הטיפים / טיפים לתחילת חיי ההורות

ענבר אופק, היא אמא לארבעה ילדים, מטפלת במים (וואטסו ואמבריובאלנס) עם התמחות להריון וללידה, תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה פרונטלית ודיגיטלית וגם דולה פוסטפארטום (לאחר לידה). היא בתחום ההיריון מזה 18 שנים ומה שהביא אותה להתאהב בתחום הייתה החברה הכי טובה שלה בתואר שאיתה היא חוותה לראשונה את התהליך של הריון, לידה וגידול ילדים. אלו הטיפים של ענבר לתחילת חיי ההורות.

ליצירת קשר עם ענבר מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-3701137.

ענבר אופק תומכת לידה

טיפים לתחילת חיי ההורות

להתחבר במהלך ההיריון אל העובר, לא לשמור זאת לאחר הלידה. כך תוכלי להיות בקשיבות לגוף וגם בהקשבה לבייבי שלך. החיבור יסייע לך בהמשך לקלוט ולזהות את צרכי התינוק וגם להבין מה עובר עלייך, אפשר להגיע למים לטיפול מפנק אשר יחבר אותך אל העובר.

להגיע מוכנה ללידה ולא לחשוש ממנה, ישפיע מאוד על תחילת ההורות. אם החוויה מכילה, את תחושי עטופה ומוגנת ברגע האמת, תחושה אשר תועבר הלאה אל הבייבי שלך ולתחילת הדרך, הקורס הדיגיטלי שלי מאפשר לך להטמיע את הבסיס החשוב הזה ולהיות מוכנה לכל תרחיש ואני מעניקה במתנה את השיעור הראשון מתוך 4 בקורס שיצרתי.

להכין את הסביבה שלך מבעוד מועד, לא רק את הקן המשפחתי ברמה הפיזית. להכין את המשפחה המורחבת, החברות, הבן.ת זוג לתהליך שעתיד להיות, למנוחה שתצטרכי להיות בה, לטיפול סביב התינוק, ולטיפול בך ברמה הבסיסית – אוכל, שינה, מקלחות.

לזכור שתמיד כשטוב לאמא לכל הסביבה שלה טוב, אז תדאגי לעצמך מבעוד מועד. אם את יודעת שיעשה לך טוב מזון מנחם תכיני אותו ותקפיאי שיהיה לך לתקופה הראשונה. תזמיני מנקה פעם בשבוע שתעשה לך אוירה נעימה ונקיה, מצאי לך מטפלת מגע שתוכל לבוא אלייך ולפנק אותך לאחר הלידה ועוד שלל אפשרויות שאני בטוחה שאת תדעי לשבץ בלו"ז שלך.

ההורות שייכת לשני ההורים, למרות שאמא הופכת להיות הדומיננטית ביותר בחיי התינוק. יש לזכור שיש כאן עוד חצי שבחר.ה בכך וכדי שתהיה אידיליה ושיתופיות בהורות יש לדאוג להחזיר לחיים את המהות הראשונית טרם ההורות שזה הזמן זוגי, ברמת כוס קפה של כמה דקות בהתחלה ולאט לאט להוסיף עוד זמן, להביא בייביסיטר וללכת קצת לטייל ביחד ולשמר את הזוגיות.

ליצירת קשר עם ענבר מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה או לפנות בטלפון 052-3701137.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה