נשים ועסקים / קרן איזון

קרן איזון היא מעצבת הום סטיילינג, בעלת סטודיו "קרן איזון-הום סטיילינג" מזה כ-10 שנים. הסטודיו מתמחה בהלבשת חללים – בתים, משרדים, קליניקות ועוד.

קרן איזון הום סטיילינג
צילום: לינה מיארה

איך העסק התחיל?

"בתור ילדה הייתי אוהבת לסדר ולשנות את החדר שלי. החדר היה משתנה חדשות לבקרים, ובכל זמן ורגע נתון פנוי שהיה לי הייתי מסתובבת בין חנויות ריהוט ועיצוב. הרגשתי שם כמו ילדה בחנות ממתקים. אחרי עשור של עבודה בחברת שירות ומכירה במגוון תפקידים, החיים סימנו לי ללכת אחרי הלב. עולם העיצוב והאסתטיקה תמיד היה חלק ממני והחלטתי לשלב את שתי האהבות הכי גדולות בחיים שלי – עיצוב ואנשים. נרשמתי ללימודי הום סטיילינג במכללת קונספט ומשם הכל היסטוריה."

כמה משפטים על העסק

"הסטודיו שלי מתמחה בעיצוב והלבשת חללים – דירות, בתים פרטיים, משרדים, קליניקות, חדרי מורים ועוד. משיפוץ חלקי ועד פרויקטים מלאים של עיצוב והלבשה. דירות קבלן, יד שנייה, דירות בשכירות ועוד. אני עובדת בכל הארץ וגם מעבר לים. יש לי מגוון מסלולי עיצוב החל מייעוץ שעתי, פגישות בבית הלקוח והעסק ועד ליווי מלא עד הפרט האחרון. הלקוחות הם משפחות צעירות, מבוגרים, זוגות, יחידים שרוצים לשנות ולרענן את מראה ביתם." ליצירת קשר עם קרן מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, לטיקטוק ולדף העסקי שלה.

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה שהבית צריך לספר את הסיפור שלך ודוגלת בתהליך משותף עם לקוחותיי. אני מציעה ללקוחות שלי מספר מסלולים שיכולים להתאים לכל אחד ואחת הן מבחינת התקציב והן מבחינת התהליך. מאחורי כל תמונה יפה יש דרך ארוכה של שיתוף פעולה ביני ובין הלקוחות שלי. היכולת שלי להקשיב ולתרגם את מה שהלקוח אוהב וצריך לתוצאה הכי נכונה ומדויקת זו בהחלט המומחיות שלי."

טיפים לנשים עצמאיות

"להיות ולחיות בהוקרה ובהודיה כל יום מחדש, מזכיר לנו כי אין שום דבר שמובן מאליו."

"אהבי את עצמך – חשוב לאהוב ולקבל את עצמך בלי תנאי. לעיתים יכול להיכנס עצב או אי ודאות. זכרי שאת מגיעה לאורח חיים זה בהצלחה. תיהני מזמנים לבד ושמרי על רגעים של פינוק עצמי – זה גורם לתחושת השלמות ומאחד אותך עם עצמך."

"מטרות ותשוקות – קבעי לעצמך מטרות ושימי תשוקות בחיים שלך, זה יכול להיות בתחום המקצועי, האישי, הרוחני או כל תחום אחר שמעניין אותך. התמקדי באילו דברים חשובים לך ושמרי על התקדמות ופיתוח אישי, זה יעניק לך רגשות של תחושת מילוי והשגה."

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

לקוחה מיוחדת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לקוחה מיוחדת שלי שבחרה בי זו הפעם השנייה לעיצוב הקליניקה שלה. אדם מאוד מיוחד וקרוב לליבי. לאורך כל התהליך האמינה בי מהרגע הראשון וסמכה עליי. הכרת הטוב והתודה שלה פשוט מילאה את ליבי."

איך את צומחת ממשברים?

"הדרך שלי היא להתחבר לאמונה ולהבין ולהפנים שכל דבר שקורה הוא נכון ומדויק לנו וגם אם נראה כי לא הכל טוב, הכל קורה לטובה."

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

קרן איזון הום סטיילינג

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"העבודה שלי היא התשוקה והאהבה הגדולה שלי. אני נהנית לעזור ולהגשים לאנשים את חלומם וזו זכות גדולה בשבילי שבסיום התהליך הלקוחות לא מאמינים שזה הבית שלהם ואומרים לי ששיניתי להם את החיים."

רוצות להכיר את קרן קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, לטיקטוק ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה