נשים ועסקים / דלית גודיס

דלית גודיס מלווה נשים וארגונים להצלחה בעזרת בניית תדמית באמצעות סטיילינג בעזרת שיטה שפיתחה -Dress Code 123 כלים פשוטים ברורים וקלים ליישום.

דלית גודיס בניית תדמית באמצעות סטיילינג
צילום:נורית עצמון

איך העסק התחיל?

"מאז שאני זוכרת את עצמי תמיד הייתי מחוברת ליופי ואסתטיקה. מגיל 7 עיצבתי בעצמי את הבגדים שלי ואמי תפרה אותם עבורי. בגיל 21, כשהתחלתי לעבוד בבנק, קיבלתי השראה לקוד הלבוש מהממונים עליי, כך שבאופן כמעט לא מודע – כולם חשבו שאני בכירה יותר והתייחסו אלי בהתאמה. מילדה מכונסת, חסרת ביטחון שסבלה מגמגום במשך שנים רבות, קיבלתי המון ביטחון מהאופן שבו תפסו אותי. בעקבות התדמית שיצרתי קיבלתי המון ביטחון ומוטיבציה ללמוד ולהתפתח והתקדמתי לתפקידי ניהול."

"לפני כחמש שנים פרשתי מהבנק לאחר 35 שנים כיועצת השקעות בכירה, בכדי להגשים חלום, להעצים ולעזור לנשים שאפתניות שרוצות להצליח בפן האישי והמקצועי ומבינות שאחת הדרכים היא ליצור תדמית חיובית, כזו שמבטאת את היכולות והכישורים שלהן. בתחילת דרכי עצבתי בגדים לנשים וכיום אני מתמקדת ביעוץ תדמית וסטיילינג אישי, מרצה ומעבירה סדנאות לפרטיים וגם לארגונים."

כמה משפטים על העסק

"אני עוסקת ביעוץ תדמית וסטיילינג אישי, מציעה את סדנת 'שלושת הצעדים לבניית תדמית מנצחת', ארבעה מפגשים וליווי לשלושה חודשים, וגם הרצאות לפרטיים וארגונים בשם "השפעה ללא מילים". ליצירת קשר עם דלית מוזמנות להיכנס  לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

דלית גודיס בניית תדמית באמצעות סטיילינג
צילום:נורית עצמון
דלית גודיס בניית תדמית באמצעות סטיילינג
צילום:נורית עצמון

מה מיוחד בתהליך איתך?

"המיוחד בתהליך איתי הוא שכל התהליכים מותאמים גם להדרכות באון ליין וגם למפגש פרונטלי. פיתחתי את שיטת dress code 123, שיטה שעוזרת לבנות תדמית שמשקפת את הייחודיות, הכישורים והיכולות בהתאם לאישיות לנתונים הטבעיים ולמטרה או לתחום העיסוק. האון ליין מאפשר לי לתת שירות לכל מקום בעולם ולעזור לנשים שבלעדיו לא היו מגיעות אלי."

טיפים לנשים עצמאיות

"הדבר שהכי חשוב בעולם הוא את! תשקיעי בך מבחינת בריאות, תזונה, ספורט, נראות, אסתטיקה, זה משפר את ההתנהלות שלך בכל מערכות היחסים. מחזק את הביטחון העצמי והיכולת שלך להתמודד עם הבן זוג, הילדים, ההורים, הלקוחות, עם כל אתגר שיש לך."

"אל תוותרי על החלומות שלך. תעשי רק מה שעושה לך טוב. כשלך טוב ואת מאושרת ומסופקת לכל הסביבה שלך טוב. את נינוחה, רגועה, ממוקדת ,מלאה במוטיבציה לטרוף את העולם."

"תעשי פסק זמן להנאות הקטנות. בילוי עם בן הזוג, חברות, ילדים הורים תשקיעי בקרובים לך."

"למי שעובדת מהבית – תמיד להתלבש ולהתאפר בדיוק כמו שאת הולכת לפגישה עם לקוח. לבגד יש כוח ועוצמה, הוא משפיע על החשיבה וההתנהגות שלנו."

דלית גודיס בניית תדמית באמצעות סטיילינג
צילום:נורית עצמון

חוויה מעניינת עם לקוחה

"בסטיילינג יש המון עומק ורגש. תהליך סטיילינג הוא 'מרפא את הנפש'. כדי להיחשף ולהביא את עצמינו כלפי חוץ, אנחנו קודם כל נכנסים פנימה , לנפש שלנו. לתשוקות, לכאבים לצרכים. הגיעה אלי לקוחה מדהימה ומוכשרת. ציירת ופסלת בקנה מידה בינלאומי. העבודות שלה נמכרות בעשרות אלפי שקלים, היא מרצה במכללות ואוניברסיטאות ומלמדת את השיטה שלה. הבקשה שלה הייתה 'אני רוצה שיאהבו אותי ואני רוצה להיות יפה'. בתחילה אני מודה שלא הבנתי במה מדובר."

"לאחר שיחה מעמיקה היא שיתפה אותי שאימא שלה שהיא אישה יפה אמרה לה תמיד שהיא מכוערת. הבגדים שהיא נהגה ללבוש היו גדולים בכמה מספרים ממידתה וכיסו את כל גופה. לאחר שעברנו תהליך והחלפנו את המלתחה שלה, על פי הצרכים והעדפות שלה קיבלתי הודעה – 'יש לי הרצאות  ביום ראשון אלך בשמחה', 'איזה אושר תודה דלית', 'יש לי יותר אומץ לגשת לבעלי סמכות וליזום שיחות'. אחרי שבועיים אמרה לי – 'ביקרתי את אמא שלי והיא אמרה לי שאני יפה'. זה הסיפוק הכי גדול בעבודה שלי לשמח ולגרום לנשים להתאהב בעצמן מחדש, לגרום להן להיות מאושרות."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאוד משימתית הישגית ואופטימית. מאמינה שמשברים מחזקים אותנו ומסמנים לנו, לפעמים לעצור, להאט, לחשוב אולי לכיוונים אחרים. לא מוותרת וממשיכה קדימה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת להכיר נשים, כל אחת היא עולם ומלואו, אוהבת להקשיב להן ללמוד עליהן ולראות את השינוי שהן עוברות. אני אוהבת כשאני מצליחה לשנות תפיסה של הלקוחות שלי לגבי בגדים – הן לומדות  שבגד זו שפה ואפשר להעביר מסרים בעזרת סוגי בדים צבעים וגזרות ויוצאות מהתהליך עם יותר ביטחון עצמי ואהבה עצמית. חלק ממשיכות לכתוב לי הודעות שאני כל הזמן בתודעה שלהן, גם שנתיים אחרי שעברו תהליך."

רוצות להכיר את דלית קצת יותר? מוזמנות להיכנס  לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה