הטיפים / טיפים לפעילות מוצלחת עם הילדים

רעות דוידוביץ היא גננת מוסמכת, מורה לתנועה וריקוד לגיל הרך. רעות פיתחה ערכות פעילות שמכילות דברי יצירה ומשחק, מותאמות לפי גיל, עם הסברים מפורטים לפעילויות מכל תכולת הערכה. באינסטגרם שלה תמצאו גם המלצות לטיולים משפחתיים ורעיונות שיעזרו לכם להרוויח זמן איכות משפחתי. אלו הטיפים של רעות לפעילות מוצלחת עם הילדים.

ליצירת קשר עם רעות מוזמנות להיכנס לאינסטגרם או לפנות אליה בוואטסאפ שלה.

רעות דוידוביץ ערכות פעילות משפחתיות

טיפים לפעילות מוצלחת עם הילדים

כשאנחנו מבלים זמן איכות עם הילדים אנחנו מקדישים להם את תשומת הלב שלנו. הילד מרגיש שהוא משמעותי, שמקשיבים לו ושרואים אותו. בזמן הפעילות המשותפת מתפתחת התקשורת בין ההורים לילדים, והילדים מרגישים שהם רוצה לשתף בדברים שעוברים עליהם. כך אנחנו זוכים להכיר אותם טוב יותר ולבנות בסיס לקשר חזק איתם. פעילות יכולה להתחיל בצורה מסוימת עם מטרה מוגדרת, ותוך כדי יכולה גם להשתנות ולהתפתח לכיוונים חדשים, כך הילד מפתח את החשיבה והיצירתיות שבו. הינה כמה טיפים לפעילות מוצלחת עם הילדים.

הנגשה: לפנות את השטח שיהיה נקי בעין. להגיש את המשחק או את החומרים בפריסה מסודרת ואסתטית. לדוגמא: לסדר את הטושים מחוץ לחבילה או בתוך כוס, לסדר את החותמות בצד אחד של הדף ובצד השני מדבקות.

הסבר: מה צריך לעשות ומה המטרה ולהראות דוגמא, כמו למשל להשחיל את המקלות לתוך הקופסא.

מעורבות: להיות נוכחים וקשובים לילדים, וזמינים לשאלות ולפתרון בעיות. זה לא אומר שבמשך כל הפעילות צריך להיות צמודים לילדים. אפשר וצריך לתת מרחב אבל כן לתת את הזמן ההורי שהילדים זקוקים לו בחלק מהפעילות.

עצמאות: אחרי שהילדים מבינים מה מכילה הפעילות ומה צריך לעשות, זה הזמן שלהם לחקור ולהתנסות, לראות מה מעניין אותם יותר או פחות ומה מתפתח תוך כדי עשייה.

יתרונות ערכת הפעילות שלי: הערכה מותאמת לפי גיל – אם יש אחים הערכה תכיל בתוכה חומרים המתאימים לפי הגילאים. הערכה מגיעה עם הסברים מפורטים לפעילויות שניתן לעשות מכל התכולה, חוסכת לכם זמן וכסף, מאחר ואני מלקטת את המוצרים המדויקים במחירים הכי טובים, ומעשירה את זמן האיכות המשפחתי.

אחרי כל פעילות חשוב שנסיק מסקנות ,אם הפעילות התאימה לשלב ההתפתחות של הילדים, אם היה קושי וצריך להנגיש בצורה שונה או אם היה קל מידי וצריך להעלות רמה. מפעילות לפעילות נלמד יותר וכך נוכל להתאים את הפעילויות לצרכים של הילדים. ליצירת קשר עם רעות מוזמנות להיכנס לאינסטגרם או לפנות אליה בוואטסאפ שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה