נשים ועסקים / טל לוי

טל לוי היא אוטודידקטית ויזמת בנשמה. ב-20 השנים האחרונות עסקה בפיתוח מערכת ללימודי שפות לקהילה הבינלאומית. נשואה באושר כבר מעל שני עשורים ואמא לשלושה ילדים, שיודעת ומאמינה שהאינטימיות, המיניות והתקשורת הן הבסיס לזוגיות. בעלת המותג Funtica – קופסת משחק זוגית. המוטו שלה – ארוטיקה זו לא מילה גסה!

Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה

איך העסק התחיל?

"לפני 3 שנים קראתי כתבה בעיתון על כל תעשיית צעצועי המין שמאד מתפתחת בעולם בכלל ועל ידי נשים בפרט. צעצועי מין בעיצובים נשיים ומיוחדים. אתרים שמנגישים את המוצרים לנשים בצורה אסטטית, נעימה, קלילה ומאד מזמינה. התחום עניין אותי והתחלתי לחקור את הנושא מתוך עניין אישי. כל עולם המיניות, זוגיות, אביזרי וצעצועי מין, סוגי תקשורת ואינטימיות, וכל הפאן שמסביב. תוך כדי מצאתי שבכל תעשיית מוצרי המין בארץ המוצרים מוצגים כחנות בלי ערך מוסף לזוגיות. היה חשוב לי להביא את מוצרי המין לעולם הזוגי עם חיבור לארוטיקה, לקרבה ולפתיחות הזוגית ולהראות שארוטיקה היא לא מילה גסה."

"מתוך התחושות האלה התפתח אצלי רעיון למוצר שיעורר את התשוקה והמיניות בזוגיות. מוצר שיעזור להכניס גיוון ועניין אחד עם השנייה בפן הרגשי והמיני. מוצר שיצליח לשלב צעצועי ואביזרי מין בחדר המיטות מבלי להרגיש מבוכה. אחרי תהליך ארוך ומקיף יצרתי קופסת משחק שמורכבת ממשחק קלפים ייחודי של שאלות (אמת) ומשימות (חובה) שמשלבות צעצועי ואביזרי מין. משחק ייחודי ומרגש שהדגש בו הוא לא הסיפוק המיידי, המיני, הסופי, אלא חוויה זוגית של אינטימיות, תקשורת, פתיחות וכמובן הרבה כיף."

Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה
Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה

כמה משפטים על העסק

"קופסת המשחק של Funtica מורכבת ממשחק קלפים – שנקרא 'התסריט האינטימי', 3 אביזרים ארוטיים ו-2 צעצועים מרתקים. שילוב של המשחק, האביזרים והצעצועים מובילים את הזוג למקום שבו המבוכה נעלמת, העכבות משתחררות ונוצרים חיבור, הנאה והרבה עניין. התסריט האינטימי הוא משחק מקורי וייחודי שאני יצרתי, עם שאלות אמת ומשימות חובה שמשלבות את אביזרי וצעצועי המין כחלק מהמשחק. במשחק זה בני הזוג מפיקים את הערב האינטימי והארוטי שלהם, הם בונים את התסריט באמצעות קלפי המשחק. השאלות במשחק הן על אהבה, זוגיות, חברות, מיניות, פנטזיות ועוד. המשימות במשחק יכולות להוות כמשחק מקדים או להיות העיקר, וכל זוג מחליט מה מתאים עבורו לאותו יום, כמה ארוטיקה או חושניות ירצו לחוות."

"ניתן להרכיב את קופסת המשחק לפי ההעדפה האישית של בני הזוג מהמוצרים שאנחנו מציעים. ההמלצה שלי למיצוי מלא של המשחק, היא שיהיו ברשותם שילוב של אביזרים ארוטיים וצעצועי מין. המשחק מתאים לזוגות ותיקים וטריים, בכל הגילאים, מכל המגזרים, בכל הארץ. למעשה לכל מי שרוצים להחזיר את התשוקה לזוגיות שלהם, שרוצים להרגיש ולהתרגש, להיות הכי אמיתיים, מחדשים, מעניינים ובעיקר מפתיעים. רכישת הקופסה  מתבצעת דרך האתר שלי ותגיע במשלוח." ליצירת קשר עם טל מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה
Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה

מה מיוחד במוצרים שלך?

"בתהליך יצירת קופסת המשחק עמדו בפניי מספר אתגרים שלא הייתי מוכנה לוותר עליהם:

המשחק חייב להיות מקורי ושונה מכל מה שקיים בשוק.

המשחק ישלב אביזרי וצעצועי מין על מנת שיכניסו גיוון וישחררו את בני הזוג מכל עכבה או מבוכה. כל זוג והקצב שלו.

המשחק יציע לכל זוג אינסוף אפשרויות. היה לי חשוב לא לייצר משחק חד פעמי.

במשחק חייב להיות מקום גם לאישה וגם לגבר. לאפשר גם לו וגם לה להיפתח רגשית ומינית.

אני שמחה לומר שעמדתי בכל האתגרים והמשחק נותן ביטוי ומקום לכל אחד מההיבטים האלו. אני חושבת שהמקום האישי שכל זוג ייקח את קופסת המשחק זה הדבר שהכי מייחד את הקופסה."

טיפים לנשים עצמאיות

"לעשות את מה שאת באמת אוהבת, קלישאה אבל הכי נכון."

"לייצר זמן איכות עם עצמך ועם בן/ת זוגך. כולנו חייבים מידי פעם ניתוק מהחיים כדי למלא מצברים של כוחות, אנרגיה ואהבה."

"סדר יום ודף משימות יומי חשוב מאד. אחרי אימון, ארוחת בוקר מזינה וטיפול במטלות הבית אני מתפנה למשימות בעסק שלי."

Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה
Funtica - קופסת משחק זוגית
צילום: מיטל אזולאי – הפנינה

חוויה מעניינת שהייתה לך כחלק מהעבודה

"בתהליך בניית המוצר הופתעתי כמה ביקוש יש למוצר שיצרתי. א.נשים מחפשים גיוון בחיים, לצאת מהשגרה ומאזור הנוחות יותר ממה שאנחנו חושבות. מרגש אותי כשלקוחות כותבים לי לאחר שהתנסו בקופסה כמה המשחק והאביזרים עזרו להם להתחבר מחדש, שהשאלות כל כך טריוויאליות אבל כמעט ולא נשאלות במהלך חיי זוגיות ארוכים."

איך את צומחת ממשברים?

"אני בוחרת לפרק את הסיטואציה לגורמים ומשתדלת להעצים את הגורמים הטובים ומה שבשליטתי. לפעמים זה קשה ולפעמים קשה מאד, אבל בשורה התחתונה המשברים הם השיעורים שלי לחיים."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את כל המחקר והפיתוח של המוצרים שלי, הידיעה שכל העבודה הקשה שלי יצרה מוצר טוב שיעזור וישמח א.נשים אחרים גורמת לי להתרגש. בנוסף כל יום אני יוצאת קצת מאזור הנוחות שלי מה שעוזר להתפתחות האישית שלי."

רוצות להכיר את טל קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה