נשים ועסקים / אנני רלס

אנני רלס היא מורה בתיכון, בעלת Annie’s wear your motivation, אתר המציע תכשיטי ואביזרי ספורט ומוטיבציה. אנני היא טריאתלטית, אולטראיסטית ובעיקר בתנועה.

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט

איך העסק התחיל?

"תמיד עסקתי באומנות וכשסיימתי את המרתון הראשון שלי, חיפשתי תכשיט שיסמל עבורי את התהליך והדרך והכנתי לעצמי ומכאן הכל היסטוריה."

כמה משפטים על העסק

"Annie's עוסק בעיקרו בתכשיטי ספורט ומוטיבציה. אני זוכה 'לגעת' ברגעי אושר, תהליכים וקו סיום ובעיקר בחלומות. ובנוסף, יש לנו מגוון של אביזרים ייחודים בעיצוב אישי הקשורים לעולמות הספורט כמו למשל כובעי ים, באפים, לוחיות נעליים ועוד. התכשיטים ניתנים כפרסים בקווי סיום, נרכשים כהפתעות או כתזכורת לתהליכים. כשמחפשים מתנה ייחודית, זאת המתנה." ליצירת קשר עם אנני מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט
צילום: אנני רלס

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט
צילום: אנני רלס
אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט
צילום: אנני רלס

מה מיוחד בתהליך איתך?

"אצלנו מכירים את התהליך – כספורטאים חובבים בעצמנו, אנחנו מחדשים ויוצאים עם קולקציות ייחודיות ויש דיאלוג אישי עם כל לקוח ולקוח. אנחנו מתרגשים להיות חלק מהרגעים ומהידיעה שאנחנו עם הלקוחות שלנו תמיד."

טיפ לנשים עצמאיות

"אני מג'נגלת בין הבית, הילדים, עבודה בתיכון, אימונים אינטנסיבים בעצמי והבייבי שלי, Annie’s. למדתי שככל שיש לי יותר מטלות, אני יותר יעילה. למדתי לשחרר חלק מהדברים ולבקש עזרה כשצריך וכשעמוס לי מדי לא להתבייש ולומר שאני עמוסה. כרגע אנשים בהלם איך אני מספיקה הכל."

חוויות מרגשות שיש לך כחלק מהעבודה

"זכיתי בחוויות רבות, שת״פ עם חברת הוקה, תחרויות שהתכשיטים ניתנו כפרסים למקומות הראשונים, מירב שואן שעונדת תכשיט שלי לזכר בתה, לקוחות שהגשימו את החלומות שהציבו לעצמם ושיתפו אותי, ואלו האומרים לי 'אני לא מוריד את התכשיט מהיד הוא דוחף אותי'…"

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט
צילום: אנני רלס
אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורט
צילום: אנני רלס
ה
צילום: אנני רלס

אנני רלס תכשיטי ואביזרי ספורטאיך את צומחת ממשברים?

"אני מנסה להבין איפה טעיתי וללמוד ולא לחזור לאותה נקודה. משברים מבחינתי הם חלק מתהליך הלמידה, גדלים בזכותם!"

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני עדיין נרגשת מכל רכישה של מוצר שלי, מתרגשת שבוחרים ב-Annie’s. זה לא מובן  מאליו עבורי. אני נרגשת מהעתיד שצופן לעסק וחולמת על לקוחות נוספים, על מקום משלי ועל להגשים את החלומות הבאים שלי.

רוצות להכיר את אנני קצת יותר? מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה