נשים ועסקים / רוני לסרי

רוני לסרי היא יוצרת ומעצבת תוכן, מומחית לשיווק באינסטגרם ובעלת המותג ״פרספקטיבה״ עוד לא בת שמונה עשרה אבל מגשימה את החלום, ונכנסת לליגה של הגדולים.

איך העסק התחיל?

"המותג ׳פרספקטיבה׳ התחיל מתוך אהבה גדולה לאינסטגרם ולעיצוב תמונות. רציתי לבנות פרופיל באינסטגרם שנותן ערך אמיתי לעוקבים שלו. השקעתי זמן ומחשבה רבה ועם הזמן מספר העוקבים עלה וכך גם השאלות – איך עושים את זה? ואם אפשר לקנות את הפילטרים שלי? ואיך גורמים לאינסטגרם להיות משהו מיוחד? הבנתי שיש ביקוש לתכנים שאני מציעה והחלטתי לפתוח את העסק."

כמה משפטים על העסק

"העסק שלי מחולק למספר קטגוריות בתחום העיצוב והשיווק, ורוב לקוחותיי הם נשים או בעלי עסקים שרוצים לקדם את עצמם או את העסק שלהם דרך האינסטגרם. אני מציעה מגוון סדנאות אונליין ואופליין בנושאי עיצוב ושיווק, ומציעה גם שרותי ניהול עמודים לעסקים, בניית נראות העמוד, וחוברת וקורסים בנושאים שונים לרכישה."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אני שומרת על קשר הדוק עם כל לקוחתי. התלמידים שעוברים אצלי סדנא נמצאים איתי בקשר רציף גם לאחריה וממשיכים לקבל יעוץ והכוונה לאורך כל הדרך להצלחה."

רוני לסרי היא יוצרת ומעצבת תוכן,

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"חלוקה נכונה של לוח זמנים. אני אוהבת לעבוד לפי תבנית המתחלקת לארבעה נושאים: דחוף וחשוב, חשוב ולא דחוף, לא חשוב אבל דחוף, לא חשוב ולא דחוף. אני ממפה את המטלות והתכניות שלי לפי הנושאים האלו וזה עוזר לי לתכנן את לוח הזמנים שלי בצרה טובה יותר."

"ניהול משימות. על מנת ליצור שגרת עבודה מסודרת כדאי לרשום מטרות ולפרק אותם למשימות. כל לילה לפני השינה אני רושמת את המשימות שלי ליום שלמחרת וברגע שסימנתי וי על כל המשימות אני מוסיפה עוד שלוש משימות, וחוזר חלילה."

"לדעת מתי לעצור. לפעמים מגיע הרגע שבו אנחנו כבר לא אפקטיביות בעבודה וצריך לדעת לעצור, לקחת נשימה, לסגור את העבודה ולהמשיך למחרת."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"לפני כמה זמן פנתה אלי אישה מיוחדת כמעט בגיל שישים. פתחתי עבורה פרופיל באינסטגרם ועזרתי לה ביצירת התוכן שלה במדיה הזו. הרגשתי שנתתי לה השראה ואומץ לעבוד גם בגיל הפנסיה וזו הייתה אחת החוויות המרגשות שהיו לי בעבודה."

איך את צומחת ממשברים?

"הדרך שלי לצמוח ממשבר היא להכניס את עצמי לפרופורציות. באחד הספרים שקראתי לאחרונה היה כתוב שאדם חייב להקיף את עצמו בשלושה דברים: פלוס, מינוס ושווה. אני הולכת למקום גדול שהוא הפלוס (כמו למשל הים או הר) וחווה שם את ממד הפרופורציות. ולמחרת מנסה שוב באנרגיות חדשות עד שאגיע לתוצאה המושלמת. הדרך הזו עוזרת לי להתמודד עם משברים ומאפשרת לי לחפש את הדרך לצמיחה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לקבל את הודעות מלקוחות מספרים לי שהם מצליחים להגשים את עצמם בזכותי, מקדמים את העסק שלהם ומגיעים ללקוחות חדשים. הידיעה שנתתי להם השראה, עזרתי להם בהתפתחות העסק ועזרתי להם לבטא את עצמם במדיה ולהיות מי שהם מרגשת אותי כל פעם מחדש."

רוצות להכיר את רוני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה וגם לכאן.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה