נשים ועסקים / מיכל כהן

מיכל כהן היא צלמת המצלמת באור טבעי נערים ונערות לבת/בר מצווה, משפחות, ילדים, נשים בהריון ועוד. עוד מילדותה אהבה צילום, אסתטיקה ומפגשים עם אנשים.

צילום: נילי כספי

איך העסק התחיל?

"מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי את הקשר האישי עם אנשים. להיות קשובה להם, לראות את היופי שבהם ולספר לעצמי סיפור אודותם. לפני מספר שנים החלטתי להפוך את האהבה הגדולה הזו למקצוע ולתעד אנשים ברגעים הקסומים שלהם, ליצור עבורם זיכרונות, לשמוח בשמחתם ולעצור הכל לכמה שעות לטובת צילומים מרגשים וחווייתיים."

כמה משפטים על העסק

"אני מצלמת באור טבעי נערים ונערות בגילאי בת/בר מצווה, מעניקה להם את מלוא תשומת הלב, קשובה להם, מבינה את הרקע, התחביבים שלהם ומייצרת במיוחד עבורם חוויה משמעותית. בנוסף אני מצלמת ילדים, משפחות ונשים בהריון והופכת את ימי הצילום אתם לחוויה מהנה וכיפית במיוחד. בכל ימי הצילום אני בוחרת את הלוקיישנים בקפידה בהתאם לרקע המצולמים, אופיים, תחומי עניינם וכמובן בהתאם לעונות השנה, מדייקת אתם יחד את התפאורה כדי להשאירם אותנטיים."

מיכל כהן צלמת
צילום: מיכל כהן
צילום: מיכל כהן

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הכי מיוחד בתהליך איתי זהו הקשר שנבנה עם הלקוחות מהפנייה דרך המדיה או הטלפון ועד לתום יום הצילום עצמו. אותם רגעים בהם אני מאפשרת ללקוחות שמגיעים עם חוסר ביטחון וביישנות להשתחרר מול המצלמה וליהנות מהתהליך ועד לקבלת הספר כמוצר מוגמר. יש משהו מרגש כל כך בתחילת כל תהליך ובסיומו שגורם לסיפוק ענק."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"תפרצו את הגבולות של עצמכן מבלי לפחד, תעזו ובעיקר תקשיבו לעצמכן."

"תציבו לעצמכן מטרות ותהינו מהדרך."

"מה שמניע אותי זו התחושה שבכל יום צילום אני מרגישה כאילו זו הייתה הפעם הראשונה שלי, ההתרגשות, הציפייה והרצון שהתוצאה תהייה מושלמת."

מיכל כהן צלמת
צילום: מיכל כהן

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"החוויות שהכי זכורות לי כמרגשות בעבודה שלי, אלה אותם מפגשים עם נערות שחסר להן הביטחון האישי, שחסר להן החיבור שלהן לעצמן והיכולת שלי לראות אותן, להעצימן, לתת להן לראות תוך כדי התהליך כמה הן יפות, עוצמתיות ומקסימות."

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאמינה שכל דבר שקורה הוא שיעור ענק עבורנו ולא מפחדת להיות ברגע הזה, ברור לי שהוא זמני ויעבור. בימים לא קלים, ויש כאלה לכולנו, אני אוהבת לבלות עם המשפחה שלי. ועוד דבר שהבנתי עם השנים, דווקא בימים לא קלים ומאתגרים הראש מתמלא מחשבות ומתפרצת היצירתיות."

מיכל כהן צלמת
צילום: מיכל כהן
מיכל כהן צלמת
צילום: מיכל כהן

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת בעיקר את המפגשים המרתקים עם הלקוחות. הסיפורים, המבטים, הצחוק בין לבין ואת הערך המוסף שאני לוקחת מכל יום צילום ומכל מפגש חדש."

רוצות להכיר את מיכל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה