נשים ועסקים / גלית הררי

גלית הררי היא בעלת המותג והמעצבת של fineNsimple, סטודיו לעיצוב מוצרי נייר. לאחר שנים כמעצבת גרפית, היא החליטה לשלב בין אהבתה למוצרי נייר לבין העיצוב הגרפי.

גלית הררי fineNsimple סטודיו לעיצוב מוצרי נייר
צילום: טל סיון ציפורין

איך העסק התחיל?

"התחלתי את דרכי כמעצבת גרפית אך בשלב מסוים הרגשתי שהגיע זמן לשינוי והתפתחות. לאחר חיפוש ושוטטות בעולמות יצירה שונים (נגרות, ציור, דפוס משי) התחלתי לעבוד בבית דפוס ושם גיליתי את האפשרויות האינסופיות של הדפוס. בתחילה עיצבתי והדפסתי מוצרים בודדים, עד שהבנתי שזה הזמן לצאת לעצמאות, לחבר את הידע שלה ואת האהבה שלי למוצרי נייר וכך נולד המותג finensimple."

כמה משפטים על העסק

"אני מאוד אוהבת שקט, פשטות, דיוק וניקיון. מכאן גם נוצר שם המותג – כי הוא הכי פיין והכי סימפל. כל אלו באים לידי ביטוי במוצרים שלי. אני מקפידה להשתמש בניירות ידידותיים לסביבה, העיצוב מינימליסטי וברוב המקרים הצבעים הם שחור, לבן ואפור. המוצרים מודפסים בארץ, וכך מתאפשר לי להיות נוכחת בכל שלבי ההדפסה, להקפיד על איכות ורמת גימור גבוהה ועל הדרך גם לפרגן לעסקים ישראלים. כל המוצרים נמכרים און ליין באתר וגם בחנויות עיצוב, בעיקר בתל אביב: במוזיאון תל אביב, מוזיאון ארץ ישראל, מוזיאון נחום גוטמן,  דלארטה ועוד." ליצירת קשר עם גלית מוזמנות להיכנס לאתר, לאינסטגרם ולדף העסקי שלה.

מה מיוחד במוצרים שלך?

"כעצמאית, אני בוחנת לעתים את יכולות ניהול הזמן שלי, לכן רוב המוצרים שלי עונים על הצורך הזה. מוצר הדגל שלי הוא היומן השנתי, והשנה זו תהיה השנה השלישית בה אני מעצבת יומנים. שמתי לב שנשים רבות עדיין כותבות ביומנים, ולכן החלטתי לעצב יומנים שידברו בשפה העיצובית של המותג. ליומן מתווספים עוד מוצרים לניהול זמן – לוח תכנון שבועי, פנקסי רשימות ומחברות מכל מיני סוגים כמובן. בנוסף, יש את קולקציית בוטניק זן, תוצאה של שיתוף פעולה עם חברה טובה וצלמת מוכשרת, מיכל הרדוף רז. ליקטנו צמחים מהאדמה, מיכל נכנסה איתם לסטודיו וצילמה בלי פילטרים, באור יום טבעי, הכי פשוט, עם מה שהיה באותו רגע. אהבתי את מה שיצא ואת הצילומים ניתן לראות בכמה מוצרים בסדרה."

גלית הררי fineNsimple סטודיו לעיצוב מוצרי נייר
צילום: טל סיון ציפורין
גלית הררי fineNsimple סטודיו לעיצוב מוצרי נייר
צילום: טל סיון ציפורין

שני טיפים לנשים עצמאיות

"ההחלטה הכי טובה שעשיתי הייתה לצאת לעבוד בסטודיו מחוץ לבית. זה נשמע מפתה לעבוד מהבית אבל המיקוד לא תמיד נמצא בעסק. הסטודיו שלי ממוקם בדרום העיר, אזור שאני מאוד אוהבת ושואבת ממנו השראה. כשאני עובדת מהסטודיו קל לי לנהל את הזמן ולהיות יעילה. בסטודיו אני פוגשת אנשים ונוצרים חיבורים."

"חשוב להשקיע ולהעביר את הצילום לצלם מקצועי ולבחור צלם שמבין את המוצר. התמונה של המוצר היא חלון הראווה שלי. בתחילת כל עונה כשיוצאת קולקציה חדשה אני קובעת יום צילום אצל טל סיון צפורין המוכשרת, מפקידה בידיה את המוצרים, אין דבר מרגש יותר מהרגע שהתמונות מגיעות אליי!"

פרויקט מיוחד שהיה לך כחלק מהעבודה

"הפרויקטים המרגשים ביותר הם שיתופי הפעולה שלי עם נשים יוצרות, מוכשרות שממלאות אותי בהשראה. צילה זק בעלת המותג simple habits ואני חברנו יחד ויצרנו כמה מוצרים משותפים ביניהם ״מארז המייסדות״ – סדרה של מחברות נשים, עם סיפור קטן על כל אחת מהן. שיתוף פעולה נוסף שנהניתי מכל רגע בו היה עם מיכל הרדוף רז, אשר יחד איתה נולד הפרויקט הבוטני ואיתו קולקציה שלמה של מוצרים."

איך את צומחת ממשברים?

"לפני כשנתיים התחלתי ללמוד בודהיזם, מה ששינה לחלוטין את ההתייחסות שלי למה שאנחנו מכנים משברים. למדתי לקבל כל יום עם מה שהוא מביא עמו. בימים אלו במיוחד אנחנו מבינים שאין לנו שליטה על דבר, הכל בא והכל חולף, כך שגם ברגעים פחות טובים אני מזכירה לעצמי שהכל זמני. משתדלת לבדוק בכל רגע מהן ההזדמנויות שהמציאות מניחה לפתחי, לזהות אותן ולקבלן."

גלית הררי fineNsimple סטודיו לעיצוב מוצרי נייר
צילום: טל סיון ציפורין
גלית הררי fineNsimple סטודיו לעיצוב מוצרי נייר
צילום: טל סיון ציפורין

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"אני מאוד אוהבת את שלב היצירה בעבודה שלי, את השלב שהרעיון שהתחיל אי שם בעבר הופך להיות מוצר. זה כמו קסם. מרגש אותי כל פעם מחדש."

רוצות להכיר את גלית קצת יותר? מוזמנות להיכנס לקרוא עוד באתר, באינסטגרם ובדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה