הטיפים / איך לפרוץ גבולות בעסק שלך

בשמת בוטליר היא מאמנת עסקית וכלכלית, זכיינית בחברת תות תקשורת של אלון גל. עצמאית משופשפת שמנהלת עסק מצליח מעל 15 שנים. בשמת יודעת לדייק את הקשיים והדילמות של בעלות עסקים ולתת להם פתרונות פרקטיים שכל אחת יכולה ליישם. אלו הטיפים של בשמת לפריצת גבולות בעסק שלך.

ליצירת קשר עם בשמת מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

בשמת בוטליר מאמנת עסקית וכלכלית
צילום: ריקי שרון

איך לפרוץ גבולות בעסק שלך?

להכיר את החוזקות שלך. כמה פעמים שאלת את עצמך למה שיקנו דווקא ממני? הגיע הזמן שתגלי את התשובה. הכיני לעצמך רשימה של התכונות שאת טובה בהן ותתחילי לשווק אותן בעסק דרך הפוסטים שלך, הצעות המחיר שלך ושיחות המכירה שלך

למצוא השראה קבועה. אין דבר מספק יותר מללמוד משהו חדש ולהצליח להשתמש בו לקידום העסק. הגיע הזמן שיהיה לך מנגנון קבוע שיספק לך השראה. גלי מה התוכן שמעניין אותך ואיפה את יכולה למצוא אותו, עכשיו תמצאי לך זמן קבוע שבו את צורכת את התוכן שלך ואת הופכת את ההשראה לפעולה אפקטיבית וקבועה בעסק שלך. אני למשל מאזינה בנהיגה באופן קבוע לפודקאסטים על עסקים ושואבת מהם הרבה השראה לתכנים השיווקיים שלי.

למקסם את הזמן שלך. מצד אחד אף פעם אין לנו מספיק זמן לכל מה שאנחנו רוצות להספיק, ומהצד השני אנחנו חיות בעולם של זוללי זמן ששואבים אותנו. מה יעזור לך להצליח להיות יותר אפקטיבית עם הזמן שלך? הגיע הזמן לכתוב את סדר העדיפויות שלך. מה באמת חשוב לך, איך את מתעדפת אותו מבחינת ניהול זמן ועל מה את מוותרת.

להפוך את הפחד לדחף. כשמשהו מפחיד אותי אני יודעת שזה מה שאני צריכה לעשות כי יש כאן הזדמנות בשבילי לצאת מאזור הנוחות, להתאמץ ולהשיג צמיחה והתקדמות. אז מה מפחיד אותך? מדוע זה מפחיד אותך? מה תרוויחי אם תצליחי להתגבר על הפחד? מה יעזור לך להפוך את הפחד הזה למנוע שדוחף אותך?

לנהל את הכסף שלך. את עובדת כל כך קשה בעסק ובסוף נופלת בדיוק בשלב הזה. הגיע הזמן שתתחילי לנהל רישום מסודר של ההכנסות וההוצאות שלך, הגיע הזמן שתשקיעי בפנסיה שלך ובקרן השתלמות, הגיע הזמן שתתחילי לתכנן קדימה ולחסוך להשקעה עתידית ולבלת"מים לפני שהם מגיעים ותוקעים אותך. הגיע הזמן שתשאלי את עצמך מה חשוב לך והאם ההוצאות שלך באמת משקפות את עולם הערכים שלך.

כשתצליחי להכיר את החוזקות שלך ולהביא אותן לידי ביטוי בעסק שלך, כשתצליחי למצוא מקורות קבועים של השראה, כשתצליחי למקסם את הזמן שלך ולנהל אותו לפי מה שחשוב לך, כשתצליחי לרתום את הפחדים שלך למנועי מוטיבציה ותצליחי גם לנהל את הכסף שלך ולהפוך אותו לדרך בה את משיגה את החלומות שלך ואת הערכים שלך אז תדעי שהצלחת באמת לפרוץ גבולות. ואם את רוצה שאני אעזור לך להעמיק בכל אחד מהטיפים האלו, שאני אפרוש בפנייך את הדרך קדימה ואלווה אותך לעבר המטרה הבאה שלך בעסק אני כאן עבורך.

ליצירת קשר עם בשמת מוזמנות להיכנס לאתר ולאינסטגרם שלה.

במדור הטיפים מתפרסמות כתבות עם טיפים בנושאים שונים. ההמלצות ניתנות על ידי נשות מקצוע שמתראיינות למגזין, מובאות כלשונן ואין המגזין נושא כל אחריות על תוכן או טיב ההמלצה. לשאלות נוספות מוזמנות לפנות לבעלת העסק. לקריאת כל הטיפים במדור לחצי כאן

יש לך עסק ותרצי לכתוב את הטיפים שלך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין ולשלוח הצעת מחיר. מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה