נשים ועסקים / אפרת נאוה קופרמן

אפרת נאוה קופרמן היא יוצרת ומלחינה שמשחררת חסמים באמצעות תרפיה בשירה. היא מרפאה נתקים ו'זיופים' בחיינו דרך הקשבה לקול הפנימי, כדי שתרגישי שלמה, אמיצה ובטוחה להיות מי שאת.

אפרת נאוה קופרמן היא יוצרת ומלחינה

איך העסק התחיל?

"תמיד רציתי לעזור ולרפא נפשות שבורות ולהאיר בהן תקווה, הגשמה ושמחה. מגיל צעיר אני כותבת ומלחינה שירים. למדתי הוראה במסלול חינוך בשילוב אמנויות, והשתלמתי בשיטות שונות ברפואה אלטרנטיבית. בשלב מאוחר יותר נהייתי גם דולה בדגש על לידות טבעיות. לאחר שהתחברתי לתורת החסידות (ברסלב) וחזרתי בתשובה, התחלתי להנחות סדנאות חווייתיות למודעות כשאני מוסיפה את השירים והלחנים שלי כמצע לחיבור פנימי, חוויתי ובלתי אמצעי. כך נולד העסק ומפה רק הלך והתמסד."

כמה משפטים על העסק

"המפגש האישי מיועד למי שמרגישה תקועה או נמצאת בצומת דרכים משמעותי. במפגש נעשה בירור, מיקוד ודיוק. זהו מפגש עוצמתי שמטעין בבהירות עצומה ופורץ דרך מכיוון בלתי צפוי. סדנאות 'שירת הלב' הן חוויה רוחנית ואוהבת שמחוללת שינוי, שילוב של מוסיקה ועבודה פנימית מתוך חיבור ושמחה. לסדנאות מגיעות נשים שמחפשות פנימיות, עומק ויצירתיות וכמובן אוהבות לשיר. אני מציעה גם הכנה חווייתית מוסיקלית ללידה, מפגש אישי/קבוצתי שבמהלכו אנחנו כותבות יחד שיר-לידה אישי. טווח המחירים בין 420-1,400 ₪." ליצירת קשר עם אפרת נאוה מוזמנות ליצור איתה קשר בטלפון 053-3113783 / 054-7735123.

אפרת נאוה קופרמן היא יוצרת ומלחינה

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני נותנת מקום וחשיבות עליונה להקשבה לגעגועים שבלב. לפעמים אנחנו ממחזרות ידע קיים וחוזרות על מה שכבר אמרנו או שמענו כמו תקליט שבור (תרתי משמע). אני באה ממקום אחר. בואי ניתן מקום לשקט, לאינטואיציה, ליצירתיות ולהתבוננות. בואי נקשיב. תוותרי לרגע על כל מה שהשכל שלך כבר 'יודע', ותני הזדמנות למקום יותר פנימי להגיד את דברו. אנחנו נוטים לברוח מהמקום הזה ואני דווקא רוצה להחזיר אותנו לשם. 'סימני הדרך' להגשמה אישית זמינים בתוכנו :הגעגועים והכיסופים שבלב, זה ה'וויז' שלנו ליעד."

טיפים לנשים עצמאיות

"כוח הרצון. הרגילי את עצמך לחשוב ולדבר במושגים של 'אני רוצה' במקום 'אני צריכה'. פני זמן שקט לעצמך (בלי טלפון) כדי להקשיב לנשמה, מה היא רוצה? למה היא מתגעגעת? נסי להיזכר ברצונות הטובים שלך, בחלומות העמוקים שלך ובקשי שיתגשמו לטובה. הרצון הוא הכוח המניע הגדול ביותר בעולם. אל תתייאשי מלרצות!"

"פזמי לך… הרבה פעמים מתנגן לנו שיר בתוך הראש. הביאי אותו לשפתיים ושירי אותו בקול. לשירה יש כוח לשמח, לרומם ולעודד. בחרי לך שיר שלא יפיל אותך  לזיכרונות מרים. אנחנו מידי חשובות מכדי להזיק לעצמנו!! (מוסיקה כן, מוזיקה – מלשון מזיק – לא)."

"היי משוררת לרגע. תפסי שיר שאת אוהבת, ואלתרי עליו את המילים האותנטיות שלך, היישר מן הלב מבלי לסנן. ככה את נהיית מודעת לעצמך, שרה ומרפאה את ליבך."

אפרת נאוה קופרמן היא יוצרת ומלחינה

אפרת נאוה קופרמן היא יוצרת ומלחינה

חוויות מרגשות שהיו לך כחלק מהעבודה

"סופרת ילדים שהגיעה לאחת הסדנאות אך לא חשבה שתוכל לקבל בה משהו משמעותי מעבר לשחרור ו'כיף'. היא הצטרפה לסדנאות חוזרות שלאחריהן הגדירה את הסדנה כלא פחות מ-'טיפול רגשי מטהר'. וגם מורה שהרגישה חוסר חיבור ושהיא לא 'נראית ונשמעת' בעולם, אך עם הזמן היא התחברה לעצמה ונתנה דרור לחלקים פנימיים ויפהפיים מתוכה. הביטחון העצמי שלה ויכולת ההשפעה שלה בעולם גדלו משמעותית וכן השמחה והאור על פניה."

איך את צומחת ממשברים?

"משברים הם חומר הגלם שלי שאתו כתבתי את היפים בשירי, שיצאו לאור בדיסק ייחודי שנקרא: פשוט להיות. ההתרסקויות הן בלתי נמנעות ומתוכן הכנסתי לתרמיל שלי עוד ועוד ענווה, עוד אמונה ועוד חלקי ה'אני האמיתי' שלי. קמתי תמיד מתוך אמונה חזקה שהכול מדויק ולטובתי, שבורא עולם מעיף ממני מה שלא שייך לי ומקרב אלי את מה שכן שייך לי. החיבור והדיבור עם בורא עולם על כל מה שקורה איתי מרפא אותי ברמה הכי עמוקה שיש."

מה את אוהבת בעבודה שלה?

"מה שהכי מרגש  בעבודה שלי עם נשים זה לראות איך כל נשמה מתגלית במלוא יופייה והדרה! איך מתקלפות השכבות ומתגלה לפתע עומק נפלא של טוב המלא בהמון געגועים, כיסופים ורצונות טובים. מרגש אותי להיות עדה איך כשהשליחות המיוחדת של כל אחת מתבהרת ואיך כל אחת מבינה שהיא חשובה ויקרה כל כך, שאי אפשר בעולם בלעדיה!"

רוצות להכיר את אפרת נאוה קצת יותר? מוזמנות ליצור איתה קשר בטלפון 053-3113783 / 054-7735123

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה