נשים ועסקים / גלית מילוא

גלית מילוא יוצרת ומעצבת מצגות עסקיות לחברות, ארגונים, עסקים קטנים ועצמאים. את GraFix מצגות אפקטיביות הקימה לפני כשלוש שנים ומאז עיצבה עשרות מצגות חברה, מצגות משקיעים, מצגות השראה לסיפורים אישיים ומצגות לכנסים בארץ ובחו"ל.

גלית מילוא יוצרת מצגות עסקיות
צילום: הדס אלדר

איך העסק התחיל?

"לפני כמה שנים ישבתי עם חברה טובה ודיברנו על חלומות, בעיקר על איך אנחנו רק מדברות ולא מגשימות. הסתובבתי עם התובנה הזאת כמה ימים שלא נתנה לי מנוחה, לא ידעתי בעצם אם יש לי חלום, ואם כן, מהו? באותה תקופה הייתי שכירה, מנהלת מוצר באחד מהבנקים הגדולים, ובמסגרת התפקיד שלי הכנתי מאות מצגות, כולן לשימוש פנימי בתוך הבנק. באחד הימים קיבלתי (שוב) משימה להכין (עוד) מצגת וחשבתי לעצמי איזה שעמום יש בכל המצגות האלה. האם יש דרך אחרת? המצגת הזו היא הטריגר שהפיל לי את האסימון. אחרי יותר מ- 25 שנות עבודה במגזר העסקי, מאות ואולי אלפי פגישות, בהן ראיתי מצגות ארוכות, משעממות, עם המון טקסט, נתונים בטבלאות וגרפים אינסופיים, הבנתי שחייבת להיות דרך אחרת להכין מצגות עסקיות ולהעביר את המסרים של הארגון. מצגת חזקה ומדויקת, שנראית WOW וגם מעבירה את המסר."

כמה משפטים על העסק

"בשנת 2019 הקמתי את GraFix מצגות אפקטיביות, כדי להביא בשורה רעננה לעולם העסקי. למדתי שלא רק חברות וארגונים גדולים, אלא גם עסקים קטנים ועצמאים יכולים להפיק תועלת גדולה ממצגת עסקית מדויקת וממוקדת. אני מלווה את הלקוחות מ- א' ועד WOW ונותנת מעטפת רחבה בנושא העברת מסרים, מצגות ופרזנטציות, מציעה ליווי בגיבוש התוכן למצגת, יצירת המצגות העסקיות המעוצבות עצמן (למשל מצגות חברה, מצגות משקיעים), מתן חוות דעת מקצועית על מצגת קיימת וגם הדרכות אישיות וקבוצתיות ליצירת מצגות אפקטיביות בתוך הארגונים."

"הלקוחות שלי מגוונים – החל מחברות גדולות, ארגונים, עסקים קטנים ואף עצמאים ומרצים שיש להם סיפורי השראה. אני מאמינה שאפשר להפוך כל נושא, רעיון או סיפור למצגת עוצמתית, באמצעות כלים מקצועיים, חשיבה יצירתית, יכולת ביטוי וביצוע מוקפד." ליצירת קשר עם גלית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-2726146.

גלית מילוא יוצרת מצגות עסקיות
מתוך מצגת קונספט עבור חברת שילוט חוצות
גלית מילוא יוצרת מצגות עסקיות
מתוך סרטון הדרכה לנועה ברק, קלינאית תקשורת

מה מיוחד בגישה שלך?

"אני מאמינה בקשר אישי עם הלקוחות שלי, גם אם הם משתייכים לחברה גדולה. אני מקפידה לתת שירות אישי, מותאם ללקוח custom made. אני מקשיבה קשב רב לא רק למילים הנאמרות, אלא גם ל'מוזיקה' של הדברים, לכיוון שהלקוח רוצה לקחת את המסרים. המומחיות שלי היא לזקק את המסרים והמטרות מתוך הידע העצום שנמצא אצל מזמין המצגת, לחדד אותם וליצור מהם פרזנטציה שתהיה מצד אחד מובנת וברורה למשתתפים ומצד שני תלווה את המנחה באופן זורם ונוח. זה עומד לנגד עיני בכל תהליך העבודה עם הלקוחות, על מנת לעצב מצגות ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר."

טיפים לנשים עצמאיות

"לזוז: להיות בתנועה, לעשות ספורט, להימתח. לספורט יש הרבה יתרונות שמשפיעים לדעתי גם על איכות העבודה שלנו. אני מקפידה לצעוד כל בוקר כ- 5 ק"מ במשך שעה ופעמיים בשבוע נמתחת בפילטיס מכשירים."

"להיות סקרנית: לשאול, ללמוד דברים חדשים, לא לפחד ממה יגידו או ישאלו, להתעניין בתחומים שלא תמיד קשורים ישירות לעבודה, למלא את הראש במידע, לבקר במקומות חדשים ולהכיר אנשים מעניינים."

"לאכול מאוזן: כשאני אוכלת נכון ומאוזן, אני מרגישה טוב עם עצמי, קלילה, אנרגטית."

"כשעובדים מהבית לנעול נעליים: שמתי לב שבימים שאני עובדת מהבית ונועלת נעליים (ולא כפכפים), אני הרבה יותר נמרצת ונחושה. אמיתי."

גלית מילוא יוצרת מצגות עסקיות
מתוך מצגת Welcome עבור חברת סטארטאפ
גלית מילוא יוצרת מצגות עסקיות
מתוך מצגת אסטרטגית לחברת פינטק

לקוח מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"אחד מהלקוחות הזמין אותי להרצאה שלו. לכאורה אין בזה שום דבר מיוחד, למעט העובדה שזו הייתה הפעם הראשונה שבה השתתפתי בהרצאה שבה אני הכנתי את המצגת (ולא הייתי המרצה). לשמוע את ה- WOW כשעלו שם כמה שקפים על המסך הגדול, היה בהחלט חוויה מלאת סיפוק."

איך את צומחת ממשברים?

"ברגעים הקשים אני משחזרת לעצמי דברים טובים שקרו לי, חוויות טובות שיכולות לחזק אותי. מה עבד לי בעבר ומה יכול לעבוד לי עכשיו. יש לי בן זוג שהוא חבר נפש, איתו אני מתייעצת בכל דבר. וחברות טובות שתמיד נמצאות בשבילי."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"כל מצגת היא עולם תוכן בפני עצמו והמגוון עצום. זה מאפשר לי ללמוד כל הזמן תחומי ידע חדשים, חלקם לא מוכרים לי עד אותו זמן. כל מצגת היא תהליך למידה שלי. אני לומדת ומתפתחת מכל אינטראקציה עם לקוחות ומקבלת השראה מהמון דברים סביבי. ברוב המקרים אני יוצרת מצגות יש מאין, מפיקה סיפור שהוא תוצר של חומרי גלם של הלקוחות והלימוד העצמי שלי. יש לי תחושה של סיפוק אדיר כשאני מקבלת פידבקים חיוביים מלקוחות כשהם רואים את המצגת הסופית, במיוחד אם משולבת בהם המילה WOW. לקוחות חוזרים זאת חגיגה מיוחדת, אלו השגרירים הטובים ביותר מבחינתי."

רוצות להכיר את גלית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-2726146.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה