נשים ועסקים / הדס יפתח נבו

הדס יפתח-נבו היא בעלת סטודיו לתכנון ועיצוב פנים. עולם החומרים והצבעים תמיד ריתק אותה והפך לחלק בלתי נפרד בחייה. היא אוהבת ליצור ולחדש ומתמחה במציאת פתרונות פרקטיים שמשלבים את העולם הזה.

איך העסק התחיל?

"כילדה ונערה היה לי חלום להיות מעצבת אופנה. אחרי שירותי הצבאי התחלתי לצפות בתוכניות אמריקאיות לעיצוב הבית שהיו נפוצות אז והבנתי שהתחום הזה מסקרן אותי, שהניצוץ בעיניים של אלו שזכו למהפך בבית מרגש אותי והחלטתי לשנות כיוון. למדתי לתוארB.DESIGN   של המכללה למנהל ועבדתי מספר שנים במשרד לעיצוב פנים, שם רכשתי את הניסיון המעשי שלי. לאחר חופשת הלידה של בני הבכור החלטתי להגשים את עצמי ויצאתי לעצמאות."

כמה משפטים על העסק

"רב הלקוחות שלי הם זוגות צעירים שבונים את בית החלומות שלהם, בעיקר בהרחבות של קיבוצים או מושבים באזור העמקים, אבל גם באזורים שונים בצפון. הסטודיו מציע תכנון וליווי משלב הסקיצות ועד קבלת מפתח והסגנון העיצובי שלי מודרני עם נגיעות כפריות בשילוב צבעים וטקסטורות מעניינות."

מה מיוחד בתהליך איתך?

"מכיוון שלימודי התואר שלי בעיצוב כללו גם לימודי אדריכלות וצברתי ניסיון בתחום כשכירה, אני משתלבת במידת הצורך כבר בתכנון האדריכלי (כל עוד לא הוגש עדיין להיתר על ידי האדריכל). אני גם זו שמכינה את כל תוכניות עבודה לבעלי המקצוע השונים ומלווה בבחירות השונות לפי תקציב והגדרת הסגנון העיצובי, עד קבלת מפתח, כך שהלקוח מרוויח בית שמתוכנן מהפנים לחוץ והכל מתחבר יחד."

הדס יפתח-נבו תכנון ועיצוב פנים

הדס יפתח-נבו תכנון ועיצוב פנים

הדס יפתח-נבו תכנון ועיצוב פנים

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"להיעזר עד כמה שניתן באנשי מקצוע מתחום השיווק והפרסום, או לעבוד עם פרילנס שיעזור בעבודת רקע על מנת לעזור בניהול זמן ולהוריד מהלחץ שגם ככה יש על בעלות עסקים עצמאיות שצריכות לעשות גם וגם."

"להתעדכן בחידושים ולהרחיב את הידע בנושאים שקשורים לעסק, אם זה ללמוד קורסים פיזית או באינטרנט, להיפגש עם בעלי מקצוע ולהבין מהם מה חדש או להתייעץ עם קולגות מהתחום."

"להגדיר שעות ברורות לשיחות ומענה בהודעות. כדאי לבהיר ללקוח כבר משיחת ההיכרות שזה עסק לכל דבר ויש לו שעות עבודה מוגדרות כמו כל נותן שירות אחר, על מנת להימנע מאי נעימויות ותסכול."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"בכל תהליך עם לקוחות יש התרגשות בשלבים שונים ובעיקר את ההתרגשות בסיום כשאני רואה שהכל יצא כפי שדמיינתי. לקוח חוזר שעזרתי לאשתו ולו בסטיילינג לבית ופנה אלי שוב לאחר כמה שנים, סיפר שהתגרשו ושהוא זכור אותי לטובה בגלל הדרך שבה הצלחתי לגשר על הפערים ביניהם בכל הבחירות שהיו ושבזכות זה בחר לחזור אלי הפעם לשיפוץ הדירה שלו, זה ריגש אותי מאוד." 

איך את צומחת ממשברים?

"משברים בעבודה בתחום הבניה זה משהו שקורה לא מעט, במיוחד בהתנהלות מול בעלי מקצוע שונים, אבל הניסיון כבר לימד אותי שלקחת רגע צעד אחורה ולהסתכל על זה מזווית שונה ובעזרת סיעור מוחות קטן אפשר לפתור הכל."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"החלק האהוב עלי בעבודה אלו הפידבקים מהלקוחות. לראות אותם מאושרים מבחירות שעשינו יחד, לקבל מהם הודעות משמחות ולראות אותם בסוף התהליך כשהם כבר רואים ומרגישים פיזית את הכל ומבינים שזה הבית שלהם ושהם יכולים לחיות בו כמשפחה."

רוצות להכיר את הדס קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה