נשים ועסקים / הדס דבורה נקר

הדס דבורה נקר הקימה את "רוקחת החוויות", עסק של חופשות הפתעה קסומות בארץ, המותאמות לחוגגים. היא סקרנית ורגישה וכל דבר כמעט מעניין אותה ונכנס לה עמוק ללב. כל הפתעה שהיא מכינה היא כתוצאה מהיכרות אישית עם החוגגים והתאמה לרצונות שלהם.

הדס דבורה נקר רוקחת החוויות

איך העסק התחיל?

"לפני כארבע שני, לאחר לידת ביתי השנייה הרגשתי שהחיים חונקים עליי – אלו לא החיים שרציתי. לאחר חשיבה מחדש שארכה כמעט שנה, נולד המיזם 'רוקחת החוויות'. הרגשתי כאילו כל מי שהייתי עד לאותו הרגע התנקז ליצירת עסק שהוא לגמרי אני."

כמה משפטים על העסק

"רוקחת החוויות הוא עסק של חופשות הפתעה קסומות בארץ, המותאמות לחוגגים. לכל חוגג שיקוי (כך אני קוראת לחופשות) המותאם בדיוק לו. החוגגים שלי הם אנשים שאוהבים חוויות משובחות, הפתעות ושיכולים להתמסר בכיף לרעיון שיש להם מפיקה לחופשת הפתעות שאותה יגלו רק תוך כדי החופשה. חופשות ההפתעה שלי כוללות הכל – מהפקת החופשה – בחירת החוויות המתאימות, הספקים המשובחים, הפתעות שמתלוות לחופשה (בכל מקום מחכה משהו, חבילת הפתעות שמלווה אותם) וליווי אישי שלי לאורך כל החופשה בקבוצת וואטסאפ. בימי הקורונה הוספתי שיקוי הפתעות עד הבית והוא למעשה חופשת הפתעות שמתקיימת בבית – כל ההפתעות מגיעות אל החוגגים כמו רכבת הפתעות במשלוחים, עד למפתן הבית."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"חשובה לי ההיכרות אישית, לשמוע מהחוגגים פרטים מרגשים עליהם, לגלות מה מסקרן אותם, מה משמח (מה ממש לא יתאים זה מאוד חשוב) ועוד. התהליך מתחיל בשאלון חוגגים, אותו החוגגים ממלאים והוא הבסיס למרקחה שלהם אך ממשיך להתחדד עוד ועוד במיילים, שיחות אישיות ועוד עד שאני ממש מכירה ומבינה את הצרכים והרצונות של החוגגים."

הדס דבורה נקר רוקחת החוויות

שלושה טיפים להפתעות חגיגיות ברגע האחרון

"משלוחים – ברשת תוכלו למצוא כמעט הכול למשלוח מגניב, משוקולדים מיוחדים עם הקדשות, עיצוב בלונים משגע, מברק מזמר, פטיפורים מוגזמים… כמעט הכול אפשר למצוא. יכול להיות שברגע אחרון תצטרכו להסתפק בקיים ופחות בדברים שהוכנו במיוחד בשבילכם, אל תדאגו זה גם זורם."

"שוברי מתנה – מתנת על מהרגע להירגע, שובר לספא, סדנה, ארוחה, סיור, הופעה. יש ברשת הרבה אתרים ורעיונות לשוברי מתנה – סופר כיף, סופר שווה ותמיד תוכלו להשתמש בתירוץ שלשובר יש תוקף ארוך ואפשר להנות מהחוויה ברוגע ובכיף מבלי לקבוע תאריך מראש."

"הסכם שכחה משותף – מכינים/ממלאים צ'ק פיקטיבי ובו הודעה רשמית ששכחתם ולא תכננתם כלום ולכן, יש לחוגג את מלוא הלגיטימציה לשכוח בחזרה והנה הצ'ק שמוכיח זאת. בצירוף לצ'ק המפוברק אנא הכינו משהו מתוק שיזרים את הרעיון לכיוון המצחיק והכיפי של יום ההולדת…"

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לאחרונה זכיתי להנות מהפקת שיקוי הפתעות לזוג שחגג יום נישואין 50. במהלך ההפקה שחזרנו את תמונת החתונה שלהם – יצרתי קשר עם בית ויצ"ו, נהג מקסים שאסף אותם במכונית מקושטת, סיור רומנטי עם מדריך מהמם, ארוחת שף  קסומה בבית עתיק  ועוד שלל הפתעות. ההנאה מכל שיקוי ממשיכה איתי גם אחרי  וממלאת אותי בהמון אנרגיות למרקחות ובכלל לחיים."

איך את צומחת ממשברים? 

"למדתי שיש לי שריר ניהול משברים ואני משתפרת עם הזמן. הלחץ פשוט משפיע, אבל אני יודעת שמה שלא יהיה, בסוף הכל מסתדר. זה באמת עניין של לתרגל וככל שיש יותר משברים (ובתקופה הזו זה בכלל קיצוני מאוד) את מתחזקת."

מה את אוהבת בעבודה שלך? 

"אני אוהבת את ההתרגשות ואת המפגש עם החיים – הסיפורים האישיים, המאווים והרצונות של כל חוגג. אני אוהבת את הגילויים החדשים את הספקים שיוצאים מגדרם להפיק את המרקחה המושלמת לחוגגים, את היצירה שבחבילות ובאופן כללי את היצירה של השיקויים שכל פעם מדובר בשיקוי חדש והעבודה לא חוזרת על עצמה. זה באמת כיף אדיר!"

רוצות להכיר את הדס קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה