הטיפים / הסוד לשחרור הדחיינות

נחשון מזרחי מתמחה בפרידה מדחיינות. דחיינות היא אחת התופעות השכיחות בחברה שלנו, בעבודה ובחיים. היא גורמת למתח רב ומשבשת את חיינו, אבל ניתן להיפרד ממנה! התהליך נעשה בעיקר בשיטת ה- NLP, עבודה עם תת המודע, וניתן לשלב במידת הצורך טיפולים בשיטת המגע, ריבלנסינג לאיזון גוף-נפש. העבודה משולבת שיחה ומגע, כפי שמתאים למטופל, ויוצרת עומק לרבדים רגשיים. יש שאוהבים לדבר, ויש המעדיפים לעבוד דרך הגוף, ויש המשלבים. במהלך התהליך א.נשים שנחשון מלווה, חווים שינויים מרחיקי לכת בחייהם. עליית ערך עצמי, שיפור במערכות היחסים והצלחה בעבודה ובלימודים.  בנוסף, נחשון מרצה בתחומי התפתחות אישית, זוגיות, הצלחה בעסקים ובחיים ואיכות חיים, לארגונים, חוגי בית, מתנ"סים ועוד. אלו הטיפים של נחשון לשחרור הדחיינות.

ליצירת קשר עם נחשון מוזמנות להיכנס לאתר, ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

נחשון מזרחי פרידה מדחיינות
צילום: ענבל בן אורפייג

טיפים לפרידה מדחיינות

מי מאתנו לא דחה דבר/ים בחייו? דחיינות היא צורך קיומי עבורנו, וזו לא בדיחה. כשאני צריך להחליט אם לקטוף את התפוח מהעץ, או לברוח מהאריה, אני דוחה את התפוח! אז אנחנו לא רוצים ולא יכולים לבטל את הדחיינות. אך אנו מאד רוצים לאזן אותה. להפעיל אותה כשמתאים לנו, ולא להפעיל כשצריך לעשות משהו חשוב לנו. קבלו כלים מאד חזקים ופשוטים לאיזון הדחיינות בשוטף.

לא לבחור בכישלון. יש רק דרך אחת להצליח במשהו – לעשות אותו, ולהצליח. אם לא נעשה, אין סיכוי שנצליח. כאשר אני דוחה משהו, אני בוחר לא לעשות אותו. זה אומר שנכשלתי, בלי שעשיתי שום מאמץ להצליח. הרחבה… לעקוף את הדחיינות בדרך להצלחה.

לבנות מוטיבציה לשינוי התנהגות. איומים והפחדות לא עובדים. דרכים טובות לעורר מוטיבציה לביצוע פעולות הן:  1. תמריץ חברתי: להתחייב מול חברים שאעשה את מה שאני דוחה.  2. תגמול מיידי: חיוני לחגוג הצלחות!  3. מדידת התקדמות: איך נדע שהצלחנו, אם לא נגדיר מדד כמותי למשימה, ונמדוד את העשייה?!  4. לתת תחושה של שליטה בתוצאה: זה בידיים שלי! מה שאני עושה משפיע! הרחבה… איך לעורר מוטיבציה לשנות התנהגות.

לתת לשיטה לנצח את הדחיינות. יש שיטה לנצח את הדחיינות! עבודה מסודרת בשלבים שתתגבר על המשימות שאני לא רוצה לעשות. הרבה פעמים יש משימה שאני לא רוצה לעשות. אז אני דוחף אותה לתחתית הרשימה. וכדי שלא אגיע אליה, אני תוקע את כל הרשימה, החל מהמשימה הראשונה, ועד האחרונה. אני ממליץ לסדר לכן את המשימות כך: 1. הכי קלות ומהירות: לקבל תנופה והתלהבות של עשייה והישגיות. 2. אלו שאני לא רוצה לעשות: עם המומנטום והתחושה הטובה, לחסל את המשימות שתוקעות אותי. 3. הדחופות. 4. החשובות. 5. כל השאר.
הרחבה… השיטה לטפל במשימות שנדחות. וכדאי מאד להוריד עכשיו את המדריך המלא לפרידה מדחיינות.

באתר של נחשון יש +180 מאמרים על זוגיות, NLP, אורח חיים, בריאות, תזונה ויוגה. ליצירת קשר ניתן להיכנס גם ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה