נשים ועסקים / רוית פרנק

רוית פרנק היא בעלת סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג. רוית מתכננת ומעצבת חללים פרטיים ומסחריים ומתמחה בייצור חללים פרקטיים ייחודיים תוך חשיבה מקורית וחדשנית ושימת לב לפרטים הקטנים .

רוית פרנק סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג
צילום: דרור ארצי

איך העסק התחיל?

"לפני כשמונה שנים גרנו בפתח תקווה. כשהסתובבתי עם העגלה ברחובות העיר הבנתי שאני לא מעוניינת לגדל את ילדיי בעיר ואני רוצה לחזור לצפון לגור במרחבים. אני במקור מקריית שמונה ולאחר התלבטויות רבות החלטנו לעבור לגליל, ללהבות הבשן. כמי שעבדה כשכירה במשרדי מעצבים שונים, המשכתי לעבוד כפרילנסרית מטעם החברות הללו אבל הבנתי שזה לא מספיק לי. עם שני ילדים קטנים והריון חדש החלטתי כנגד כל הסיכויים להקים עסק משלי והתחלתי לעבוד כעצמאית בתכנון עיצוב פנים וסטיילינג .ההתחלה הייתה לא פשוטה, למרות ניסיוני הרב כמעצבת שכירה לא היה לזה שום קשר לעבודתי כעצמאית."

כמה משפטים על העסק

"הפרויקטים של הסטודיו מגוונים בשוק הפרטי והמסחרי. יש פרויקטים בשוק הפרטי הכוללים תכנון ועיצוב בתים משלב השלד, שיפוצים לבתים ישנים ופגישות ייעוץ. הפרויקטים בשוק המסחרי מגוונים מאוד וכוללים מתחמי משרדים, מרפאות שיניים, מכוני רנטגן ומרפאות נוספות, חנויות מסחריות, אולמות תצוגה, צימרים, בתי מלון וגם חללים שונים הקשורים לתחום הקולינרי – מסעדות, ברים, גלידריות ודוכני מזון שונים. תחום נוסף בו אני עוסקת הוא עיצוב ביתנים לתערוכות בארץ ובחו"ל." ליצירת קשר עם רוית מוזמנות להיכנס לאתר ולדף העסקי שלה.

רוית פרנק סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג
צילום: עדי אביקזר

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הפרויקטים שלי הם אישיים – אני מתחברת לכל לקוח ובונה עבורו את החלל. זה לא עוד חלל, לא עוד עיצוב. כל לקוח והעיצוב הייחודי שלו. אני מקדישה שעות של מחשבה והתאמה אישית ולא העתק הדבק, שמה לב לפרטים עוד בשלב התכנון ואז תהליכי העיצוב והלבשת הבית הרבה יותר פשוטים. הסטודיו נותן פתרון מלא מא' ועד ת' ומלווה את הלקוח בתהליך בקלות ובפשטות."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"איזון בין טיפול בעצמינו וטיפול בעסק – לפעמים מבלי לשים לב אנחנו משקיעים את כל כולנו בעסק ושוכחים את עצמינו."

"תעצרו שניה ותסתכלו פנימה, תיקחו נשימה עמוקה ותבדקו מה אתן צריכות שהוא מעבר לעסק."

"לפעמים צריך מישהו חיצוני שיסתכל רגע על העסק, לכן אני ממליצה כל תקופה להשתמש ביועץ עסקי."

רוית פרנק סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג
צילום: מאור ועקנין

פרוייקט מיוחד שעליו עבדת

"עיצבתי מבנה ישן בקיבוץ כפר סאלד שהייתה בו פעם המכבסה של הקיבוץ. הפרויקט היה מיוחד במינו – שימרנו את תאי הכביסה והפכנו אותם לדלת, שימרנו את צינורות המים הגלויים והדפסנו בענק את תמונת הכובסות. המקום הפך להיות מקום מאוד מצליח בכל הגליל ושונה בנוף הגלילי ובכלל."

איך את צומחת ממשברים?

"אני בעיקר לומדת ממשברים ומחייכת אליהם. כי המשבר משרת אותי וממנו אני רק צומחת. כל אתגר הוא עבורי מקפצה והבנה."

רוית פרנק סטודיו לעיצוב פנים והום סטיילינג
צילום: דרור ארצי

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני אוהבת את האתגרים המעניינים, את הלמידה והמחקר. זה כיף ללמוד והתמקצע בכל מיני תחומים . אני גם אוהבת את המפגש עם האנשים השונים והחיבור איתם, אוהבת את התוצאה ואת התגובות אחרי."

רוצות להכיר את רוית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקרוא עוד באתר ובדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה