ליאת רסיין פרי

ליאת רסיין מעצבת פנים

ליאת רסיין פרי היא מעצבת פנים, בעלת סטודיו LiRA המציע ליווי בתהליכי שיפוץ מלא או חלקי, פגישות ייעוץ פרונטליות ובזום, ליווי בתהליך הלבשת הבית וימי רכישות.

"תהליך ליווי לשיפוץ או עיצוב בית, הוא באמת תהליך. אנחנו מתחילים בנקודה מסוימת, עם מחשבות וכיוונים מסוימים, וככל שאנחנו מתקדמים בתהליך, התמונה מתבהרת, דברים מתחדדים, ואנחנו מדייקים את התכנון תוך כדי תנועה. לוקח לאנשים זמן לנקות את 'רעשי הסביבה' ולהבין מה הם באמת רוצים, וזה יכול לקרות רק תוך כדי תנועה. זה משהו שאני מסבירה כבר בתחילת הליווי, ונהנית לשמוע את האסימונים שנופלים במהלך הדרך."

ליצירת קשר עם ליאת מוזמנות להיכנס לאתר שלה.

אם תרצי להתעדכן לגבי כתבות חדשות, אשמח שתרשמי

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

מחפשת רעיון למתנה, מעצבת פנים או ייעוץ בתחום כלשהי? היכנסי אל האינדקס של המגזין – אינדקס נשים ועסקים בכל תחומי העשייה ותוכלי למצוא שם בדיוק מה שאת מחפשת, וגם לקרוא סיפורים מעוררי השראה על נשים ועסקים.

ייעוץ וליווי אישי

יש לך עסק ואת זקוקה להכוונה אישית איך להתנהל ברשתות ומה אסטרטגיית התוכן המתאימה לך? או אולי סיעור מוחות שיעזור לך בנקודות מאתגרות? אני כאן בשבילך. אשמח להיפגש, לייעץ וללוות לאורך הדרך, ולענות על כל השאלות שלך כדי שתוכלי לצאת לדרך או להמשיך עם כלים ורעיונות פרקטיים.

מוזמנת לעקוב

כל הזכויות שמורות לעמנואלה בינר 2017 | פיתוח והקמה - עמנואלה בינר | המגזין נהנה מתגמול עבור חלק מהכתבות באתר, אך לעולם לא נפרסם דבר שאנו לא מאמינים בו.

Facebook comments

השארת תגובה