מטבחים מעוצבים / רוני פרידמן נגרי

רוני פרידמן נגרי היא מעצבת פנים בתחום הפרטי, המתמחה בשיפוצי דירות קומפלט עם אהבה גדולה לתכנון מטבחים. רוני מאמינה בעיצוב על זמני בקווים נקיים ובעיצוב לטווח ארוך המתאים את עצמו לתקופות ולשלבים השונים בחיים, שמה דגש על תכנון פרקטי, פונקציונלי, אסתטי ונטול טרנדים, תוך כדי ניצול החלל במלואו והתייחסות לנושא הקיימות ומשאירה מקום לשינויים הטבעיים שיגיעו עם הזמן. ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

רוני פרידמן נגרי עיצוב פנים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב פנים
צילום: מאיה אבגר

כמה מילים על הפרויקטמטבח מודרני כחול

"פרוייקט זה הינו חלק מעיצוב כולל שעשיתי לדירת קבלן מקסימה, דירת 5 חדרים ברחוב עולי הגרדום בתל אביב. תכנון הדירה נשאר כשהיה ואני הייתי אמונה על תכנון הנגרות והעיצוב לכל הבית ועל רכישת הרהיטים. סגנון הדירה מודרני ונקי, יש בה המון אור וחלונות גדולים אשר פונים לרחוב. האור הטבעי אשר נכנס הביתה אפשר לי לבחור צבע כחול כהה למטבח ולשלב אותו עם גוון לבן בסיסי. מוצרי חשמל בגימור נירוסטה ומעט עץ אלון טבעי יוצרים שילוב נעים רגוע שמתאים למשפחה שגרה בבית."

מה מיוחד בפרויקט?

"הצבע הכחול חוזר על עצמו במספר פריטי נגרות בבית, וכך נוצרת הרמוניה. המטבח גדול מאד, עם המון מקום אחסון, והצלחתי לתכנן את המטבח כך שתהיה בו גם פינת אוכל, למרות שבתוכנית הדירה לא היה מקום מיועד לפינת זו."

מה היה חשוב לך בפרויקט?

"הדירה גדולה ומרווחת וממוקמת בקומה ראשונה. כאשר נכנסתי פעם ראשונה לבית בפעם הראשונה התרשמתי מאד. אהבתי שיש המון חלונות גדולים בחלל המרכזי וגם בחדרים, ובגלל שזה קומה ראשונה אז חלק בלתי נפרד מהתכנון היה לדאוג לווילונות. מתחילת הפרוייקט חשבתי במקביל על חומרים, טקסטיל ואור שנכנס."

רוני פרידמן נגרי עיצוב פנים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב פנים
צילום: מאיה אבגר
רוני פרידמן נגרי עיצוב פנים
צילום: מאיה אבגר

מה היו האתגרים בפרויקט ואיך התמודדת איתם?

"כאשר קיבלתי את הדירה היא כבר הייתה מוכנה למגורים. הלקוחות רצו לעשות כל מני שינויים אבל עדיין להיצמד לתקציב מסוים. הצלחתי לשלב בין יופי ותקציב בדרך הטובה ביותר."

טיפ לתהליך שיפוץ מטבח מוצלח

"לשים לב לכל פרט ופרט בדירה. מה קיים, ואיך דואגים להזיז למקום הנכון. להתחשב במידות החלונות כדי שלא יפריעו לנגרות ולבחור מכשירי חשמל שייתנו מראה מושלם למטבח."

מה את לוקחת איתך לדרך מהפרויקט

"אני עובדת מאד מדויק, בכל פרוייקט אני לומדת משהו חדש. למדתי פה לבדוק דברים לעומק ולא להתפשר על כלום בדרך."

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה