מטבחים מעוצבים / רוני פרידמן נגרי

רוני פרידמן נגרי היא מעצבת פנים בתחום הפרטי, המתמחה בשיפוצי דירות קומפלט עם אהבה גדולה לתכנון מטבחים. רוני מאמינה בעיצוב על זמני בקווים נקיים ובעיצוב לטווח ארוך המתאים את עצמו לתקופות ולשלבים השונים בחיים, שמה דגש על תכנון פרקטי, פונקציונלי, אסתטי ונטול טרנדים, תוך כדי ניצול החלל במלואו והתייחסות לנושא הקיימות ומשאירה מקום לשינויים הטבעיים שיגיעו עם הזמן. ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

תהליך עיצוב המטבח

"פרוייקט זה כלל תכנון מטבח ו'מתיחת פנים' לבית. הלקוחה מחוברת מאד לעיצוב ובעלת טעם משובח והיא ידעה בדיוק מה היא רוצה. הבית מעוצב בסגנון כפרי לייט והיה לה חשוב כי המטבח יתמזג עם החלל. את החלל הקטן למראית עין הצלחתי למתוח עד הקצה ולנצל כל חלק. את הדלתות בחרנו לייצר מעץ אלון ולצבוע אותו – משהו מיוחד שבדרך כלל לא עושים. במידה ומשתמשים בעץ משאירים אותו בצבע עץ ופה היה חשוב ללקוחה לקבל את המרקם של העץ בצבע בהיר וכך, כאשר הוא יתיישן הוא יהיה עם אופי משלו שיתקבל על ידי העץ."

מה מיוחד בפרויקט?

"פעם ראשונה שהבית אליו נכנסתי היה כפרי ולא מודרני, והייתי צריכה ללמוד שפה חדשה ולדייק את המראה."

מה היה חשוב לך בפרויקט?

"בתחילת הפרויקט, אמרתי ללקוחה שאנחנו צריכות להחליף את החלונות במטבח. היו חלונות אלומיניום שממש לא התאימו, ואותם שיניתי אותם לחלונות מפרופיל בלגי בגוון לבן שמנתי שנתנו למטבח בדיוק את מה שהוא צריך מבחינת האופי שלו. את רצפת העץ שיפצנו ועוררנו לחיים."

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

מה היו האתגרים בפרויקט ואיך התמודדת איתם?

"האתגר הגדול ביותר היה גודל המטבח בשילוב עם רצון הלקוחה להרבה מקום אחסון. היא לא רצתה ארונות עליונים והיה חשוב לה שמכשירי חשמל מסוימים יקבלו ארון מותאם, ושפח האשפה ימוקם בארון מיועד ולא בארון כיור או בחוץ, ולכן בחרתי ליצור מזווה על חשבון חדר שירותים קטן מאד שהיה קרוב למטבח."

טיפ לתהליך שיפוץ מטבח מוצלח

"מטבח כדאי לתכנן עם מעצבת. היא תצליח להוציא את המרב ואת הטוב ביותר מהחלל הנתון שלפעמים הוא לא גדול."

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

רוני פרידמן נגרי עיצוב מטבחים

מה את לוקחת איתך לדרך מהפרויקט?

"המטבח הזה בסגנון כפרי, משהו שלא עשיתי לפני. הלקוחה הכירה לי סגנון חדש שלמדתי לאהוב ואף לנסות לשלב בפרויקטים אחרים שלי."

המלצה על ספק

"הנגר בפרויקט זה היה גל דרור. נגר שאתו אני עובדת הרבה מאד שנים."

ליצירת קשר עם רוני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה