נשים ועסקים / ליאור סבר

ליאור סבר היא מטפלת רגשית ורוחנית בכלים מגוונים כמו Recall Healing, פסיכותרפיה הוליסטית, הילינג אנרגטי מרחוק, נומרולוגיה, פרחי באך, ועוד.

איך העסק התחיל?

"עד לפני ארבע שנים ניהלתי אירועים ומכירות במקומות המובילים בארץ עם דגש על החדרת והנגשת מותגי פרימיום, אבל עמוק בפנים ידעתי שהשליחות האמיתית שלי היא לעזור לאנשים לממש את הפוטנציאל החבוי בכל אחד, ולשפר את חייהם. לאחר לידת בתי ובתמיכת בן זוגי, הבנתי שהגיע הזמן להקשיב לקול הפנימי, וללוות אנשים בתהליכי צמיחה וריפוי, מה שהוביל אותי לעזוב עולם מוכר ובטוח, לפתוח קליניקה ולהירשם ללימודי פסיכותרפיה במכללת רידמן. במבט לאחור, זהו הצעד המדויק ביותר שעשיתי. אני מודה מדי יום על הסיפוק, השליחות והאפשרות שנפלה בחלקי להיות חלק ממסעות אישיים משמעותיים אותם אני מלווה. כיום אני מטפלת במגוון שיטות, מלווה רגשית ומנחה סדנאות."

כמה משפטים על העסק

"אני מטפלת רב תחומית, אשר נותנת מענה במגוון שיטות ולכן הקהל שלי גם מגוון. יש לי מטופלות הסובלות ממחלות אשר הרפואה המערבית לא יודעת לרפא. אנחנו מחפשות יחד את המקור הרגשי למחלה ושם קורים ריפויים מדהימים. ויש גם מטופלות שרוצות להבין את המפה הנומרולוגית שלהן, ולייצר לעצמן דרך מדויקת יותר, ומטופלות המעוניינות בטיפול רגשי ארוך טווח." ליצירת קשר עם ליאור מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3974984.

ליאור סבר היא מטפלת רגשית ורוחנית

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה בעבודה משולבת ובדיוק המסע הרגשי והטיפולי שכל מטופל/ת זקוקים לו במרחב אליהם הם נכנסים. אני אוהבת אנשים ומאמינה בקול הייחודי שלהם ובסיפור איתו הם מגיעים, כצעד ראשון להבנת הצורך ומציאת המסלול הייחודי לכל אחת ואחד מהם. אני מאמינה בצמיחה, גדילה, התחדשות ולמידה תמידית, בהנגשת תוכן וכלים חדשים למטופלים שלי ולסדנאות אותן אני מעבירה."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"סנני את התכנים שאת צורכת. ממליצה לצרוך פחות חדשות ויותר תכנים מותאמים שמעניינים אותך. חדשות מוסיפות סטרס מיותר לחיים ותופסות זמן שבו את יכולה להעשיר ולהעמיק בתכנים אחרים."

"תאפשרי לעצמך לנוח. זה ממש בסדר להגדיר פעם ב… יום מנוחה שבו את לא מתעסקת בעבודה. חשוב לגוף, לנפש ולרוח."

"תקשיבי לאינטואיציה שלך, את יודעת מה נכון עבורך. נסי למדר את הקולות החיצוניים ותדעי שכשאת עושה משהו שאת אוהבת, זה מוקרן החוצה."

ליאור סבר היא מטפלת רגשית ורוחנית

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה?

"הקליניקה היא מקום שקרו בו דברים מדהימים ומרגשים, אבל אחד המקרים שהכי נגעו בי קרה ממש בתחילת דרכי. הגיעה אלי מישהי באזור גיל ה- 50 עם עודף משקל. שני הוריה נפטרו לפני מספר שנים, אז לא היה את מי לשאול את השאלות. אך כמו רוב הילדים – את מרבית הסיפורים שמענו בחצי אוזן והם נמצאים איפשהו בזיכרון שלנו. עשינו חיבורים מאוד מעניינים וחשובים וסיימנו את הטיפול. לאחר 7 חודשים היא פתאום שלחה לי הודעה ובקשה להגיע לקליניקה, כמובן שהסכמתי. כאשר פתחתי את הדלת הייתי מופתעת מאוד, היא ירדה 20 קילו ונראתה מאושרת ושמחה. היא הגיעה עד אלי להראות לי את השינוי שעברה ולספר לי את התהליך שקרה לאחר פגישתנו האחרונה.  זו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את הכוח המרפא של מציאת הקונפליקט הרגשי מאחורי סימפטומים גופניים."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאפשרת לעצמי לעבור דרך הרגש ולא לעקוף אותו ומשם הדרך היחידה היא צמיחה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הכל. אני אוהבת את המטופלים שלי, אני אוהבת את השיטות בהן אני מטפלת, אני אוהבת שאני לומדת מכל אדם שמגיע לקליניקה, אני אוהבת שאני משפיעה ועוזרת (זו התחושה הטובה ביותר בעולם בעיני)."

רוצות להכיר את ליאור קצת יותר? מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 054-3974984.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה