נשים ועסקים / אינה פארי

אינה פֶּאֵרִי היא מאמנת אישית ומנחת קבוצות, המתמחה באימון הורים ואימון עסקי, מעבירה הרצאות, קורסים, סמינרים וסדנאות. אינה בעלת תואר ראשון בחינוך ומדעי החברה ותואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, עם התמחות בהנחיית קבוצות. היא מאוהבת בשיטת החינוך המונטסורי שבעיניה היא לגמרי דרך חיים, גם עבורנו – המבוגרים. היא קוראת לזה – אימונטסורי. השילוב בין אימון למונטסורי. אינה מאמינה שהבחירה היא הבסיס להכל- להחזרת השליטה על החיים שלנו בדרך מיטיבה, לתחושת עצמאות, מסוגלות ובטחון עצמי. היא מחברת בין נשים לעצמן.

אינה פֶּאֵרִי מאמנת אישית ומנחת קבוצות

איך העסק התחיל?

"כבר מעל עשור שאני מנחה קבוצות, מעבירה הרצאות, קורסים, סדנאות וסמינרים כשכירה בפרויקטים ותכניות שונות בארץ ובחו"ל, בעיקר בתחום החינוך וההעצמה האישית. בשנתיים האחרונות יצאתי לדרך עצמאית, לאחר שסיימתי את הכשרת המאמנות בגישת 'אמא מאמנת' ואת קורס מונטסורי של ארגון AMI העולמי. התחלתי לבנות את קהילה ההורים ובפרט האימהות של הורותכלס- אמהות תכלסיות שרוצות הורות משמעותית לצד הגשמה עצמית. לאורך הדרך הבנתי שהלב שלי נמצא במקביל בליווי עצמאיות בתחילת דרכן. אני מרגישה שיש לי המון מה לתת היות ואני רק כמה צעדים קדימה על השביל. מספיק קדימה כדי שיהיה לי מה לתת ולא מידיי קדימה כדי שאהיה רחוקה, איי שם במגדל השן."

כמה משפטים על העסק

"העסק שלי מורכב מגם וגם- התוכן החינוכי וההורי מועבר ברובו בהרצאות שלי ובקורסי מונטסורי שפיתחתי ואילו הקליניקה בזום (ובין לבין הסגרים גם בקרית גת ובתל אביב) מלאה ברובה בתהליכים של אימון אישי, עסקי וסופרוויז'ן לנשות מקצוע. את ההקלטות מההרצאות ומהקורסים ניתן לרכוש בכל עת ולקבל ישירות למייל בלינק באינסטגרם שלי. רציתי להנגיש את התוכן באופן ברור, בהיר וסופר תכלסי ופרקטי להורים, ואיך לא גם במחיר נגיש – כך שההורים יוכלו לקבל את כל הכלים במחיר שווה לכל כיס. אני מאמינה שזו השליחות שלי והחלום הכי גדול שלי הוא להגיע לכמה שיותר משפחות בארץ ובכל העולם. סשן מיקוד או תהליך ניתן לתאם איתי באופן אישי חודש וחצי קדימה. כי מה שנעוץ – קורה." ליצירת קשר עם אינה מוזמנות להיכנס לאתר וגם ללינקים לכל המדיות וההרצאות של אינה.

מה מיוחד בגישה שלך?

"אחד הפידבקים הכי משמעותיים שאני מקבלת מהמתאמנות שלי והאימהות בקורסים ובהרצאות, הוא שאני מנגישה את הכלים והמידע בגובה העיניים, מגיעה לא שיפוטית, מאוד מקצועית, רגישה ופרקטית. עד היום כל פידבק כזה מביך אותי מאוד, אבל בו זמנית גם מסמן לי שאני במקום הנכון, ואם אני יכולה לעזור לא.נשים לשפר את רווחת החיים שלהם ולהגשים את עצמם ואת המטרות שלהם- זכיתי."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"להקיף את עצמך בנשים מעוררות השראה, משמעותיות ומיטיבות. ברגע שאנחנו מקיפות את עצמנו בסביבה מיטיבה, אנחנו מפסיקות להרגיש תקועות, אנחנו יכולות להתפתח. ממש כמו פרח שמקבל את כל התנאים שהוא זקוק להם כדי לצמוח."

"לתעדף. אני תמיד אומרת שזה לא ש'אין לך זמן', זה פשוט כנראה לא בסדר העדיפויות שלך. להיות כמה שיותר נוכחת בכל רגע ולהיות שלמה עם ההחלטות והבחירות – לכל בחירה יש רווח ויש מחיר. כל עוד הרווח שווה את זה, את יכולה לספוג את המחיר. ובתוך תעדוף הזמן להשאיר זמן לעצמך, לאנשים או פעילויות שאת אוהבת שמהוות דלק עבורך."

"לקבל ליווי מקצועי. טיפים והרצאות רנדומליות זה לא מספיק. יש דרך לעשות. להסיר מכשולים, אמונות מגבילות, חסמים, פחדים, להציב מטרה, לבדוק תכנית עבודה, להסתכל למספרים בעיניים, לשווק את העסק שלך – כל אלו יכולים להלחיץ מאוד אם את לא יודעת איך לעשות את זה. לשם כך יש אנשי מקצוע – ההשקעה תשתלם. אין סיבה שתהיי לבד בתוך זה. עצמאות היא קסם מופלא לא סבל."

אינה פֶּאֵרִי מאמנת אישית ומנחת קבוצות

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"הפידבקים הכי מרגשים מבחינתי הן המגילות שאני מקבלת לגבי יישום הכלים אחרי הרצאה, קורס או סמינר. כשאני יודעת שהצלחתי לגעת ובאמת לשנות, זה הדלק שלי. כשזה לא נשאר בתיאוריה ואשכרה הופך לפרקטיקה במציאות, זה מדהים בעיניי!"

איך את צומחת ממשברים?

"אני רואה במשבר הזדמנות. אמיתי. לא בקטע של סלוגן. משבר הוא מבחינתי מצע להתפתחות ולמידה, רק אם נבחר לראות בו ככזה. אז ברור שקשה, אבל אם ניתן למשבר לנהל אותנו, ניכנס ללופ שרק יעכב אותנו ולא יקדם אותנו. אני מאפשרת לעצמי 24 שעות של מסיבת קורבנות, ואז עוצרת. מתבוננת. בוחנת את הסיטואציה – את הרווח והמחיר – ובוחרת בחירה אמיתית שמקדמת אותי למטרה שלי. מחשבת מסלול מחדש ויוצאת לדרך."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני לא מרגישה שאני עובדת. אני מאוהבת באנשים וחיבורים ואני בהודיה עצומה על זה שאני זוכה לעבוד בעבודה שאני אוהבת ומכאן שלא מרגישה שאני עובדת יום בחיי."

רוצות להכיר את אינה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר וגם ללינקים לכל המדיות וההרצאות שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה