה שהקריירה נמצאת במקום השני עם כל המשמעויות. עשיתי זאת בלב שלם ובנפש חפצה. אין  דבר הדומה לאושר שילדי זיכו אותי בנוכחותם בבית. הם מעולם לא הלכו לגן ולבית הספר בימי שישי כי לא רציתי לבזבז שעות יקרות של שהייה במחיצתם. המלצתי היא להבין מהם צרכיו הרגשיים של תינוק/פעוט/ילד, ולשים את ילדינו במרכז תשומת הלב שלנו. השנים עוברות מהר ואין דרך חזרה."

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

פרויקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"פרויקט שיפוץ בית לשימור בנווה צדק שנרכש על ידי לקוחות תושבי חוץ שביקשו לערוך בו שיפוץ מאסיבי תוך שמירה על אותנטיות של מספר אלמנטים ושילובם בעיצוב מודרני. מעבר לאתגר התכנוני, חיכתה לנו הפתעה מרגשת שנחשפה במהלך השיפוץ – מרתף אשר שימש בעברו כבית מלאכה לקרמיקה, ונמצאו שם כלי עבודה שונים, אובניים, תבניות יציקה, ותנור שהוסק בעצים."

איך את צומחת ממשברים?

"בכל פעם שאני ניצבת בפני קושי אני יודעת שהוא כאן מכיוון שיש לי את היכולות להתמודד אתו והוא כאן ללמד אותי שיעור. אני כל הזמן לומדת וצומחת אבל בוחרת לראות גם ברגעים מאתגרים, את חצי הכוס המלאה. אפשר לקרוא לזה נאיביות אבל אני מאמינה בטוב שיש באדם."

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

לילך מורבר סטודיו לעיצוב ולאדריכלות

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"יש בי תשוקה גדולה לעיצוב ועשייה טוטאלית מהרגש אשר מניעים אותי לעבודה ויצירה בכל יום מחדש. אני אוהבת להיות שותפה לתהליך היצירה יחד עם הלקוחות, וביחד ליצור להם חלל מרגש שיגרום להם אושר במשך שנים רבות."

רוצות להכיר את לילך קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. צילום: עמית גרון, איתי בנית, הגר דולפט.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה