הטיפים / איך להתמודד עם חובות

אפרת סעדון היא בעלת משרד עורכי דין וגישור המתמחה בתחום האזרחי, מקרקעין הוצאה לפועל, חדלות פירעון, תעבורה, חוזים וצוואות וירושות משרדה ממוקם באזור הצפון בראש פינה. אלו הטיפים של אפרת איך להתמודד עם חובות.

ליצירת קשר עם אפרת מוזמנות להיכנס לאינסטגרם  שלה או לפנות בטלפון 052-3361207.

אפרת סעדון

טיפים איך להתמודד עם חובות

להכיר את החוב: מאוד חשוב לדעת למי אנו חייבים – האם זהו חוב לאדם פרטי, חוב לאחת הרשויות או לבנק. בנוסף צריך לדעת מה מקור החוב וכמה זמן יש פיגור בתשלום.

לא להתעלם: יש אנשים שמתעלמים ממכתבים ופניות אודות החוב, וזה לא דרך הפעולה הרצויה עבורם. חשוב מאוד להיות ערים למצב על מנת שהחוב לא ימשיך לגדול ולצבור ריביות.

מצב החוב: האם הוא הגיע כבר להליכי גבייה בהוצאה לפועל או עדין נמצא אצל הנושה? במידה והוא נמצא בהוצאה לפועל יש לפנות ללשכה הקרובה לביתך ולבקש פירוט תיקים על מנת לדעת את סטטוס החוב ולהתחיל לטפל בו בטרם יתחילו הליכי גביה כגון: הטלת עיקולים והגבלות. במידה והחוב עדין אצל הנושה יש לפנות לנושה עצמו ולבדוק אפשריות הסדר של החוב בטרם יגישו אותו לביצוע בהוצאה לפועל.

להכין תוכנית: כבר ובטרם תגיעו להסדר תכינו תוכנית לגיוס הכסף ו/או תוכנית לפריסת החוב.

פניה לעזרה: לפנות לעורך דין המתמחה בתחום ולהיוועץ איתו מה הדרך הטובה ביותר להסדרת וסילוק החוב.

ליצירת קשר עם אפרת מוזמנות להיכנס לאינסטגרם  שלה או לפנות בטלפון 052-3361207.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה