נשים ועסקים / נילי מרגי

נילי מרגי היא אמא לארבעה, מגשרת ומנחת NLP. היא גם רואת חשבון ובמשך 15 שנה ניהלה משרד לראיית חשבון יחד עם בעלה, אף הוא רואה חשבון. לפני כשנה החליטה לעזוב הכל ולהתמקד במה שעושה לה טוב. מאז ניפתח הבלוג "נילקה – תנשמי שנייה".

נילי מרגי הבלוג נילקה תנשמי שניה

איך העסק התחיל?

"העסק התחיל כשהבנתי שהזמן עושה את מה שהוא טוב בו: הוא חולף. ולא יכולתי לשאת את המחשבה שאני נמצאת בין ארבעה קירות וחלון ובודקת מבוקר עד ערב דוחות כספיים. החלטתי לחבר בין שני הדברים בהם אני הכי טובה: אנשים ועצות, ופתחתי את הבלוג."

כמה משפטים על העסק

"המטרה של הבלוג היא לשתף את השני שנקל שלי, את השילוב בין קריירה למשפחה ולעצמי. הבלוג מאגד בתוכו המלצות על טיולים משפחתיים וטיולים לנשים, טיפים ורעיונות על גידול ילדים עם קריצה של צחוק – כל אלו טיפים מהניסיון האישי שלי. אני רוצה להעביר לקוראות את התחושה שהכל מותר לנו. טוב כמעט הכל. אפשר לעזוב ולקחת פסק זמן מהכביסות, מהילדים והבית, לצחוק על החיים לפני שהם חולפים ולחיות חיים עוצמתיים מלאי משמעות וכיף. אני מבטיחה לקוראות שהן תחזורנה אימהות יותר טובות ונשים יותר מכילות עם סוללה טעונה במלואה. והכביסה תחכה רק להן." ליצירת קשר עם נילי מוזמנות להיכנס לבלוג, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

נילי מרגי הבלוג נילקה תנשמי שניה

מה מיוחד בגישה שלך?

"הבלוג הוא אני. יש בו לא מעט טיפים ורעיונות איך לגדל ארבעה ילדים בשמחה ולא רק לשרוד את זה. איך לתת להם להיות חלק פעיל בבית ואיך לצחוק עליהם בכל רגע שרק אפשר. כל הפוסטים משלבים הומור עם האמת של היומיום שלנו. אני אוהבת לשתף בבלוג רעיונות שיישמתי או שניסיתי אצלי בבית ואני משתפת בבלוג כל מיני מתנות שהקוראות יכולות להדפיס או ליישם גם, כמו למשל חוזה בין הילדים להורים לפני טיול גדול משותף, רשימת רעיונות לשיתוף הילדים בעבודות בבית, טיפים לאריזה זריזה ומדויקת לנסיעה עם ילדים ודוגמאות לטיולים שלי עם חברות ומה זה גורם לנו להרגיש."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"שגרת בוקר: צאו מהפיג'מה. חובה. לקום בשעה קבועה. להתארגן, לאכול, קצת רשתות חברתיות ולהתחיל לעבוד בשעה קבועה."

"לעשות הפסקות יזומות. הפסקת קפה, טלפון ופייסבוק. גג 20 דקות. לא מתחילים לראות פרק באיזו סידרה. לא! גם קיפולי כביסה הם big no no."

"פעמיים בשבוע תתחילו מאוחר יותר את יום העבודה. אין ברירה, יש עבודות בית לתקתק. סדרו, בשלו, הפעילו מכונות וחזרו לפינת העבודה."

נילי מרגי הבלוג נילקה תנשמי שניה

נילי מרגי הבלוג נילקה תנשמי שניה

חוויות מעניינות שיש לך כחלק מהעבודה

"אני מתמוגגת מההודעות ששולחים לי הורים שעזרתי להם, שאני מצחיקה אותם, שהסטוריז שלי מעבירים להם את ימי הבידוד, שאוהבים את הטיפים והרעיונות שאני נותנת."

איך את צומחת ממשברים?

"אנחנו כולנו אותו הדבר רק לא כולנו מודעות לכך. אימהות נקרעות בעבודות הבית, ולא מבינות שלפעמים עדיף להישאר עוד שעה נוספת בעבודה ולהביא מנקה. אל תטבעו. הישארו למעלה, אתן מנווטות את הספינה של חייכן כולל הנוסעים שבה. תעשו כיף לעצמכן, גם לבד וגם בבית. תעשו מה שאתן רוצות לפני שלא נוכל לעשות את הדברים האלה יותר."

נילי מרגי הבלוג נילקה תנשמי שניה

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הבלוג שלי מרגש אותי. אני כותבת על כל מה שעובר עלי עם הילדים, עם בעלי. אין חסמים. אני מאוד פתוחה. והכתיבה הזו עוזרת לי ומסתבר שגם לקוראים של הבלוג. והכי כיף לי שאנשים אומרים לי שאני מצחיקה אותם והם אוהבים לקרוא את הפוסטים שלי. לאחרונה נוספה עוד קטגוריה לבלוג: תלמדי ממני. ובה אני מפרטת את כל מה שלמדתי בעצמי במהלך השנה האחרונה, אם זה טיפים על האינסטגרם, על עולם הבלוגינג ועוד. כל מה שלמדתי והשקעתי בלימוד בעולם הבלוגינג, אני פשוט מעבירה הלאה. למה לא בעצם?"

רוצות להכיר את נילי קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקרוא בבלוג, באינסטגרם ובדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי – עמנואלה: 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה