נשים ועסקים / אירית לרנר

אירית לרנר היא מורה ומטפלת יחידה בארץ לשיטת אקיוטוניקס – רפואת תדרים, אותה למדה בארה"ב ב – Acutonics Institute of Integrative Medicine NM, USA ואחת הראשונות בתחום. מטפלת מעל 40 שנה בשיטות טיפול שונות, מורה למחול ויצירה, פלדנקרייז, אומנית וילדת טבע.

אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס
צילום: טליה הראל

איך העסק התחיל?

"את השיטה פגשתי לפני 20 שנה והתאהבתי קשות לפני שידעתי שעומדות לפני 400 שעות לימוד מאומצות של מוסיקה, מתמטיקה, רפואה סינית, פילוסופיות ותפיסות העולם העתיק, אסטרולוגיה קוסמולוגיה והרבה נסיעות לארה"ב! אבל, העונג של הלימודים היה עצום ונתן לי מידע וכלי ריפוי ששינה את חיי. רק היום אחרי 20 שנה אנשים מגלים את נושא התהודה ככלי ריפוי ואני מאושרת שחיכיתי כל כך הרבה זמן!"

כמה משפטים על העסק

"אני מטפלת בשיטה ומלמדת סדנאות קצרות עם זוג קולנים. את הקולנים ניתן לרכוש אצלי גם ללא סדנה ועם הנחיה קצרה. הם בטוחים ונעימים ומאפשרים כלי לטיפול עצמי. הלקוחות שלי מגוונים, נשים וגברים במסעות החיים. לסדנאות מגיעים גם מטפלים רבים שמוסיפים קולנים בטיפול." ליצירת קשר עם אירית מוזמנות להיכנס לכרטיס ביקור  ולדף העסקי שלה. מוזמנות גם לצפות בסרטון הדגמה קצר ובסרטון על השיטה.

אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס
צילום: אלברט אדוט
אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס
צילום: אלברט אדוט
אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס
צילום: אלברט אדוט

אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס

מה מיוחד בתהליך איתך?

"תדר הוא רטט הנמצא בכל מקום בטבע ובגוף שלנו. הרטט של הקולנים ביחד עם הרטט הטבעי של הגוף – יוצר שיחה שלימה שהתוצאה שלה היא הרגעת המערכות העצביות שלנו. הטיפול נעים באופן מיוחד ואינו פולשני ומתאים לכל אחת ואחד בכל גיל ומצב."

"שיטת אקיוטוניקס היא שיטה מגוונת המכילה בתוכה הרבה מידע משיטות שונות, בעיקר התפיסה של הטבע, הגיאומטריה הנצחית וחוקי היקום הנמצאים בכל תא בגופנו כמו גם בכל גלקסיה. השימוש בקולנים בתדרי פלנטות – הן הדרך להיזכר בחוקים הפועלים עלינו ופתיחה מחודשת לריפוי עמוק ואיזון פנימי בקשת החיים הסוערים שלנו. מכיוון שניתן לרכוש זוג קולנים לטיפול עצמי, אפשר להרגיש את השקט והאיזון שהם מייצרים ברמה היומיומית. הטיפול נעשה עם 80 קולנים המונחים בזוגות (מרווח מוסיקלי) קערות טיבטיות, מיטת מיתרים מיוחדת במינה, פעמונים ועוד כלי נגינה."

"הטיפול שלי הוא מסע. רגשי וגופני. הוא מתחיל בקריאת מפה אסטרולוגית בתקשור ותרגום הדיאלוג הנוצר בין תהודת הקולנים ותהודת הגוף הקולט אותו – שזה עולם שלם ועמוס מידע. אני מסבירה באופן פשוט ונגיש את המידע המצטבר בטיפול וגם טיפים אישיים לגדילה והתפתחות."

טיפ לנשים עצמאיות

"קודם כל לנשום. וגם לבקש עזרה רגשית מחברות. בשביל זה אנחנו כאן."

אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס

אירית לרנר מורה ומטפלת לשיטת אקיוטוניקס
צילום: טליה הראל

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"אישה שנכנסת מתוחה עם חיים בלתי אפשריים יוצאת עם לחיים ורדרדות וחיוך ותקווה בסוף הטיפול.  ליווי חולות סרטן לקראת מעבר לעולם הבא – חוויה מטלטלת אבל יש בה זכות וחסד עצומים."

איך את צומחת ממשברים?

"כל משבר והדרך שלו, הקולנים אתי כך שאני אף פעם לא לבד ומוקפת חברות וחברים ומיידע אותם למצבי ומקבלת טונות אהבה ותמיכה. ללמוד לבקש!"

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"היכולת לעזור בכותרת, הדיאלוג החשוף שנוצר בעבודה עם הקולנים ואתי, היופי האנושי והפגיעות הרכה שלנו והיפה כל כך שאני רואה כל יום בקליניקה. זה מרגש אותי."

רוצות להכיר את אירית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לכרטיס ביקור  ולדף העסקי שלה. מוזמנות גם לצפות בסרטון הדגמה קצר ובסרטון על השיטה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה