נשים ועסקים / דלית שפרן

דלית שפרן מסדרת בתים, אורזת ומעבירה דירות, הום סטייליסטית, מרצה ומעבירה סדנאות בנושא סדר, ארגון, קיפולי בגדים ויצירת שינויים נכונים ומשמעותיים בביתכם.

איך העסק התחיל?

"מאז ומתמיד הייתי מסודרת ומאורגנת, אהבתי לראות איך כל דבר חוזר למקומו ומכל חלל ובית ידעתי להוציא את המיטב. לאחר בניית הבית שלנו בקיבוץ תל יוסף לפני כמעט חמש שנים החלטתי להפוך את התחביב לעסק, וכך הקמתי את העסק שהוא חלק בלתי נפרד ממני, עסק שקרוב מאוד לליבי ונקרא דלית שפרן סידור בתים והום סטיילינג."

כמה משפטים על העסק

"הצוות המנצח והמסור שעובד יחד איתי מונה מלבדי עוד שש עובדות מקסימות אותן הכשרתי לשיטות הסידור והארגון שלי. אנחנו עובדת בכל הארץ. נהנות בכל יום לפגוש אדם חדש, בית שונה, חיים אחרים, ולסייע ביצירת איכות חיים חדשה. במסגרת העסק אני נותנת שירות במספר תחומים."

"סידור וארגון הבית והמשרד הכולל סידור, מיון וארגון הבית וכל חלל הדורש ארגון מחדש בחוץ ובפנים, סידור ארונות בגדים באמצעות שיטות קיפול והתאמה ללקוח וליחידות האחסון הקיימות, נתינת טיפים והקניית הרגלים לשמירה על הסדר וגם תיוק וסידור דואר וניירת, חדרי עבודה ומשרדים."

"מעברי דירה – אריזה, פריקה וסידור אריזה בשיטת 'דלית שפרן' כולל ציוד אריזה, הנחיית הלקוחות טרם ביצוע האריזה, פריקה וסידור הבית לאחר המעבר, ושירותי מעבר וסיוע לקראת דיור מוגן, בית קשיש ובית גיל הזהב."

"שירות הום סטיילינג ועיצוב כולל ייעוץ מלא או ליווי מלא, יום קניות עם לקוחות והלבשת הבית וליווי לקוחות בתהליך בניית בית".

"בנוסף, אני מציעה שוברי מתנה וגם הרצאות וסדנאות ברשת ו/או בקבוצות קטנות יחד איתי במסגרתן אני מרצה על נושאים שונים, כמו: סידור חדר משחקים, שיטות שונות לקיפול בגדים, סידור ניירת ומסמכים, סידור וארגון המטבח ועוד. במהלך הסדנאות ניתנים טיפים ישימים רבים לארגון ושמירה על הסדר ומתאפשרת הצטרפות לקבוצה הסגורה שלי בוואטסאפ. מרבית הלקוחות שלי הן נשים, כשהטווח הוא גילאי 35-70."

ליצירת קשר עם דלית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. וגם במייל ובטלפון 052-8700617.

דלית שפרן ארגון וסידור בתים
צילום: שירן כרמל

מה מיוחד בגישה שלך?

"כל בית הוא שונה. כל בית הוא עולם ומלואו. כל בית מכיל בתוכו זיכרונות, חוויות, ריחות, אנשים ורגשות שונים. לכל בית אני מגיעה, לבד או עם הצוות שלי, לאחר היכרות ושיחה מעמיקה ביני ובין הלקוח/ה. אני כבר יודעת איפה השינוי בוער בהם. איפה הכי מפריע, מה הכי קשה, מה הכי חשוב להם, במה נתחיל, מה היו רוצים שיקרה ומה הציפייה שלהם. אני דואגת תמיד, מראש, לבצע תיאום ציפיות ברור, כנה ואמיתי כדי שהתהליך שלנו יחד יעבור בצורה הטובה ביותר. במהלך הסידור הלקוח/ה יחד איתי., כשלאורך כל הדרך אני מקנה להם טיפים לקיפול, לארגון, לחשיבה אחרת, לשינויי ההרגלים ולשמירה על הסדר שיצרתי. כשאני יוצאת מהמקום שהכי חשוב להם אני רוצה שהם יהיו מרוצים, מחויכים ועם שמחה ענקית בלב."

"תודעת שירות גבוהה היא אחד מהפרמטרים שמייחדים אותי ואת הצוות. השריית ביטחון בתהליך ובשירות שאותו אני מעניקה חשובה עד מאוד לשיתוף הפעולה ולשינויי המיוחל. כשהלקוחות שלי מרגישים שהם יכולים לסמוך עליי עוד משיחת הטלפון הראשונה, הדרך שלנו כבר סלולה יחדיו. ובנוסף, שיטת האריזה שלי היא שיטה מנצחת, כך יעידו הלקוחות – יש בה המון סדר וארגון. בהירות והיגיון. אריזה שמאפשרת ללקוחות לפרוק ולסדר בבית החדש, אפילו אם הם מחליטים לבצע זאת בסופו של דבר בכוחות עצמכם."

דלית שפרן ארגון וסידור בתים
צילום: סער בלכר

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"ארגון סדר היום שלנו ייתן לנו שקט בראש ובלב."

"ארגון וטיפול בניירת ומסמכים יכול להיות תהליך מייאש, ואנו נוטות להמתין וליצור ערמות עד טיפול. אל תחכו, סדרו בקטגוריות. כל קטגוריה תיכנס לשמרדף שעליו יש מדבקה עם שם הקטגוריה. ניירת שדורשת טיפול, תחכה שבוע ולא יותר."

"גבולות. דעי מה הגבולות שלך, קל מאוד לפרוץ אותם."

איך את צומחת ממשברים?

"בעת משבר אני עוצרת ונושמת. מתכנסת לתוך עצמי, חושבת ומחשבת שוב מחדש את הדרך. מבינה מדוע אני עושה את מה שאני עושה, מתכננת בשקט שלי מה אני הולכת לעשות ודוהרת קדימה. שבה לעניינים מהר מאוד- חוזרת ללקוחה שהתקשרה לתת לה מענה, שולחת הצעת מחיר, ממלאה מסמך מעבר דירה ללקוחות של מחר, שולחת ללקוחה האחרת פריט סטיילינג שמצאתי עבורה, שומעת שיר שאני אוהבת, מניחה לטלפון ונמצאת עם המשפחה שלי."

דלית שפרן ארגון וסידור בתים

מה את אוהבת בעבודה שלך?

כל מפגש עם אדם חדש ובית שונה מזמן חוויה מעניינת, מרגשת, סיפור חיים וציפייה לעתיד לבוא. מכל בית אני יוצאת עם למידה, פריט חדש שנחשפתי אליו במהלך השירות, עם מילה טובה ודמעה של התרגשות ושמחה, עם תובנה, מסמך מרגש, פריט שנמצא אחרי הרבה זמן של חיפוש ועם ציוד שהוצא ויכול להיות עבור האחר עולם ומלואו. אני אוהבת את הטוב שיש בזה, את האור שיוצא מתוך החושך.

רוצות להכיר את דלית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה. וגם במייל ובטלפון 052-8700617. מידע נוסף תמצאו גם באתר מדרג.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה