הטיפים / איך לשדרג את הנוכחות הדיגיטלית

נועה מוסקט עוסקת בבניית אתרים בוורדפרס אבל אם הייתם שואלים אותה בתחילת המילניום מה היא תעשה בעתיד, זה כמעט הדבר האחרון שהיה עולה על דעתה. בתחילת דרכה, נועה גילתה את נפלאות האתרים ובנתה לעצמה אתר לטיפולים, אתר לשמלות כלה, אתר פרטי… והתאהבה. על הדרך גילתה את החיבור המושלם במרחב של בניית האתרים לאחרים: יצירתיות, טכנולוגיה, אנשים וסיפורים משתלבים זה בזה באופן מושלם והבונוס הענק – יש תוצאה שאפשר להתגאות בה. מעצם היותה מטפלת, הבינה שבניית אתר זהו תהליך טיפולי לכל דבר, אם ללקוחה עצמה ואפילו לעסק שמקבל מיקוד ולפעמים אפילו דרך חדשה להתבונן על הערכים שבו, וכך בנתה גם את הדרך הייחודית שלה, באמצעותה היא עוזרת לאנשים לבנות את עצמם בתהליך, בנוכחות של הקשבה, אכפתיות ומקצועיות לצד יצירתיות אינסופית. אלו הטיפים של נועה שיעשו לכם סדר בתוך כל בלגן הנוכחות הדיגיטלית.

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

נועה מוסקט בניית אתרים

טיפים שיעשו לכם סדר בתוך כל בלגן הנוכחות הדיגיטלית

אני עוזרת ללקוחותיי, עושה סדר ואפשר לסמוך עלי שאנתב כל לקוחה לכיוון הנכון, כך שלאורך שנים היא תחייך בכל פעם שהיא נכנסת לאתר שלה. התהליך איתי הוא תהליך של התפתחות אישית וליווי עסקי עם תוצאה מבורכת.

אם אין לך אתר: כל יום הוא יום טוב להתחיל לבנות אתר, ואם אין לך אז היית צריכה לעשות את זה אתמול, אבל היום גם טוב. אל תחכי אפילו רגע נוסף, הרימי טלפון לכמה חברות שיש להן אתר ובקשי לדעת איך היתה החוויה, איך נהנות מהתוצאה, וצרי מיד קשר כדי להתחיל לבנות אתר. אל תוותרי לעצמך!

תמונות לאתר: אין לך תמונות מקצועיות, את מבטיחה לעצמך שיום אחד תדאגי לזה ואז מגיע הצורך באתר והנה טריגר נפלא לסגור פינה – כן, לכי להצטלם. אתר עם תמונות מקצועיות נראה פשוט אחרת. מגיעה לך ההשקעה הזו, את ראויה לה.

תוכן לאתר: לפעמים נראה כמחסום בלתי עביר. אם זה כך – יש המון כותבות תוכן שיכולות לעזור לך לכתוב נכון לדפים הראשיים. את לא צריכה לבד. כמו שתקחי צלמת לתמונות, כך תוכלי להעזר בכותבת תוכן למילים. מעבר לכך אם את לא אוהבת לכתוב אז יש לשער שלא יהיה צורך בהרבה תוכן כתוב לאתר שלך, תוכלי למלא אותו במכתבי תודה, תמונות של לקוחות מרוצות וכו'.

הפחד להתחיל: לפעמים זה הדבר היחיד שעוצר אותך ואת צודקת. לבנות אתר זו כניסה למרחב לא מוכר ולא ידוע. כדי להפוך את ההתחלה לרגע ידידותי, הרימי טלפון וקבעי שיחה עם כמה אנשים שבונים אתרים, בקשי לשמוע מה התהליך וכך התמונה תתבהר. כשהתמונה ברורה והדרך ידועה קל יותר להחליט ולהתחיל.

אם יש לך אתר אז דאגי לטפל בו: עשית בחוכמה ודאגת לאתר וורדפרס משובח. בקרי באתר שלך לפחות פעם בשבוע כדי לראות שהוא חי ובועט וזכרי, האתר משקף את העסק שלך. אם הוא מוזנח אז יש לשער שגם העסק מתחיל לסבול מהזנחה. וורדפרס היא כמו טמגוצ'י, מחייבת טיפול ונותנת תוצאות מופלאות בתמורה והטיפול ממש פשוט, עניין של כמה דקות והאתר ממשיך לפעול נהדר.

ליצירת קשר עם נועה מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה