הטיפים / להרים את העסק ולהתמקד בהצלחה ובשגשוג

קארין נוימן בעלת עסק לשירותי משרד, לוגיסטיקה ושיווק, המציע שירותים מגוונים ועזרה בניהול העסק שלכם. בין אם אלו שירותי אדמיניסטרציה, שיווק או לוגיסטיקה, קארין מציעה לכם את כל הפתרונות במקום אחד. בין לקוחותיה בעלי עסקים קטנים ועצמאיים שבחרו לעבוד עם עוזרת אישית אחת בתחום מסוים או בכל תחומי העסק המוצעים – כל לקוח לפי צרכיו ויכולותיו. קארין בעלת ניסיון של עשרים שנה בשוק העסקי והמסחרי, בעברה משרות ניהול בתחום התפעול והרכש והיא בעלת רקע רחב בניהול מחלקות שונות בחברות הייטק ותעשייה. אלו הטיפים של קארין להרמת העסק שלכם ולהתמקדות בהצלחה ושגשוג.

ליצירת קשר עם קארין מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות אליה במייל ובטלפון 050-4090113.

קארין נוימן

טיפים שיעזרו לך להרים את העסק ולהתמקד בהצלחה ובשגשוג

לקום בבוקר עם רשימה מוכנה מאתמול. גם אם אתם לא מספיקים לעשות את הרשימה בערב, התחילו את הבוקר עם הקפה, עט ודף ותכתבו את כל מה שדחוף לאותו יום ואז את כל מה שבהול. עם הזמן תתחילו לעשות את הרשימה בסוף כל יום כך שאפשר יהיה להתחיל את הבוקר עם רשימה מוכנה ולה יתווספו כל הרעיונות והמשימות שחשבתם עליהם במהלך הלילה.

תשקיעו בעיצוב. עיצוב בעסק הוא גורם חשוב מאוד לעידוד המכירות. בין אם זה לוגו, היילייטס באינסטגרם או קאבר לפוסט, אתם חייבים לייצר מדיה מעוצבת. קל היום ללמוד לבד ויש אפשרות לקבל שירות מקצועי. הכל תלוי בכם! אני הצטרפתי למועדון תוכן לעסקים קטנים שמלווה ותומך בי בתחום העיצוב בפרט והשיווק במדיה בכלל.

תשמרו על הלקוחות שלכם. אל תחשבו לשניה שאתם יכולים להתייחס ללקוחות שלכם כמובנים מאליהם. השקיעו בהם, תשלחו להם ברכה ביום ההולדת או טיפים תוך כדי העבודה איתם, תחזרו אליהם ותוודאו כל הזמן שהם מרוצים.

תהיו שם. להיות בכל מקום אבל בזמן מדוד וקבוע מראש. בין אם ברשתות החברתיות או במפגשי נטווקרינג, פשוט הגבירו נוכחות כל הזמן, תהיו נוכחים.

היו שקטים. התחלתם את יום העבודה, אך האם לפני כן עשיתם משהו שממקד אתכם? האם פעלתם למענכם ולמען שלוותכם? אם לא, זה הזמן לעצור ולפעול. זו יכולה להיות הליכה קצרה, מדיטציה, קריאת קטע קצר ממאמר או מספר. כל פעולה שעוזרת להרגע ולהתחיל את היום בנחת.

ליצירת קשר עם קארין מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות אליה במייל ובטלפון 050-4090113.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה