נשים ועסקים / דניה סגס

דניה סגס היא מעצבת אופנה ובעלת סטודיו לבגדי נשים. דניה תופרת שמלות לפי מידות אישיות של הלקוחה ומייבאת בגדי נשים בקו ייחודי.

איך העסק התחיל?

"ההחלטה לפתוח את העסק הגיעה אחרי סיום לימודי אופנה, עיצוב תדמיתנות ותפירה. עסקתי בעיקר בתדמיתנות ותפירה של שמלות ערב וכלה, אך בשלב מסוים הרגשתי שאני רוצה להתקדם ולשנות כיוון. התחלתי לייבא בגדי נשים וכיום אני מתעסקת בייבוא ובבניית קולקציות שמתאימות לקהל רחב של נשים."

כמה משפטים על העסק

"אחד הדברים שחשובים לי הוא הנוחות. חשוב לנו שלקוחה תרגיש בנוח ושתראה במיטבה. אני שמה דגש על הפרטים הקטנים, על איכות התפירה ועל חומרי גלם בהם אני בוחרת להשתמש, שומרת על קו עיצובי שיתאים לכל הלקוחות. הסטודיו ממוקדם בכפר כמא, יישוב צ'רקסי בצפון וניתן גם לרכוש דרך אתר האינטרנט שלנו." ליצירת קשר עם דניה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף הפייסבוק שלה.

דניה סגס מעצבת אופנה ובעלת סטודיו לבגדי נשים

מה מיוחד בגישה שלך?

"גוף האישה נדיר ביופיו, אבל יש הרבה נשים חושבות שמבנה הגוף הוא זה שקובע עבורן מה ילבשו. הסוד נמצא בהכוונה טובה ועצה נכונה על פי סגנון הגוף והתאמה ייחודית ללקוחה. זה ערך מוסף ענק כאשר ניתן 'לקרוא' את האישה מבחינה וויזואלית ולהתאים לה גזרה מסוימת עם עיצוב שיתלבש עליה מצוין."

טים לנשים עצמאיות

"הטיפ הכי חשוב בעיניי לנשים עצמאיות הוא התמדה וסבלנות. אני חושבת שאלו הדברים הכי חושבים בניהול עסק במיוחד בהתחלה כשיש כל כך הרבה קשיים בדרך, אבל גם כשמגיע משבר לדעת לקום ממנו ולהמשיך בעבודה הקשה."

דניה סגס מעצבת אופנה ובעלת סטודיו לבגדי נשים

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"חוויה מרגשת שהייתה לי הוא יום צילומים אצלי בסטודיו עם בנות הלהקה הצ'רקסית המקומית, להן תפרתי שמלות לפסטיבל הצ'רקסי. מדובר על אירוע שמתקיים פעם בשנה בו אנשים מכל הארץ נחשפים לתרבות הצ'רקסית, ונבחרתי לעצב ללהקה את התלבושות. זאת הייתה חוויה מרגשת ומלמדת עבורי."

איך את צומחת ממשברים?

"כמה שזה נשמע קלישאתי, אני רואה בכל משבר הזדמנות ללמידה ולצמיחה. בתחילת דרכי הייתי נלחצת ונסגרת אבל היום אני חושב שאני מתמודדת עם משברים בצורה טובה. הסוד הוא בלנהל משבר! ולא שהמשבר ינהל אותנו. במקרים כאלה אני עושה 'זום אאוט', מתחילה להסתכל מלמעלה על האירוע או המשבר ושואלת את עצמי שאלות כמו: מה עשיתי שגרם לי להיכנס לזה, איך אני יכולה לפתור את המשבר בצורה הכי יעילה, והכי הכי חשוב איך אני יכולה למנוע זאת בעתיד."

דניה סגס מעצבת אופנה ובעלת סטודיו לבגדי נשים

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"מאז ומתמיד חייתי את עולם האופנה וזה הדבר העיקרי שהעסיק אותי תמיד. עכשיו, כשיש לי את ההזדמנות לעסוק במה שאני הכי אוהבת זו זכות. לאחר עבודה קשה והגשמה עצמית אני מגשימה את החלום."

רוצות להכיר את דניה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם לדף הפייסבוק שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה