נשים ועסקים / קים דרמון

קים דרמון היא אדריכלית ומעצבת רב תחומית שמלווה עסקים במימוש הפוטנציאל הוויזואלי שלהם, ועוזרת להם לספר את הסיפור שלהם לעולם. היא מאמינה שלעיצוב חכם, אסטרטגי ואיכותי יש כוח לשנות את העולם.

איך העסק התחיל?

“לאחר חמש שנים של לימודי אדריכלות בטכניון ומספר שנים בפרקטיקה במשרדי אדריכלים, החלטתי לצאת לדרך משלי שבה אוכל לשלב בין האהבות הגדולות שמלוות אותי בחיים – אדריכלות, עיצוב פנים, גרפיקה ומיתוג עסקי – במקום אחד שהוא שלי, בלי צורך לבחור ביניהן, כמו שאני חולמת ומדמיינת מגיל צעיר."

כמה משפטים על העסק

"אני עוסקת בעיצוב עבור אנשים פרטיים וכן עבור בעלי עסקים שחושבים מחוץ לקופסא ושואפים לדייק את הסיפור הוויזואלי שלהם ונותנת מענה מקיף לכל מה שעסק צריך החל משלב אפיון מותג, ועד לעיצוב ותכנון חלל. הסטודיו מציע מגוון שירותים החל מעבודות פרילנס קטנות ועד ניהול ועיצוב פרויקטים בצורה עצמאית ומלאה. עצם היותי אדריכלית הופך את השירותים שלי לרלוונטיים מאוד לעולם התכנון והבניה כי אני פשוט מכירה אותו מהקרביים ומדברת את השפה, אבל אני לא מגבילה את עצמי, ובוחרת פרויקטים שמאתגרים אותי ועושים לי חשק ליצור מכל מיני עולמות."

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

מה מיוחד בתהליך איתך?

"מה שמייחד את העשייה שלי הוא עבודה רב שכבתית, לוגית ואסטרטגית המונעת מתוך יכולת להפעיל כלים וטכניקות מתוך עולמות עיצוב שונים לפי דרישת הלקוחות איתם אני עובדת. יש לי יכולות מחקר וניתוח שמאפשרות לי להכיר לעומק את הפרויקט ואת הסביבה העסקית, ולהציע עיצוב מבוסס, אסטרטגי ומדויק. העסק שלי פועל בארבעה מימדים: מימד אחד – מילים שפה וקונספט, דו מימד – עיצוב גרפי, תלת מימד – עיצוב סביבות, ומימד הזמן עיצוב חכם לטווח הארוך. אני כל הזמן נעה בין המימדים השונים וזה מאפשר לי להגיע לפתרונות יצירתיים."

ארבעה טיפים לנשים עצמאיות

"להמשיך ללמוד דברים חדשים, לבוא עם ראש פתוח, כי משם גדלים, מתפתחים ומקבלים רעיונות ומוטיבציה לעשיה."

"להשתדל לפתוח את הבוקר באימון שמכניס אנרגיות חיוביות שמלוות אותך אחר כך לכל היום. אני פותחת כל בוקר בריצה."

"לדעת לקחת חופש מידי פעם מהעשייה ולהשקיע גם במשפחה ובחברים. הם אלו שנמצאים לצידך בסוף היום וברגעים החשובים באמת."

"תלמדו להיות אסרטיביות, לדרוש את מה שמגיע על העבודה הקשה שאתן עושות ולהאמין בעצמכן ובדרך שלכן! ואם אתן לא יודעות איך לעשות את זה, ועוד לא נחשפת לתכנים של רונית כפיר הגאונה, רוצו לשם עכשיו."

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"כל פרויקט מרגש מחדש! נקודת השיא מבחינתי היא הרגע שבו אני רואה את הניצוץ בעיניים של האנשים עבורם אני מעצבת. זה הרגע שבו הם מבינים שהחלום שלהם קורם עור וגידים ושיש בהם הרבה מעבר למה שדמיינו לעצמם. ההרגשה שלהם שמישהו סוף סוף הצליח להבין אותם ולתרגם את זה למשהו ממשי ואמיתי, זו החוויה הכי מרגשת מבחינתי, וזו המהות שלי בעשייה."

איך את צומחת ממשברים?

"משבר מבחינתי זו הזדמנות לחשב מסלול מחדש או לשנות דברים מסוימים, ולכן הוא תמיד מהווה עבורי קרקע לצמיחה ולהתפתחות. כל משבר מביא איתו את הקשיים שלו ומלמד אותי דברים חדשים על עצמי. לרוב אני מנסה לעבוד על הגישה שלי וההתנהלות שלי בתוך המשבר, מנסה להבין מה עושה לי טוב כדי לצאת מזה הכי מהר שאפשר. לפעמים אני גם משתפת אחרים בקשיים – זה נותן לי נקודת מבט נוספת על האתגר או הקושי ועוזר לי להתמודד איתו."

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

קים דרמון אדריכלית ומעצבת רב תחומית

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את מגוון הפרויקטים, האנשים ועולמות התוכן אליהם אני נחשפת ושמאפשרים לי ליצור ולשלב בין כל תחומי העניין שלי, ועל הדרך ללמוד דברים חדשים ולהתפתח כמעצבת. כל פרויקט וכל יום נראה אחרת ואני מתה על זה!"

רוצות להכיר את קים קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה