נשים ועסקים / מיכל צרפתי

מיכל צרפתי היא מאמנת אישית לנשים, בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. מחברת המחברת האימונית "מבשלת אימון לעצמי", מחברת אימונית ייחודית המשלבת את שתי התשוקות הגדולות של מיכל: אימון ובישול.

מיכל צרפתי מאמנת אישית לנשים

איך העסק התחיל?

"לפני 8 שנים סיימתי לימודי אימון ופתחתי את הקליניקה שלי בנס ציונה. בחרתי לאמן נשים. אני מאמינה מאוד בנשים וביכולת שלהן לשנות את חייהן, על מנת להגיע למקום מיטבי עבורן, ומאמינה באימון כדרך משנה חיים. האימון הוא 'המקום השמח' עבורי. תמיד אהבתי להקשיב לחברות ולחברים שלי בלי שיפוטיות, לעודד ולדחוף קדימה. ברגע שהבנתי שיש מקצוע כזה ידעתי שמצאתי את הייעוד המקצועי שלי."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה תהליך של אימון אישי פרונטלי בקליניקה בנס ציונה או בזום. זהו תהליך אימוני הבנוי מ- 12 מפגשים בני שעה, אחת לשבוע. אני מציעה גם אימון קבוצתי במסגרת הסדנאות האימוניות שלי 'מאמנת מבשלת', והרצאה אימונית באחד מהנושאים הבאים: אושר מעשי, קונפליקט אמהות קריירה – הריקוד שבלב. יצרתי גם מחברת אימונית בשם 'מבשלת אימון לעצמי', מחברת ייחודית שמשלבת תכנים אימוניים עם מתכונים פשוטים וטעימים של הסבתא האיטלקייה שלי." ליצירת קשר עם מיכל מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה.

מיכל צרפתי מאמנת אישית לנשים
צילום: עדי זלק וינר

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אל התהליך האימוני הגעתי לראשונה לפני עשר שנים מתוך תחושה גדולה של כישלון וחוסר ביטחון. האימון אפשר לי להאמין בעצמי וביכולת שלי להגשים את החלומות הזוגיים והמקצועיים שלי. אני מביאה את עצמי לחלוטין בתהליך האימוני – את הרגישות, ההכלה, הידע המקצועי והניסיון האישי. אני מאמינה בכל ליבי בזכות הבסיסית של כל אחת ואחת מאתנו לבחור בכל יום בחירות נכונות עבור עצמה. תהליך אימוני מבוסס על אמון וכימיה ביני לבין המתאמנות שלי. מאז שהתחלתי לאמן ועד היום אני מקיימת פגישת היכרות ראשונית ללא עלות על מנת לתת להן את האפשרות לנסות ולבחור האם נכון להן לצאת לתהליך האימוני ביחד איתי."

טיפים לנשים עצמאיות

"תקשיבי לעצמך – את יודעת הכי נכון עבורך. הקולות והרעשים החיצוניים שנמצאים  בסביבה שלך, לא מכירים אותך כמוך. נסי למצוא את הזמן וליצור עבורך סביבה שקטה, בה תשאלי את עצמך השאלות ותעלי את ההתלבטויות שלך. כל התשובות נמצאות אצלך, את צריכה רק לבחור לעצור ולהקשיב לעצמך."

"חוק שימור אנרגיה – אנחנו מאוד אוהבות לעזור ולתת למשפחה, לחברות, לקולגות בעבודה ובוועד הכיתה, אבל אנחנו קצת פחות חזקות בלתת לעצמנו. כמו הסוללה של הנייד שלך, או המנוע של המכונית שלך, אם לא תעצרי ותטעני מחדש את שניהם – הם יפסיקו לעבוד. גם את. לכן אני מבקשת ממך להמשיך לתת, אבל לדאוג גם לקבל. להעניק לעצמך לפחות שעתיים בשבוע של פעילות כלשהיא שממלאת אותך בשמחה ונותנת לך אנרגיה וכוחות."

 

מיכל צרפתי מאמנת אישית לנשים

חוויה מרגשת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"אחת החוויות המרגשות שהיו לי כמאמנת אישית לנשים הייתה לאמן בהתנדבות אמהות לילדים חולי סרטן, בעמותת 'גדולים מהחיים'. פגשתי שם אמהות מופלאות, אמיצות, שבחרו בעצמן למרות הקושי, למרות הפחד ובתוך כל החיים שהתהפכו עליהן. למדתי מהן שיעור מטלטל על הודיה, הכרת הטוב ובחירה להתמקד בחצי כוס המלאה בכל פעם מחדש."

איך את צומחת ממשברים?

"עברתי תהליך גירושין כשהבת שלי הייתה בת שנתיים, והייתי בנקודת שפל מאוד נמוכה. האמונות והמחשבות שהיו לי לגבי החיים שלי, לא ממש תאמו את המציאות. הרגשתי סטייה גדולה מהתסריט ולא קיבלתי את זה. דווקא מהנקודה הנמוכה ההיא התחיל הטיפוס למעלה. הדבר שהניע אותי כל הזמן הייתה המחשבה: איזה מודל אני רוצה להיות עבור בתי? איזה מסר אני רוצה להעביר לה. אני מאמינה שאפשר לצמוח מנקודות כאב. בחרתי בעצמי. בחרתי להאמין בזכות שלי להיות נאהבת ובזוגיות פרק ב' מיטיבה עבורי, בזכות להתקדם מקצועית ואישית ולהצליח. בחרתי להאמין בעצמי, למרות ובגלל מה שקרה."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את הזכות הענקית לעזור לנשים ולעבור יחד איתן תהליך של בחירה מיטיבה בעצמן."

רוצות להכיר את מיכל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה