נשים ועסקים / רעות אשכנזי

רעות אשכנזי היא מאמנת וצלמת לנשים, המשלבת את עולם האימון ותת המודע יחד עם צילום נשי בכדי שנשים יוכלו לעבור תהליך עמוק יותר עם עצמן, יחגגו את הנשיות שלהן ויגשימו את עצמן בענק ובכל תחום. רעות מאמינה שכל אישה יכולה להיות כל דבר שהיא חולמת ורוצה להיות ושיש קשר הדוק בין הדרך שבה אנו תופסות ומרגישות עלפי עצמנו וגופנו לבין תחושת הערך העצמי וההגשמה שנרצה להשיג בחיינו. בנוסף, היא משלבת מנטורינג עסקי לנשים ועסקים.

רעות אשכנזי היא מאמנת וצלמת לנשים
צילום: נועה אימגור מוזס

איך העסק התחיל?

"לאחר שנים רבות כאנליסטית בכירה בתחום האשראי ושני תארים במימון ואסטרטגיה עסקית. במהלך ההיריון הראשון שלי סבלתי ממחלת הריון בשם היפרמאזיס בה הקאתי כל ההיריון וזה אילץ אותי לא ללכת למשרד. כשילדתי והייתי בחופשת הלידה קרו לי מספר דברים שהובילו אותי לקבלת החלטה. טיול בחוץ עם העגלה גילה בפני עולם חדש, בו אנשים יושבים ועובדים בבתי קפה והרגשתי שגם אני רוצה. באותה תקופה התחלתי לצלם את עצמי, קניתי מצלמה מקצועית ובמשך כל יום, מול המראה, צילמתי והתחלתי לראות אותי באמת לאחר שנים ששנאתי ונלחמתי בהשמנה שליוותה אותי מגיל מאוד צעיר. פתאום התחלתי לחבב את הבטן שלי שיצרה את הפלא הקטן של חיי, התחלתי להתלבש אחרת ולהאמין בעצמי ובתחושת המסוגלות שלי. התחלתי ללמוד צילום מקצועי ואימון NLP כולל ריפוי מטראומות ולפנטז על עסק שישלב את שני העולמות ויבריא נפש וגוף יחד."

כמה משפטים על העסק

"העסק שלי משלב אימון וצילום נשי ביחד וגם לחוד. את יכולה להגיע אליי לצילומי נשיות ותדמית או לסט צילומים מיוחד בשם 'מסע מול המצלמה', שמשלב אימון אישי וצילום ביחד. בנוסף, אני מנהלת קליניקה בה תוכלי לעבור איתי תהליך מנטורינג אישי בן 12 שבועות שמשלב NLP ותת מודע יחד עם כלים אימוניים ליצירת תוצאות בכל תחום בחייך: קריירה, עסק, זוגיות, הורות, אהבה וקבלה עצמית, דימוי גוף."

מה מיוחד בגישה איתך?

"אני רואה את היופי בכל אחת שמגיעה אליי. אין דבר כזה אישה שהיא לא יפה, אין אישה שלא יכולה להצליח או לא מגיע לה להיות מאושרת. הסלוגן שלי הוא Stand out as you are – תבלטי בדרך שמתאימה לך. הוא נוצר מההבנה שלי שמותר לי להיות מה שאני רוצה בעולם, לי כמו לכל אחת אחרת. מה ששונה בך הוא מה שמיוחד. אני גם מאמינה בהשגת תוצאות, ואראה לך אותן גם באמצעות המצלמה וגם באמצעות זיהוי השינויים הקטנים שיהפכו לגדולים."

רעות אשכנזי היא מאמנת וצלמת לנשים

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"בחרת להיות עצמאית כדי לא להיות משועבדת! אם את מוצאת את עצמך כל היום בעסק, לא מוצאת זמן לילדים ומשפחה, לעצמך ולדברים שאת אוהבת תבדקי איזה תהליכים את יכולה לשפר בעסק ואיך את משאירה זמן לעצמך."

"תשקיעי בעסק שלך. אל תפחדי "הוצאות אלא תתייחסי אליהן כהשקעות. כבר מתחילת דרכי אני נמצאת בייעוץ ומנטורינג ולכן תוך מספר חודשים מהפתיחה הכפלתי את ההכנסות שלי והפכתי לעוסק מורשה. תשקיעי בעצמך בתודעה ובנשמה וגם בכלים עסקיים שחסרים לך. "

"אל תפחדי לדרוש את המחירים שמגיעים לך כדי לנהל עסק מצליח וגדול. את הרי פועלת בשליחות שלך. אין סיבה שתתמחרי לפי שעה או לפי אחרים אלא לפי מה שאת חושבת ששווה ועסקי לך. שיווק נכון ושירות ייחודי יביא לך את הלקוחות שישלמו ויהיו לך גם הכי נכונים."

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"החלום של אריאלה. כתוצאה מתאונה קשה אריאלה משותקת בפלג גופה התחתון ועל כיסא גלגלים. היא רצתה צילומי נשיות בעירום אומנותי והיה לה חלום שזה יהיה נשי וחלק ממנה. לא הפסקנו לבכות יחד כשראינו את התמונות שיצאו."

איך את צומחת ממשברים?

"אני נותנת לעצמי זמן להיות בהם. אני חושבת שזה אנושי ולא צריך למהר לעבור משבר אלא לתת לו מקום בחיי תוך חמלה ורכות לעצמי. חיבוק אמיתי ומבין שאני חזקה אך אני לא אשת ברזל ומותר לי להיות אנושית. זה בדרך כלל מקצר משמעותית את זמן המשבר."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לפגוש ולחבק את הנשים שאני מלווה, לראות איך הן מגשימות את עצמן ואת החלומות שלהן, איך הן אוהבות ומכבדות את הגוף ומבינות שיש בהן כל כך הרבה כוחות ויכולות. כן, אני מאמנת מחבקת, מהדור החדש, ואני נותנת מעצמי, משתפת ולא מפחדת מלהיות אני האמיתית בפני הלקוחות שלי."

רוצות להכיר את רעות קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר לאינסטגרם, לדף העסקי שלה, לקבוצת הפייסבוק בשם פשוט – לאהוב את עצמך או לכתוב לה בוואטסאפ.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה