נשים ועסקים / מיכל קנר

מיכל קנר – העוטפת, התגוררה עשרים שנים במזרח הרחוק והתמחתה בשיטה ייחודית שכמעט כבר נעלמה מן העולם. היא עבדה במשך 19 שנים עם מאסטר במקדש בודהיסטי ולמדה שיטה אינדונזית ייחודית לחיזוק והשטחת בטן, תיקון בקע, היפרדות שרירים ועוד. במקביל היא מורה לסינית בניב מנדרין והספיקה לעזור לאלפי נשים וגברים לשקם ולתקן את הבטן שלהם.

מיכל קנר - העוטפת
צילום: אבישי ספיר

איך העסק התחיל?

"כאשר הגעתי לישראל, הבנתי מיד שהסוד הגדול בשיטה האינדונזית המסורתית, יעזור גם לאנשים בישראל להוריד את הבטן, לתקן את הכרס וכך לחסוך עוגמת נפש והליכים כירורגיים, אנשים ירגישו טוב יותר עם עצמם ויצליחו להוריד בטן שנראית הריונית ללא כל סיבה. אספתי עשר חברות שכולן התלוננו על בטן בולטת וגדולה, לימדתי אותן את הטכניקה המיוחדת במשך שמונה שבועות, קיבלתי מהן פידבקים ודיוקים – ויצאתי לדרך, לעזור לנשים בישראל לעשות שינוי מהפכני בגוף ובהרגשה. השיטה עוזרת בכל גיל, מיועדת גם לנשים אחרי לידות וגם לנשים שלא ילדו מעולם."

כמה משפטים על העסק

"שיטת העוטפת מצליחה בזכות שלושה דברים: תרגול נשימה ייחודי בטכניקה עדינה ורגועה, חמש דקות, שלוש פעמים ביום, חגורת תמיכה לבטן ולגב, החגורה מלווה את תהליך השיקום, ותנועה מטיבה – ללמוד לנוע עם הגוף מחדש במרחב, לוודא שהגוף בריא וחזק."

"בתהליך העוטפת, האורך כשמונה שבועות, יש שמונה חגורות מיוחדות המותאמות למידות הגוף, שנשלחות עם שליח עד הבית. מדובר בתוכנית אונליין עם שיעורים ברורים ומדויקים, יש מפגשי תמיכה לייב בכל שבוע וזמינות שלי ושל וצוות העוטפת. מדהים לראות נשים שכבר ניסו הכל (ספורט, אימונים מפרכים, דיאטות, צום, הקפאת שומן ועוד) מצליחות להוריד את הבטן באמת, בזמן קצר וללא מאמץ." ליצירת קשר עם מיכל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

מיכל קנר - העוטפת

מיכל קנר - העוטפת

מה מיוחד בגישה שלך?

"השיטה מיוחדת מכיוון שהיא נותנת מענה לנשים עם בטן בולטת – בדיוק במקום שבו הן הרימו ידיים. השיטה עובדת ללא ספורט, ללא ניתוח, ללא דיאטה, הבטן פשוט יורדת ללא שינוי של ספורט או דיאטה בכלל."

במה עוד מטפלת שיטת העוטפת?

"בהיפרדות שרירי הבטן, פאוץ' של קיסרי, בקע, א-סימטריה, יציבה, כאבי גב, טבור נפול, חוזק פנימי במרכז הגוף שלנו, הרגשת מסוגלות נפלאה."

שלושה טיפים חשובים

"לתרגל תודעת שפע כחלק מאימון יומי, למגנט אלינו מציאות משמחת. כדאי להקדיש כמה דקות מוקדם בבוקר ולפני השינה, לחשוב על דברים נעימים ולראות איך זה מרגיש לנו בגוף ואיך זה גורם לנו לחייך."

"לתלות מראה בכל חדר בבית ולהתרגל להתבונן בעצמינו ולומר מלא פעמים ביום, את נהדרת!  אגב, גם ילדים צריכים להכיר בנוכחות התלת ממדית של הימצאות ראי בחדר, זה יחזק את ההבנה שלהם לגבי מי הם, וייתן אמיתות וממשות לגבי הנוכחות שלהם במרחב."

"לחייך, לשיר, לצחוק ולרקוד – ככה יכולה להיראות המציאות שלנו, יש לזה השפעה מידית על האנרגיה שלנו ועל הניצוץ בעיניים."

צילום: אבישי ספיר

חוויות מרגשות שהיו לך כחלק מהעבודה

"במהלך השנים יזמתי הרבה פרויקטים, התגוררתי במדינות שונות ועסקתי בתחומים שונים: עבדתי כמעצבת פנים, מורה לסינית, משגיחת כשרות, נהגת אוטובוס, עם תואר שני מקיימברידג׳ ועוסקת בפיזיותרפיה שיקומית – כל יום הוא מתנה, כל מפגש הוא מבורך וכל חיבור מוליד הפתעות."

איך את צומחת ממשברים?

"כדי לצמוח ולהתגבר על משבר אני חושבת שהסיטואציה מתרחשת אצל מישהו אחר, במקום אחר, בנקודת זמן שונה. זה נותן פרספקטיבה על ההשפעה של זה עלי באופן ישיר ונותן פרופורציה לחיים בכלל."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"הדבר הכי משמח בעבודה שלי זה להתעורר בבוקר ולהתבונן בעשרות ההודעות שנשים שולחות לי, תמונות חדשות של הבטן שלהן, התרגשות של בטן חזקה, קבלה מחודשת של עצמן והביטחון החדש שמעצים אותן בכל יום מחדש."

רוצות להכיר את מיכל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה