עיצוב חלל אימונים / אנה דביזוב שושן

אנה דביזוב שושן היא מעצבת פנים המתמחה בניהול פרויקטים, בעלת ניסיון וידע בתכנון ועיצוב חללי פנים עבור בתי עסק, חללי מגורים, פרויקטים להשקעה והום סטיילינג. אנה שמה בעבודתה דגש על תכנון איכותי ופונקציונלי לצד עיצוב קפדני המותאם לסגנונם האישי של לקוחותיה או לקונספט הנבחר. ליצירת קשר עם אנה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר

כמה מילים על הפרויקט המסוים – עיצוב חלל אימונים

"עיצוב חלל אימונים עבור רשת FIT STUDIO, סניף נאות אפקה – תל אביב, רשת סטודיואים לפילאטיס, פיטנס ואקדמיה מקצועית ללימודי פילאטיס. במקום נעשה שיפוץ מקיף בחלל שערך כשלושה חודשים וכלל גיבוש קונספט עיצוב, תכנון מפורט של העמדת וחלוקת החלל לדרישות הסטודיו, תכנון ריהוט חלקי וביצוע התאמות אלמנטים קיימים לחלל."

על מה שמת דגש בפרויקט

"חלל אימונים נחשב לרוב לא מורכב לתכנון כיוון שאין בו ריבוי אלמנטים בשונה ממשרד או חלל מגורים. עם זאת, היה לי מאד חשוב ללמוד ולתשאל בצורה נכונה על צורכי האימון ואופן שימוש במכשירים ואביזרים על מנת לתכנן חלוקת פנים  עם ניצול מיטבי של החלל, ולייצר חוויה טובה ונעימה לכל מתאמנת בביקור בסטודיו."

עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר

מה הסגנון שנבחר לפרויקט?

"רשת FIT STUDIO דוגלים בחדשנות ובסניפים מעבירים את התכנים והאימונים הכי מעודכנים בעולם הפילאטיס וה- FIT. רצינו לעצב את החלל ברוח פעילות הרשת  ובחרנו בקו עיצוב נקי ומעודכן, ללא עומס אלמנטים, משדר אנרגיה גבוהה. עבדנו עם צבעוניות ובחירת גמר חומרים בהירים, שילבנו את הצבע הכחול וגרפיקה של מיתוג הרשת כאלמנטים דקורטיביים על קירות המעטפת."

איזה אתגר היה לך בפרויקט ואיך התמודדת איתו?

"במהלך שיעור פילאטיס מכשירים כל מתאמנת משתמשת באביזרים שונים, למשל: גומיות, משקולות, כדור וכדו'. האביזרים הללו מרוכזים בדרך כלל במידוף וסלסלות בפינות חלל האימונים והמתאמנת צריכה לגשת לשם מספר פעמים כדי לקחת את האביזר הנדרש לתרגיל ספציפי. כמו כן, תכנון הסטודיו היה בימי קורונה הדוקים והיה חשוב לבעלות הסטודיו למקסם שימוש סטרילי באביזרים על מנת לשמור על בריאותן של המתאמנות והמדריכות."

"לטובת העניין תכננו יחד עם סטודיו דפני "פג בורד" (לוח בירץ' מחורץ עם מוטות עץ ומידוף ) מותאם לאביזרי השיעור. את הבורד התקנו בקירות מעל כל מיטת פילאטיס מכשירים לשימוש אישי עבור כל מתאמנת בשיעור. בכל בורד מיקמנו את אביזרי השיעור, מעוצבים עם המיתוג של הרשת. קיבלנו אלמנט אסטטי וחזרתי בקירות חלל האימון, שתרם המון לעיצוב המקום. השימוש האישי הקל על פעולת החיטוי של האביזרים בין השיעורים, חסך 'טיילת' של מתאמנות במהלך השיעור ובכך מקסם את זמן העבודה בשיעור."

עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
צילום: מאיה אבגר

שלושה טיפים ליצירת חווית אירוח טובה ומזמינה בסטודיו אימונים

"במידה וגודל החלל מאפשר, כדאי לתכנן מבואת כניסה ופינות ישיבה לשהייה בין שיעורים לנוחות המתאמנים."

"לתכנן אלמנט נוח ונגיש למתאמנים להניח חפצים אישיים כדי לא 'לקשט'  את החלל עם תיקים, מעילים, נעליים וכדו'."

"שילוב צמחיה במינון נכון. לא גנים בוטניים אבל גם לא בצורת. שילוב צמחיה משפר את הזרמת החמצן בחלל ומאד מרגיע."

רגע מרגש שהיה בפרויקט

"סניף הסטודיו נפתח על ידי חברה קרובה וטובה, והתרגשתי כשהציעה לי שאעצב עבורה. היה מרגש גם לראות יחד בסוף הפרויקט את החלל היפה והמדויק עומד מוכן."

עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר
עיצוב סטודיו לכושר
צילום: מאיה אבגר

מה את לוקחת איתך לדרך מהפרויקט?

"צריך לשאוף תמיד לעבוד עם אנשי מקצוע וספקים איכותיים. הם מקנים שקט נפשי ובטחון במהלך העבודה ושותפים להצלחת הפרוייקט."

מה פרויקט החלומות שלך?

"תכנון ועיצוב סביבת למידה וחוויה עבור ילדים ונוער עם צרכים מיוחדים עם תקציב גבוה, על מנת להפיק עבור הקהילה המדהימה הזאת את החלל המושלם."

המלצה על פריט או על בעל מקצוע

"הלוח בו השתמשנו בפרויקט, ה'פג בורד', מיוצר באופן מושלם ואיכותי על ידי סטודיו דפני.  בפרויקט הזה הבורד עוצב בהתאמה אישית אך ניתן למצוא באתר המעולה של סטודיו דפני בורדים מוכנים כמעט לכל מטרה."           

ליצירת קשר עם אנה מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

במדור עיצוב מרחבי עבודה מתפרסמות כתבות על עיצוב מרחבי עבודה שונים – חדרי עבודה, משרדים, חנויות, מסעדות, מרחבי למידה, חדרי ילדים ועוד. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

עיצבת מרחב עבודה מעניין? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה