נשים ועסקים / נטי לוינטון

נטי לוינטון היא דיאטנית קלינית למתבגרות, בעלת תואר ראשון B.Sc במדעי התזונה.

נטי לוינטון דיאטנית קלינית למתבגרות

איך העסק התחיל?

"לאחר עשר שנים של עבודה כדיאטנית קלינית עם מבוגרים, ילדים ונוער, קיבלתי את ההחלטה שאני רוצה לעבוד במיוחד עם מתבגרות, עם בנות מגיל 8 ומעלה. הגיל הזה הוא רגע מאוד מיוחד בחיים שבו הגוף מתחיל להשתנות, אנחנו מתחילות לשים לב יותר למה שמתרחש בתוכנו – שינויים פיזיים, הורמונליים ורגשיים. זמן זה הינו הרגע המתאים לעשות שינויים באורח החיים שלנו, שישפיעו על כל חיינו. הידע והניסיון, הכלים שרכשתי בעשר שנים האחרונות, הבנת הנושא מתוך ניסיון אישי ומקצועי, האמפתיה, ההכלה והתמיכה ללא שיפוטיות את כל אלה אני מביאה אל המפגשים בקליניקה שלי ומאמינה שהבנות גם יצליחו לעשות שינויים ולהתמיד בהם, לשפר את הביטחון העצמי ודימוי הגוף ולקבל ולכבד את עצמן."

כמה משפטים על העסק

"אני מנהלת קליניקה פרטית בכפר סבא הירוקה, המתמקדת בייעוץ פרטני (פרונטליים או בזום) בעיקר לנערות מתבגרות, אך גם לילדים או לכל המשפחה. אני מלווה באופן אישי ועוזרת לנערות להבין מה הגוף שלהן צריך, ללמוד להקשיב לו ולצרכים שלו, להעצים את עצמן, לעשות שינוי התנהגותי, קוגניטיבי ומחשבתי מול האוכל והאכילה, כדי לשמור על ההישגים לטווח הארוך. בנוסף, אני מעבירה סדנאות אונליין לנערות מתבגרות, המשלבות הקניית הרגלי אכילה בריאים, פעילות גופנית (על ידי מאמנת כושר) וטיפוח ביטחון עצמי."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"המטרה שלי כשנערות יושבות מולי, הינה לשפר ולחזק את המערכת היחסים שלהן עם האוכל, עם האכילה ועם הגוף שלהן. אני צועדת לידן בדרך הזו, בשילוב תהליך למידה על הערכים של כל אחת כבסיס להחלטות שלה, על האמונות המגבילות אותה, על ההיכרות עם הגוף ועל הקבלה העצמית תוך כדי מחויבות לשינוי. אני מאמינה ביכולות של כל נערה כדי להשיג את התוצאות הרצויות לה בעזרת המשאבים הקיימים בתוכה. אני מאמינה בגישת 'נון-דיאט', שפגשתי לראשונה ב-2014 והיא שינתה את צורת העבודה שלי ב-180 מעלות. היא מאפשרת להגיע לתובנות ולתוצאות, להיות מרוצים מהתהליך ולהנות מהדרך ממש מההתחלה. במהלך השנים למדתי כלים טפוליים שונים כמו CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), NLP (Neuro Linguistic Programming) וקלפים טיפוליים, כדי לעזור לאנשים להצליח לעשות תהליך עמוק ואמיתי."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"למצוא את המיקוד הייחודי שלך. אני נעזרתי ביועצת שיווקית."

"לעבוד במה שגורם לך לסיפוק אמיתי. בסופו של היום, חשוב שברגע שאת הולכת לישון, את מחייכת ומברכת על עבודתך."

"להחליט מראש מה שעות העבודה ומה השעות להיות עם המשפחה. כשאני איתה, הטלפון בתיק."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"אחד הדברים שמרגשים אותי הוא לעשות סיכום ביניים אחרי תקופה מסוימת של תהליך עבודה עם נערה, ולשמוע ממנה משפטים כמו 'היום אני אוהבת ומקבלת את עצמי יותר', 'היום אני מצליחה להקשיב לגוף שלי, לאכול לרוב כשאני רעבה ולעצור כשאני מרגישה שובע נעים'."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מתחברת לאני מאמין שלי, למה שחשוב לי בעבודתי, מזכירה לעצמי למה בחרתי במקצוע שלי וגם מחזקת את עצמי באמונה ובידיעה שלא הכל תלוי בי ואני תמיד עושה את הכי טוב שאפשר."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת לעבוד עם נערות (ועם אנשים בכלל), להצליח להתחבר אליהן, למחשבותיהן ולאמונותיהן, ולראות את ההצלחות הקטנות והגדולות שלהן. אני מתרגשת יחד איתן בכל צעד קטן שהן מצליחות לעשות, כי אני יודעת שהן בדרך לשינוי משמעותי יותר. לראות נערה שמתחילה לקבל את עצמה ומתחילה לאהוב את הגוף שלה, מספק אותי הכי הרבה."

נטי לוינטון דיאטנית קלינית למתבגרות
נטי בגיל 10

רוצות להכיר את נטי קצת יותר?

מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם, לדף העסקי וליוטיוב שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה