נשים ועסקים / נופר פרנקל

בהכשרתה המקצועית נופר פרנקל היא מורה למקרא ובאה מתחום החינוך וההוראה. תשוקתה הנוספת היא ללמד אחרים איך אפשר בהדרגתיות ובקלות לחיות אורח חיים בריא יותר, טבעי יותר ונקי מכימיקלים ורעלים.

איך העסק התחיל?

"נחשפתי כאדם בוגר לעולם הטבעי חצי שנה אחרי שילדתי את לביא. מאז אני בתהליך מתמשך של למידה על שינוי באורח החיים והפחתה (ככל שניתן) בחשיפה לכימיקלים ורעלים. הפחד ממחלת הסרטן מלווה אותי מהפעם הראשונה שאמי חלתה, כשהייתי בת 12 וכשהפכתי בעצמי לאמא החשיבות של ההימנעות מהחומרים סביבנו שמזיקים לנו התעצמה. לפני שלוש וחצי שנים, אמי חלתה שוב בסרטן, ואני יצאתי למסע במטרה להציל אותה. במסע הזה למדתי, חקרתי, קראתי והגעתי למחוזות רחוקים, דבר שגרם לי להבין שזה כנראה הייעוד שלי, לעזור לאנשים לראות שיש עוד דרכים ושאפשר גם אחרת. יצאתי לשנת שבתון ובה לקחתי קורס ברוקחות טבעית וקורס בארומתרפיה מעשית לבית של חברת doterra, ומאז אני מלמדת ומלווה אנשים שרוצים ליצור שינוי הדרגתי ומעבר לאורח חיים בריא וטבעי יותר מבוסס שמנים אתרים."

כמה משפטים על העסק

"חברתdoterra  היא חברה בינלאומית ששמה דגש על תמיכה בחקלאות מקומית, אקולוגיה וקידום אישי. השמנים אתרים שלה מיוצרים בארצות המקור של הצמחים והם עם בקרת איכות מהגבוהות בעולם. חלק בלתי מבוטל מהשמנים מאושרים לבליעה במטרה לתמוך במערכת החיסון ובמגוון רחב של בעיות ולחברה מוצרים נוספים בתחומים רבים, מוצרי טיפוח, תוספי תזונה וכולם מבוססים שמנים אתרים טהורים. אצלי ניתן לרכוש את המוצרים של חברת doterra ולקבל בחינם יעוץ לבנית תוכנית מותאמת אישית לשילוב של ארומותרפיה בחי היום יום. בנוסף, אני עושה גם סדנאות לאורח חיים בריא מבוסס שמנים אתרים. הלקוחות שלי הם כולם, מגיל אפס עד מאה אך בעיקר נשים ואימהות שרוצות ליצור שינוי בבית לטובת משפחתן."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"לא הגעתי מעולם השיווק והמכירה, להפך הוא עולם זר וקשה עבורי. אני מגיעה מעולם החינוך. אף פעם לא הלכתי לעבודה במטרה ל'עשות כסף'. האמונה שלי והניסיון שלי עם המוצרים הם אלו שמושכים אותי קדימה וגורמים לאנשים להתחבר אלי ולסמוך עלי. האותנטיות והאמת שלי, גורמים לא.נשים להתחבר אלי ולצעוד איתי יחד לשינוי באורח החיים, גם אם הקטן ביותר."

נופר פרנקל אורח חיים בריא

נופר פרנקל אורח חיים בריא

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"אמרו לי לפני כמה ימים – אם את הולכת עם הלב, כבר הצלחת."

"להאמין בעצמך, גם אם לפעמים קצת קשה."

"לחבק חזק סביבך את מי שעושה לך טוב ומרים לך, ולהרפות ממי שלא."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"החוויות הכי טובות שקורות לי תחת הכובע הזה, הן הפידבקים מהאנשים סביבי, שניסו והצליחו, הילד של חברה שהפסיק להשתעל באמצע הלילה כיהיא  מרחה אותו בתערובת שמנים, התינוקת שנרדמה יותר טוב, השכנה שהשיער שלה השתפר פלאים והתחושה הזאת שאני עושה טוב לאחרים ולעולם."

איך את צומחת ממשברים?

"המשבר הכי גדול שקרה לי בחיים היה לפני שלוש שנים כשאיבדתי את אמא שלי… הניסיון להציל אותה הקפיץ אותי בכמה רמות בכל מה שקשור לטיפול טבעי אלטרנטיבי וחזרה לטבע ולמקורות. חודשיים וחצי אחרי שהיא נפטרה פתחתי את קבוצת הפייסבוק שלי 'חזרה לטבע' בעיקר בשביל חברות, כדי לרכז עבורן קישורים, מידע, מאמרים שקראתי, בדקתי ושעשיתי עליהם סקר שוק. לדעתי האישית כשחווים משבר, צריך לתת לו להיות. להכיל אותו, ולהתמודד איתו אחרי שהרגשנו אותו. אחרי שצמחנו ממנו, לחזור אליו לפעמים להסתכל לו בעיניים, להיזכר, ולהמשיך קדימה."

נופר פרנקל אורח חיים בריא

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת שמגיע משלוח של המוצרים כל חודש מחדש, אלה יכולים להיות מוצרים שנמצאים אצלינו בשימוש קבוע בבית, כמו משחת שיניים או תערובת השינה, ובכל זאת יש בזה משהו מרגש. ואני גם מאוד מאוד אוהבת להכין מתנות! לתת מתנה שאני הכנתי, יש לה ערך מוסף, ואת זה למדתי מאימא שלי, שתמיד נתנה לכולם מכל הלב מיצירות ידיה. אני ממשיכה את דרכה עם הסוויץ' שלי."

רוצות להכיר את נופר קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה