נשים ועסקים / כריסטינה פיאלו

כריסטינה פיאלו היא אמנית צעירה בעלת עסק קטן המציע פריטים לעיצוב הבית – נרות, שלטים, פסלים ותחתיות לכוסות בסגנון אלטרנטיבי וקלאסי.

כריסטינה פיאלו אמנית

איך העסק התחיל?

"הכל התחיל כשיצאתי מחיים קשים של סחר בבני אדם וסמים. החלטתי להתמקד בתחביב שלי – אמנות,  וליצור דברים חיוביים גם עבור זרים שהתאהבו בעבודותיי."

כמה משפטים על העסק

"אני מציעה מוצרים מיוחדים בעבודת יד – נרות ופסלים מעשה ידיי ותחתיות לכוסות גם הן בעבודת יד. לקוחותיי מגוונים מאוד, בעיקר נשים. ניתן לרכוש את הפריטים בחנות האינטרנטית שלי ואני שולחת לכל רחבי הארץ." ליצירת קשר עם כריסטינה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולפייסבוק שלה.

כריסטינה פיאלו אמנית

כריסטינה פיאלו אמנית

כריסטינה פיאלו אמנית

מה מיוחד בעסק שלך?

"אני מקבלת את כל סוגי הלקוחות ותומכת בכל קהילה שונה מה'נורמה' – להט"בים, שורדות זנות, דתיים, חילוניים ללא הבדלי גזע מין או דת. עברתי דברים לא פשוטים במהלך חיי והלקוחות שלי הם כל עולמי, חשוב לי לדבר ללקוח בגובה העיניים ולהיות כאן עבורו לשאלות, הזמנות, החלפת מוצרים, וכל מה שיצטרך שקשור לעסק".

סיפור מרגש על לקוח

"לפני כמה ימים, הגיע אליי איש מדהים מהעבר, מדריך של נוער בסיכון שהייתי יושבת איתו דיי הרבה במקום שכל הנוער התאספו בו מדיי ערב ולפעמים נשארו לגור שם תקופה אפילו. חלק הגיעו מבתים הרוסים ורק רצו לברוח, חלק גורשו מהבית כי אורח חיים שלהם לא התאים להורים (טרנסים/טרנסיות/גייז) וחלק פשוט נפלו בין הכיסאות, כמוני. ושם פגשתי אותו. החיבור היה מלכתחילה ממש טוב, והיה נעים לי לשבת איתו ולדבר על הכל."

"הוא שאל אותי לפני כמה זמן אם אני יכולה לשמר פרח עבורו שמאוד חשוב לו. הפרח הוא מחווה לאשתו, כל בוקר הוא קוטף פרח ושם לה על הרכב ליום נחמד יותר. על פרח אחד, זה שבתמונה הוא כתב הקדשה שנמחקה עם הזמן… אבל נורא רצה שהפרח לפחות ישאר. נפגשנו אצלי בבית, החלטנו על תחתית, גזרנו את קצוות הפרח כדי שיכנס בדיוק לתבנית, והנה, יש לאשתו מתנה מקסימה וזיכרון שתמיד ישאר איתה כשהיא שותה את הקפה שלה."

כריסטינה פיאלו אמנית

כריסטינה פיאלו אמנית

כריסטינה פיאלו אמנית

רוצות להכיר את כריסטינה קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולפייסבוק שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה