הטיפים / טיפים לבניית ושיפור זוגיות

נחשון מזרחי מתמחה בבניית ושיפור זוגיות. היחסים עם בני הזוג שלנו, הם מהגורמים המשפיעים ביותר על איכות חיינו. בניית זוגיות בריאה ונעימה, אפשרית ותלויה בעיקר בנו. (מעל 50%! אפקט האדוות). הגשמת הזוגיות שלנו כפי שמתאים לנו, נעשית בשילוב של שיטת ה- NLP, עבודה עם תת המודע, ושיטת המגע, ריבלנסינג לאיזון גוף-נפש. התהליך הטיפולי הוא קצר מועד ואפקטיבי, והעבודה עשויה לשלב שיחה ומגע, כפי שמתאים לך, ומאפשרת עומק רגשי. יש המעדיפים לעבוד דרך הגוף, יש שאוהבים לדבר, ויש המשלבים.

במהלך התהליך עם נחשון א.נשים חווים שינויים כמו עליית ערך עצמי, שיפור במערכות היחסים והצלחה בעבודה ובלימודים. בנוסף, נחשון מרצה בתחומי זוגיות, התפתחות אישית, הצלחה בעסקים ובחיים ואיכות חיים, לארגונים, חוגי בית, מתנ"סים ועוד. אלו הטיפים של נחשון לבניית ושיפור זוגיות.

ליצירת קשר עם נחשון מוזמנות להיכנס לאתר, ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

נחשון מזרחי בניית ושיפור מערכות יחסים
צילום: ענבל בן אורפייג

טיפים לבניית ושיפור זוגיות

הזוגיות היא מערכת היחסים הארוכה והמשמעותית ביותר בחיינו, שאנו בוחרים בה. יש לה השפעה על כל רובדי החיים שלנו, והיא גורם מרכזי באושר שלנו לפי מחקרים. קבלו כמה טיפים לבניית ושיפור הזוגיות שלכן.

אין הדדיות! אשליה נפוצה – זוגיות צריכה להיות הדדית. שכל אחד יתרום כמו השני.  ואני שואל – "האם זה אפשרי ?" איך משווים תליית כביסה לספונג'ה? ולכל אחד/ת מאתנו יכולות וכישורים שונים. איך מוודאים ששנינו משקיעים אותו הדבר בזוגיות? אני מזמין אתכן לאמץ את כלל ה "גרוסו מודו". כלומר, לא לרדת לפרטים. אם כולנו תורמים לזוגיות במידה דומה (לא שווה), אז זה מספיק טוב.  ואם לא, אז שבו לדבר על זה! הרחבה…   הדדיות בזוגיות מול פנקסנות – התחשבנות מול פרגון

אל תחכי לנסיך! האם את מחכה לאביר על הסוס הלבן, שיתאים בדיוק לחלום שלך? לשבת במגדל השן ולחכות שהוא יגיע, מביא סיכוי קטן להצלחה. לשבת ולבנות את ה"אווטאר" (דמות) שלו, ואז לדעת איפה ואיך למצוא אותו מזניק אותך להצלחה. ובהמשך, לדעת שכשהוא יגיע הוא לא יהיה "בדיוק" מה שרצית. ולפתח סובלנות, למה שפחות ברשימה שלך. הרחבה… זוגיות! אשליית ההתאמה ומציאות הסובלנות 

הפכי למעניינת: אחת הבעיות המרכזיות במציאת זוגיות, וגם בשמירתה תוססת ומושכת, היא חוסר/אובדן עניין. אני מזמין אותך לבדוק מה מעניין את הצד השני ולמלא את השבוע שלכם בדברים שמעניינים אותו. וגם אותך. כדי למצוא מה מעניין תבדקי – 1. במה הוא יכול לעזור לי? 2. במה אני יכולה לעזור לו? 3. מה אנו יכולים ליצור יחד? הרחבה… איך להפוך ל… מעניין ?

שפת התקשורת המקרבת: לאמץ את "שפת האני". לדבר על מה ש"אני" חווה וצריכה, ולא על מה ש"הוא" עושה לא בסדר. הרחבה… תקשורת מקרבת – כלים מעשיים.

באתר של נחשון יש +180 מאמרים על זוגיות, NLP, אורח חיים, בריאות, תזונה ויוגה. ליצירת קשר ניתן להיכנס גם ללינקדאין ולדף העסקי שלו או לפנות בטלפון 053-5527729.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה