נשים ועסקים / גליה נתן אפשטיין

גליה נתן אפשטיין היא מטפלת אנרגטית וארומתרפיסטית ובעלת המותג Aroma Free-quency לתמציות ארומטיות אנרגטיות המותאמות אישית לתמיכה בתהליך הטיפול האנרגטי. בנוסף, גליה מאמנת ילדים ונוער בשיטת האימון האינטגרטיבי, פותחת שער לריפוי לנשים ולילדים ומאפשרת להם להניע תהליך או לבצע שינוי בחייהם.

גליה נתן אפשטיין מטפלת אנרגטית וארומתרפיסטית
צילום: איילה ברק העליון

איך העסק התחיל?

"אני עורכת דין בהשכלתי מעל לעשרים שנים, ועצמאית קרוב לעשר שנים. באיזשהו שלב הבנתי שעל אף ההישגים הרבים שלי: נשואה באושר, אמא לשלושה ילדים ובעלת משרד עצמאי לעריכת דין, אני לא קמה מאושרת בבוקר. זה היה תהליך לא פשוט וארוך לזהות את זה – שמשהו שבניתי מאפס כבר לא מסב לי אושר – ולהיות במקום של חוסר ודאות, של אם לא עריכת דין, אז מה כן?."

"התחלתי ללמוד ארומתרפיה ויצאתי לסיורי ליקוט מתוך מטרה להכיר את חוכמת הטבע וכוחות הריפוי שבו, ולהתחבר לידע קדום שפעם היה לכולנו. תוך כדי הלימודים נפלה בי התובנה שהכל זה אנרגיה: המחשבות שלנו, החלומות, הרגשות, המילים, הכוונה, והתחלתי לחקור את תחום האנרגיה. ככה הגעתי לביואורגונומי – שיטת טיפול אנרגטית, המתבססת על אנרגיית החיים [האורגון] המצויה ביקום, באטמוספירה ובכל מקום בו יש חיים ומסייעת לאדם לרפא עצמו באופן טבעי, באמצעות שחרור אנרגיה חסומה. לפני כשנה התחלתי לטפל מרחוק בנשים ולאחרונה פתחתי גם קליניקה בהרצליה."

כמה משפטים על העסק

"הלקוחות שלי הן נשים בגילאי ה-40+ שפתוחות לעולם הרוחני. הנשים שאני פוגשת מרגישות תקיעות מסוימת בחיים, לחץ וחרדה או פחדים ותחושת בלבול ומצוקה שאינן יודעות מהיכן להתחיל, בתחום הקריירה, האישי, המשפחתי או הזוגי. אני מטפלת בהן באמצעות תהליך אנרגטי משולב המותאם אישית לכל אישה, והכולל כלים מעולם הביואורגונומי, הרייקי, תרגילי אנרגיה ותמציות ארומתרפיות; ומסייעת להן לחוש הקלה, בהירות, בטחון עצמי רב יותר ותחושת אושר. אני מסייעת להן להניע שינוי ולממש את עצמן במלואן. בנוסף, אני רוקחת תמצית ריח אנרגטית להרחה, לחיזוק התהליך האנרגטי ולהטמעת תדר מבוקש, כגון: שמחה, אהבה, איזון, ריכוז, יצירתיות וכיוצא באלה." ליצירת קשר עם גליה מוזמנות להיכנס לקרוא עוד באתר ובדף העסקי שלה.

גליה נתן אפשטיין מטפלת אנרגטית וארומתרפיסטית
צילום: איילה ברק העליון

מה מיוחד בתהליך איתך?

"הייחוד בטיפול האנרגטי שאני עושה הוא בשילוב בין מספר שיטות: ביואורגונומי, רייקי, ארומתרפיה, תרגילי אנרגיה ותרגילי תודעה. במסגרת הטיפול המשולב משתחררות לעיתים תקיעויות וחסמים שהאישה אינה מודעת להן מגלגולים קודמים או בדנ"א המשפחתי. חסימה יכולה לנבוע מגורמים שונים, בין היתר, פציעות, פחדים, טראומות, הפרעות אנרגטיות ועוד. שחרור החסימה מאפשר לאדם לממש יותר מהפוטנציאל הטבעי שלו ולרפא את עצמו, ולמעשה, למקסם את אנרגיית החיים שלו."

"אני בודקת את הגוף האנרגטי של המטופלת גם בגלגולי עבר וגם בהקשר המשפחתי הרחב. לעיתים מקור הבעיה הוא שם, ואם לא נשחרר אותו מהשורש, יהיה קשה להניע שינוי כלשהו. זהו יתרון נוסף בטיפול המשולב האנרגטי – הוא מותאם אישית למטופלת ולרוב הוא קצר, ממוקד ואפקטיבי. בנוסף, אני מציידת את המטופלת בכלים לטיפול אישי כך שהיא יכולה להטמיע את הטיפול ולשמור על תוצאותיו במרחב הביתי שלה ובעצמה. זה נעשה באמצעות תמצית ארומטית, תרגילי אנרגיה ותרגילי תודעה שונים."

"והכי חשוב, אני בודקת התאמה של כל מטופלת לטיפול ושלי אליה. אם אין 100% התאמה אני לא מטפלת ומסבירה שכרגע אני לא המטפלת המדויקת בעבורה."

שלושה טיפים לנשים עצמאיות

"להתחיל את היום מוקדם במדיטציה, תרגילי אנרגיה ואחר כך זמן חשיבה ולמידה, באמצעות כתיבה ותכנון היום, והאזנה לתכנים או קריאת ספר. כאשר אני מתחילה את היום כך, זה אומר שהשקעתי בעצמי ואני רגועה יותר ומדויקת יותר במהלך היום, ובעיקר מחוברת לעצמי, שמשם הכל מתחיל – מהחיבור פנימה."

"לטפל בעצמנו בכל רובד: פיזי, רגשי, רוחני ואנרגטי. טיפול גוף למיניהם חשובים באותה מידה שטיפול ברגשות, בפחדים ובחסמים שלנו חשוב, ובהיות גופנו על כל רבדיו מאוזן."

"אני ממליצה לקרוא את הספר 'המוח הגמיש' מאת נורמן דוידג'. על הפלסטיות והיכולת של המוח להשתנות, ואיך אנחנו יכולים לרתום יכולות אלה עבור עצמנו."

תשתפי אותנו בחוויה מרגשת מהיום יום שלך

"חלק חשוב בפעילות שלי הוא היותי מתנדבת בעמותת 'אם לאם' המלווה נשים לאחר לידה ובמהלך השנה הראשונה שלאחריה. אני מוצאת סיפוק רב בעבודה הרגשית עם נשים ועם תינוקות, וזה תמיד מרגש אותי. יש לי את הזכות לסייע לאם ולתינוק מרגע הלידה לעבור את התקופה הזו, שהיא לעיתים קשה ומציפה, בפרט לנשים שאין להן מעגל תמיכה קרוב."

גליה נתן אפשטיין תמציות ארומטיות אנרגטיות
עיצוב וצילום: גליה בר-און
גליה נתן אפשטיין תמציות ארומטיות אנרגטיות
עיצוב וצילום: גליה בר-און

איך את צומחת ממשברים?

"אני מאפשרת לעצמי להיות בלא נודע, פשוט להיות – Being, ולשחרר שליטה. לא פשוט אבל כל פעם אני מאפשרת לעצמי יותר. בנוסף, אני מקפידה להיות בתנועה כדי לייצר שינוי ולעשות דברים באופן שונה ממה שעשיתי עד עכשיו. אני צומחת ממשברים גם באמצעות עבודה פנימית ורוחנית, החיבור פנימה, ועבודה תודעתית נרחבת ומעמיקה, כל הזמן."

מה את אוהבת בעבודה שלך?

"את הזכות לפרום תקיעויות אנרגיות ולהניע תהליכי שינוי. אני מאמינה שכל אישה וכל ילד רוצים מישהו שיאמין בהם ויראה את היכולות הגבוהות והמיטיבות שלהם; ואני נותנת להם יד ומסייעת להם להתחבר לעצמם ולפוטנציאל הגבוה שלהם, ולאהוב את עצמם בדיוק כפי שהינם. וזה בדיוק התהליך שהנעתי עבור עצמי."

ליצירת קשר עם גליה מוזמנות להיכנס לקרוא עוד באתר ובדף העסקי שלה.

במדור נשים ועסקים מתפרסמות כתבות על עסקים שונים. לקריאת כל הכתבות במדור לחצי כאן.

יש לך עסק ותרצי שאכתוב עליך? אשמח לספר לך על אפשרויות הפרסום במגזין.
מוזמנת להתקשר או לכתוב לי 053-6065120 / manu.biener.g@gmail.com

* הניוזלטר של מגזין 'מיס מנדלה' ישלח אליך ישירות לדוא"ל עם עדכונים על פוסטים חדשים. את ההרשמה לניוזלטר ניתן לבטל בכל עת.

חדש!!! הספר פינה משלך

סיפורים על נשים ומרחבי עבודה, עכשיו במבצע מיוחד וללא דמי משלוח! הזמינו עוד היום את העותק שלכן...

Facebook comments

השארת תגובה