נשים ועסקים / אלינור נוס

אלינור נוס היא בעלת קליניקה טיפולית מקצועית לטיפולי גוף ונפש. היא אישה מאוד רוחנית ואמפטית, השמה דגש על המקצועיות בעבודתה.

איך העסק התחיל?

"העסק התחיל אחרי שהתגוררתי תקופה מסוימת באילת, שם עבדתי בספא של רשת מלונות ישרוטל כמטפלת וכמנהלת מקצועית. אחרי שנתיים חזרתי לעיר הולדתי והחלטתי להיות עצמאית בתחום המגע הטיפולי ואנרגיה."

כמה משפטים על העסק

"הקליניקה ביתית שלי נמצאת בקרית ביאליק, שם אני עושה עיסויים טיפוליים לאנשים שחווים כאבים כרוניים כתוצאה מפריצת דיסק, בלט , וכדו'. בנוסף אני עושה גם טיפולי אנרגיה לאיזון הגוף הרגשי/מנטלי – על ידי תיעול של אנרגיה והתחברות לתדרים מסוימים ניתן להעביר אנרגיה מרפאה לכל חלקי הגוף גם מרחוק."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"התהליך איתי הוא ארוך טווח. רוב המטופלים שלי נמצאים איתי כבר כמה שנים, והיופי בתהליך הוא לראות איך מטופלים שהתחילו את טיפולי המגע ולא היו מוכנים לשמוע על טיפול אנרגיה, ששונה לגמרי מטיפול מגע, והיום לא יכולים בלי טיפול אנרגטי שניתן להם חיות ואנרגיה."

אלינור נוס טיפולי גוף ונפש

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"אחד הדברים שלמדתי אם הזמן הוא שאף פעם לא צריך לוותר."

"כדאי לכתוב את כל הרעיונות שעולים לנו בראש במהלך היום, לפעמים רעיון קטן יכול להפוך ליוזמה חדשה. כשרושמים הכל, תמיד יהיה לפחות רעיון אחד שנוכל לפתח."

"חשוב להאמין בעצמך, ולדעת שאת מסוגלת לעשות כל דבר שתרצי."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"הייתה לי חוויה מרגשת ומיוחד עם מטופלת חולת ALS, במסגרת טיפולים דרך עמותה שאני חברה בה. בעקבות טיפול אנרגיה שעשיתי לה, הצלחנו להציף את הקושי בהתמודדות היומיומית עם מוות, ולתת לפחדים מהמוות ביטוי והכרה."

איך את צומחת ממשברים?

"בזמנים של משבר אני מסתכלת קדימה, ומתייחסת לכל יום כיום חדש. וזה היופי בחיים – לא משנה כמה קשה היה אתמול, היום תמיד אפשר להתחיל מחדש."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הסיפוק שלי מגיע מהטרנספורמציה שהמטופל חווה במהלך הטיפול, אם זו התובנה שהוא חוזר איתה הביתה, או התחושה הפיסית של משהו שהשתחרר. זה הסיפוק הכי גדול שלי – העזרה והשינוי שמתחולל כתוצאה מהטיפול."

רוצות להכיר את אלינור קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה