נשים ועסקים / גלית בילט

גלית בילט היא מעצבת גרפית כ-16 שנה ומקימת המותג fit it -, מותג מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות עם הקדשה אישית. גלית אוהבת את כל מקצועות העיצוב ובוגרת עיצוב אינטראקטיבי של מכללת עמק הירדן, לימודי עיצוב חלונות ראווה במכללת שנקר ועיצוב פנים במכללת תל-חי.

איך העסק התחיל?

"FIT•IT הוקם מתוך אהבה וחיבור להכנת קופסאות מתנה מעוצבות עם הקדשה אישית. זה התחיל עם הכנת קופסאות לחברים ומשפחה שהיו מבקשים שאעצב קופסה עם רעיון מיוחד ועם הזמן הפך לעסק."

כמה משפטים על העסק

"FIT•IT מציעה מתנות פרימיום מעוצבות ברמה גבוהה, המלוות בקופסאות מעוצבות ויוקרתיות שנשארות כפריט מעוצב לבית, בליווי מדבקות ותוויות בהקדשה אישית, תוך דגש על מוצרים איכותיים להשלמה הכוללת של החוויה. המוצרים המובילים של  FIT•IT הם מארזי הלידה – SURPRISE BOX. הקונספט הוא קופסת הפתעה ליולדת המאגדת בתוכה מגוון מוצרים לאם ותינוק, כולל מדבקות עם שם הרך הנולד, תאריך לידה וכרטיס ברכה אישי. בעקבות הצלחת מארזי הלידה, התחלתי לעצב מארזי מתנה שונים כמו: מארזי טיפוח לאישה ולגבר, קופסת קפה ותה וקופסה איטלקית קולינרית. בנוסף, אני מעצבת קופסאות מתנה ממותגות עבור עסקים וועדי עובדים בחגים, ימי הולדת ועוד."

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

מה מיוחד במארזים שלך?

"אני מאמינה בליווי אישי ומחויבות גבוהה. אני מתגאה בכל קופסה שיוצאת ממני, גם באתר האונליין ובכל מקום שהעסק שלי נמצא. אני זמינה ללקוחותיי תמיד ואני יותר משמחה לענות לכל שאלה, לסייע ולכוון. המתנות של FIT•IT מגיעות עם בהקדשה אישית ונוצרות מתוך חשיבה המשלבת בתוכה את אלמנט ההפתעה ותחושת הסיפוק מתשומת הלב האישית שניתנת למקבל המתנה."

טיפ לנשים עצמאיות

"אם בחרת להקים עסק אז תעשי את זה רק בתחום שאת אוהבת. יש המון קשיים ובעיות בניהול עסק ואם אין אהבה למה שעושים מאוד קשה להתגבר אתגרים."

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

חוויה מרגשת שהייתה לך בחלק מהעבודה

"בשנה הראשונה של העסק, חברת הייטק גדולה ומאוד נחשבת הזמינה ממני כמות גדולה של מארזים. בהתחלה קיבלתי רגליים קרות, פחדתי לאכזב. אחר כך החלטתי להתעשת על עצמי ופשוט להתחיל ברעיונות עיצוב לקופסאות ולאשר מול החברה. בעקבות כך בעלי גם הפך לחלק בלתי נפרד מהעסק. כל המשפחה נרתמה להשלמת המשימה ולמרות העבודה הקשה וזה היה תהליך מאוד מגבש."

איך את צומחת ממשברים?

"בזמן משבר, גם אם זה נראה לפעמים כמו סוף העולם, אני משתדלת לזכור את העובדה שאני תמיד לומדת מזה משהו ומתפתחת. לאורך התקופה של העצמאות למדתי על עצמי שיש לי יכולות גבוהות יותר ממה שחשבתי."

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

מארזי לידה ייחודים וקופסאות מתנה מעוצבות

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את הרעיון, היצירה, והעיצוב של מארז ואת הידיעה שזה ישמח מישהו או מישהי."

רוצות להכיר את גלית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה